Zážitek

Nádherný zážitek. Určitě stojí za to se tam vydat. Výtahem nahoru kde je prosklená podlaha je... přečíst další informace

Recenzováno: 28. února 2020
V7743MLandread
Výlet

Místo které nemůžete vynechat. Vstupné kolem 50 AED. Navštívili jsme Frame kolem oběda a ano jsme... přečíst další informace

Recenzováno: 22. února 2020
nikiviki
Kadaň, Česká republika

Recenzováno: 10. prosince 2019

Dooporučuji navštívit 150 metrů vysoká budova, technologie stavby neskutečná, vyveze Vás výtah a pak mate výhledy a i prosklenou podlahu. Byli jsme přes den, ale večer krásně osvětlené. Dopoledne málo lidí. Popis jak se budova stavěla

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli kamylkav.
Recenzováno: 15. listopadu 2019

Po roce jsem opět navštívila tuto atrakci v Dubaji která určitě stojí za návstěvu.Turistů velký nárůst a i před polednem malé čekání,překvapením bylo,že zhruba před půl rokem zrušili bezplatný vstup pro 65+,vstupenka v říjnu 2019 Aed 52,50,doprava mhd metroem na Al Jafiliya a potom bus nebo taxi cca 1,5 km nebo Dubai Mall a taxikem cca 22 Aed

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Irena K.
Recenzováno: 14. listopadu 2019

Tohle byl pro mě asi nejlepší zážitek hned po Burj khalifě.Neskutečná krása a výhled na celou Dubai.Doporučuji

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Andrea C.
Recenzováno: 26. července 2019 prostřednictvím mobilu

Perfektní začátek návštěvy Dubaje. Expozice je díky interaktivním animacím snadno vstřebatelná i bez znalosti jazyka a rozhodně upoutá pozornost. Animace provázejí návštěvníka přes historii až po budoucnost Dubaje za 60 let. Nahoře pak cením výhled a působivé sklo na podlaze. Doporučuju návštěvu stihnout ještě před obědem kvůli malému počtu lidí.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli kacsimkova.
Recenzováno: 8. července 2019

Krásná stavba, ve které se v přízemí promítá historie Dubaje. Vyhlídka z vrchu je krásná a skleněná podlaha je taky fajn zážitek. Určitě doporučuji Dubai Frame navštívit. Za 50 dirhamů si odnesete hezké fotky a zážitek.

Datum zážitku: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Lukáš K.