Palm Islands
Č. 51 z 434 zařízení v kategorii aktivity – Dubaj
Palm

Pěkné, uměle vybudované, neustálý stavební ruch, v moři kusy betonu ze staveb. Obdiv k architektům... přečíst další informace

Recenzováno: 2. srpna 2018
NiVeJi
Praha, Česká republika
Palm Islands

Lze projet jen tam a zpět, jinak pouze pro ubytované hosty..Pár odstavných parkovišť na vyfocení si... přečíst další informace

Recenzováno: 5. března 2016
snowgirlsmilla
Brno, Česká republika

Recenzováno: 8. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Pronajali jsme si villu na Palmě a nebylo co vytknout. Z obyvaku to bylo 3 metry do bazenu a 15m do moře. Moře bylo tradicni jako bývá na umele vybudovanych kanalech - bez vln, pisecne dno, pozvolny vstup do more. Sem tam nejaka meduza, ciste bez odpatku. Nikde nikdo.

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli tom_sY8575WA.
Recenzováno: 2. srpna 2018

Pěkné, uměle vybudované, neustálý stavební ruch, v moři kusy betonu ze staveb. Obdiv k architektům a stavařům

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli NiVeJi.
Recenzováno: 28. května 2018

Přes tento ostrov jsem jel jednokolejkou k hotelu Atlantis, který je na konci ostrova. Určitě stojí za to vidět.

Datum zážitku: leden 2018
3  Poděkujte uživateli Lukáš K.
Recenzováno: 6. dubna 2018

Jela jsem kolem lodí i pak nahoře monorailem a autem dokola. naprosto velké zklamání, divné místo, neutěšené, údajně se uvnitř soukr. plážích na listech ani nedá koupat, ( a ve vodě taky nikdo nebyl ) stojí tam voda, tvoří se pěna, a proto museli ještě dodatečně postavit další most aby voda začala proudit...Pláž úplně na konci u hotelu Atlantis krásná, rovněž ohraničená bojkami, ale ty davy lidí jsou strašné, všude je tlačenice, a Atlantis mně nijak nanadchnul. Nic extra.

Datum zážitku: duben 2018
Poděkujte uživateli Ilona C.
Recenzováno: 29. října 2017

Nevím no... jde asi jen o pocit - že jste na tom ostrově - jinak tady vyloženě k vidění nic extra neni. Do aquaparku si můžu zajít i na pevnivě a že jich tam mají, do obchoďáku taky a těch tam taky mají... Byli jsme v akváriu - taky nic zvláštního.takže - dost zbytečné tam jezdit.

Datum zážitku: březen 2017
1  Poděkujte uživateli IgryV.