Dubai Gold Souk

Rozhodně stojí za návštěvu

Recenzováno: 17. ledna 2018
v_tt2017

Recenzováno: 15. května 2019 prostřednictvím mobilu

Gold Souk je super zážitek. Na trh jsem sla s cílem koupit si zlatý suvenýr, což se zadarilo. A za o dost lepší cenu 22karatoveho zlata, než v ČR. Byli jsme v obchodě, kde prodávají Indové, byli příjemní a dalo se dobře jednat o ceně. Mimo obchůdky vás budou lákat prodejci fejkovych hodinek a obleceni. Byli dost dravi, ale my jsme několikrát tu jejich vlezlost oplatili a začali se s nimi bavit o jejich životě v Dubaji, což bylo vlastně hrozně fajn a kluci byli celkem dost zábavní. Dokonce jeden vyjádřil zájem, že až budeme mít dceru, tak by ji chtěl za manželku

Datum zážitku: květen 2019
1  Poděkujte uživateli paulina246.
Recenzováno: 5. března 2019

Jedna ulice s obchody se zlatem, ani ne moc dlouhá. Nic extra, ani vzdáleně to nepřipomíná atmosféru "tradičních" tržnic z arabských zemí.

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli mrjohn888.
Recenzováno: 22. července 2018

množství obchůdků se zlatem ve všech podobách. Vše,co si dokážete představit ze zlata je tady ke koupení. procházeli jsme brzy. kolem 8 ráno, tak většina ještě zavřená.

Datum zážitku: leden 2018
2  Poděkujte uživateli 5zdenkav.
Recenzováno: 17. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Zlato, zlato, všude samé zlato... Jinak se to napsat ani nedá. Návštěva je lepší po setmění, má to tam úplně jinou atmosféru. Ve výlohách vystavená nádherná díla ze zlata a každý obchodník se vás snaží nalákat zrovna do jeho krámku. Jinak se vás snaží zlákat i prodejci padělků hodinek, triček a všeho různého, jsou neoblomní a “ne” pro ně není odpověď, ale prostá ignorace proti nim celkem dobře zabírá.

Datum zážitku: leden 2018
1  Poděkujte uživateli v_tt2017.
Recenzováno: 11. ledna 2018

Tolik zlata pohromadě jste snad ještě neviděli :) Opravdu nádherná podívaná. Golden Souk se nachází ve staré části Dubaje ... sotvy vylezete z taxíku, vrhne se na Vás nespočet mladých arabů, kteří vám budou nutit padělky. Jsou tak otravní, že v jednu chvíli máte chuť se otočit a celé trhy oželet.

Datum zážitku: prosinec 2017
Poděkujte uživateli barbarakr0ss.