Dubai Metro
Metro

Perfektní způsob dopravy po Dubaji. Cenově výhodný, jezdí pravidelně. Perfektně čisté, je zde i... přečíst další informace

Recenzováno: 28. dubna 2020
297michaelai
Olomoucký kraj, Česká republika
Zážitek

Metro, které je řízené automaticky bez obsluhy. Jízda tímto metrem je skvělým zážitkem, neboť celou... přečíst další informace

Recenzováno: 24. dubna 2020
EMTRANS2
Plzeň, Česká republika

Recenzováno: 17. prosince 2019

rychlé, čisté, bezpečné cestování. pro ženy a děti je i samosttaný vagon, když se bojíte, aby se na nás někdo nemačkal.

Datum zážitku: prosinec 2019
3  Poděkujte uživateli 564alexandra_.
Recenzováno: 14. listopadu 2019

metro jezdilo docela často,metro čisté a bezpečné.Pekný výhled cestou z metra.Snadné použití karty na metro.Doporučuji

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli Andrea C.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Klimatizované metro bez řidiče, které přijede vždy kdy má - tedy na čas. Co víc říct. Trochu nepříjemné když jako jediní "Evropani" jedete s blonďatou přítelkyní večer metrem narvaným mužskou arabsko/indickou posádkou. V metru se nesmí, pít ani žvýkat pozor na to.

Datum zážitku: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli Mirek S.
Recenzováno: 14. října 2019

Skvělé pro přesun na všechna důležitá místa Dubaje, po zakoupení vybraného typu karty (já měla silver card) si už pak jen dobíjíte kredit dle potřeby - po přiložení karty na čtečku u vstupu zjistíte, kolik dirhamů vám ještě na kartě zbývá. Ženám doporučuji poslední vagón, který je určen pouze pro ženy a děti. Nemusíte se tak tlačit ve špičce ve smíšeném vagónu, kde jezdí převážně muži.

Datum zážitku: říjen 2019
3  Poděkujte uživateli Atlaska.
Recenzováno: 4. října 2019

Bez problémů,klidné cestování ,musíte si zakoupit kartu , kterou siabijetekreditem ,pri vstupu pípnete ,při výstupu opět pípnete.Úžasné růžové zony v Metru pro ženy s dětmi kam muži nesmí :)

Datum zážitku: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli DRAGO47.