The Dubai Fountain
Č. 1 z 434 zařízení v kategorii aktivity – Dubaj
Dnes otevřeno: 13:00 - 13:30, 18:00 - 23:00
Naprosto úžasné fontány

Naprosto doporučuji zažít především navečer. Je to skvělý zážitek. Husí kůži jsem měla. Fontány za... přečíst další informace

Recenzováno: 4. srpna 2020
87terezah
Fontána

Krásný zážitek. Jedinou nevýhodou je velké množství lidí. Proto doporučuji trochu se projít a... přečíst další informace

Recenzováno: 28. dubna 2020
297michaelai
Olomoucký kraj, Česká republika

Recenzováno: 17. prosince 2019

každou půlhodinu do jedenácti večer jiná píseň s jinou choreografií. příjemný si sednout v nějaké kavárně okolo a je tak si užít večer.

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli 564alexandra_.
Recenzováno: 10. prosince 2019

Kdo jede do Dubaje, nesmí toto vynechat. Ohromující fontána s hudbou např. Michael Jackson mě dovedla až k slzám a husí kůži. Hrají různé písničky, když zahrají Vaší oblíbenou chytne Vás to za srdce. Samozřejmě je tam více lidí než za světla, ale že by jsme se tlačili to za se ne. Dívali jsme se několikrát

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli kamylkav.
Recenzováno: 14. listopadu 2019

ohromující fontána.doporučuji.Dívala bych se naní každý den.Trošku moc lidí,ale to ničemu nevadilo.Určitě se vrátím

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Andrea C.
Recenzováno: 25. října 2019 prostřednictvím mobilu

Kdo jede do Emirátů musí do Dubaje. Fontána obzvlášť zážitek, dohnala nás k slzám. Byli jsme tam odpoledne a pak večer znovu a večer je to tam mnohem hezčí. Stála bych tam pořád. Písničky byly jiné, jedna z filmu Zrodila se hvězda, pak arabská, další z osobního strážce zase na střídačku s arabskou.

Datum zážitku: září 2019
1  Poděkujte uživateli Majdamazi.
Recenzováno: 19. října 2019

Úchvatné místo hlavně večer, fontány vysoko stříkající vodu ,skvělá hudba a atmosféra.Místo u nákupního střediska s nejvyšší budovou světa je něco co nikde jinde nenajdete.Fontány hrají pokaždé jinou hudbu z celého světa.

Datum zážitku: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli DRAGO47.