The Dubai Fountain
Č. 1 z 434 zařízení v kategorii aktivity – Dubaj
Dnes otevřeno: 13:00 - 13:30, 18:00 - 23:00
Naprosto úžasné fontány

Naprosto doporučuji zažít především navečer. Je to skvělý zážitek. Husí kůži jsem měla. Fontány za... přečíst další informace

Recenzováno: 4. srpna 2020
87terezah
Fontána

Krásný zážitek. Jedinou nevýhodou je velké množství lidí. Proto doporučuji trochu se projít a... přečíst další informace

Recenzováno: 28. dubna 2020
297michaelai
Olomoucký kraj, Česká republika

Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Překrásný zážitek. Hraje ve 13:00 a v 18:00. Večer za tmy je to mnohem kouzelnější. A arabská hudba to krásně podkresluje.

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli danazavadilova.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Překrásné místo. Monumentální program fontány musi vidět každý. Naprosto perfektní ozvučení. Program každých 15 minut.

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Michal S.
Recenzováno: 17. prosince 2019

každou půlhodinu do jedenácti večer jiná píseň s jinou choreografií. příjemný si sednout v nějaké kavárně okolo a je tak si užít večer.

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli 564alexandra_.
Recenzováno: 10. prosince 2019

Kdo jede do Dubaje, nesmí toto vynechat. Ohromující fontána s hudbou např. Michael Jackson mě dovedla až k slzám a husí kůži. Hrají různé písničky, když zahrají Vaší oblíbenou chytne Vás to za srdce. Samozřejmě je tam více lidí než za světla, ale že by jsme se tlačili to za se ne. Dívali jsme se několikrát

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli kamylkav.
Recenzováno: 14. listopadu 2019

ohromující fontána.doporučuji.Dívala bych se naní každý den.Trošku moc lidí,ale to ničemu nevadilo.Určitě se vrátím

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Andrea C.