Recenzováno: 22. prosince 2019

Přijezd na hotel v 1 hodinu ráno a i tak byly 2 lidé v lobby.pokoj čistý klimatizovaný s lednicí konvicí a i zásuvkami na vidlici. Každý den nám uklízel Joynal a doplňoval kafe čaj vodu.Setřel ustal a dál nové ručníky. Cena odpovídá kvalitě vřele doporučuji.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 811jakub_.
Recenzováno: 14. listopadu 2019

Byla jsem v hotelu v termínu 4.11-10.11...Hotel je na dobrém místě,blízko na metro.U hotelu zastávka autobusu,několik supermarketů v pěší dostupnosti.Hotel čistý.Pokoj denně uklizené,doplněná voda,čaj káva.Na streše menší fajn bazén,využila jsem dva krát.Od hotelu jezdí nus na pláž,která je moc hezká.Snídaně a veečeře formou bufetu,jídlo moc dobré.Personál příjemný.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Andrea C.
Recenzováno: 4. října 2019

Příjemný hotel s příjemnými lidmi doporučuji patro nekuřácké .Užili jsme si neskutečnou dovolenou s poznáním Dubaje pěšky,taxíkem, nadzemkou i tramvají .Minibus na pláž zdarma.Měli jsme výlet do ADU DABI vše klapalo na jedničku .Doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Měli jsme pokoj do ulice , nic nejde slyšet
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli DRAGO47.
cmbdgm, General Manager v zařízení Citymax Hotel Bur Dubai, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2019

Dear DRAGO47,

Thank you for the feedback on your stay at Citymax Hotel Bur Dubai!

We are extremely delighted to know that you had an incredible stay experience with us and are happy about the facilities, location, and staff demeanor that have exceeded your expectations.

We look forward to welcoming you back to Citymax Hotel Bur Dubai in the near future.

Warm Regards,

Rohit Sharma
General Manager

Recenzováno: 18. dubna 2019

Jedná se o tříhvězdičkový hotel....nemůžete čekat zázraky,ale hotel byl čistý, pokud potřebujete hotel pouze na přespání tak je to ideální volba....pokoje moderní, trochu menší,nemají balkóny.Dostupné dvě stanice metra červená a zelená linka obě asi 1,5km od hotelu.Měli jsme polopenzi snídaně byli docela bohaté ...ale večeře docela chudé,třeba pití k večeři pouze holá voda..ostatní pití za poplatek!!! Platí se pobytová taxa za pokoj na týden 70 ADH....Depozit nebyl vyžadován jako v jiných hotelech.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Denisa A.
Recenzováno: 14. března 2019

Moc milý personál, který je velmi vstřícný a přátelský. Každý den uklizen pokoj, doplněna voda, čaj i káva.
Od hotelu můžete dojít pěšky na místní trhy a nedaleko se nachází i stanice metra ACDB, která Vás doveze za 6AED až k Burj Khalifě.
Děkujeme!

Datum pobytu: březen 2019