Recenzováno: 20. září 2019

S rodinnou jsme hledali klidnou dovolenou, kde nebude spousta lidí. To jsme našli v Happy Life Village. Čisté, hezké pokoje. Personál úžasný. Restaurace krásná a výběr jídla překonal naše očekávání. Vybere si každý, jídlo je každý den jíné. Pokud nenarazíte na Čechy, kteří nic nejí a neumějí se chovat slušně. Do restaurace ( snídaně, oběd, večeře ) je slušnost přijít vhodně oblečen, jinak to zdejší berou jako urážku, tuto "podmínku" naleznete na papiru s instrukcemi. Pro většinu nevychovaných Čechů se vhodné oblečení skládá z : mokrých plavek, záclony a nebo osušky. Lituji ty, co si po nich sednou na vypolstrované židle. To se pak opravdu stydíte, že jste také Čech. Každopadně, my jsme byli velmi spokojeni, jak s obsluhou, jídlem, tak i zábavou o kterou se výborně postarali zdejší animátoři. Každý den pro nás připravili něco nového :D, jak přes den, tak i večer v baru. Moře úžasné, korály dechberoucí.
Toto místo je skvělé pro ty, co nečekají luxusní vybavení pokoje a pro ty co čekají žhavý noční život ale pro ty, co chtějí relaxovat na pláží, užít si chvíle klidu a pohody. My jsme měli stěstí, každý den jsme na pláží byli skoro sami. Určitě se tam chceme přístí rok vrátit.

Datum pobytu: srpen 2019
2  Poděkujte uživateli Kristýna S.
happylifevillage, General Manager v zařízení Happy Life Village, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2019

Dear Our guest we thanked you very much and we are looking forward for the next year or before
best regards
moheb

Recenzováno: 3. srpna 2019

V Happy live jsme byli v květnu 2019, byl to návrat po 8 letech. Velice nic se nezměnilo. Ubytování bylo super, pokoj velký s terasou přimo nad diving centrem, takže blízko k moři. Bazény čisté, bary fungovaly. Personál milý, animace super, vsechno jak má být. Z hotelu můžete zdarma do Dahabu 2 x denně, což jsme využili. Dále jsme navštívili blue hole je snad krásnější než před 8 lety. Jeli jsme na celodenní výlet do národního parku Ras Mohamed, minibusem. Moc pěkný výlet, viděli jsme toho víc než lodí, můžu jenom doporučit. Jeli jsme pres LM Holiday. Dovolená byla super tak jako vždycky v Egyptě.

Datum pobytu: květen 2019
3  Poděkujte uživateli Soňa K.
Recenzováno: 18. června 2019

V tomto hotelu jsme byli cca před 8 lety, a nyní, ale dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.
Mnohé se změnilo a bohužel k horšímu. Jednoduché vybavení pokojů, které pamatuje lepší časy, ale to je celkem jedno, na pokoj se chodíme jen vyspat. Úklid dobrý, kluci se snažili. Jídlo bylo mnohem horší než minule, k obědu i večeři stále to samé, navíc bez chuti, kuchař zřejmě zapomněl doma koření. Čerstvá zelenina stejné druhy cca 6 každý den, ovoce minimálně. Jednou za pobyt červený meloun, meruňky a blumy. Jinak jen datle a pomeranč rozřezaný na čtvrtky. Zákusky piškotové těsto s různými krémy a polevami, ale vše chutnalo téměř stejně. Džus odporný nápoj dělaný z prášku. Káva pouze instantní v sáčku, obrovský kávovar v jídelně je nefunkční již několik let, používá se výjimečně na šlehání mléka. Ve "venkovní jídelně" na zemi lezli švábi a další hmyz, který s velkým gustem lovily všude pobíhající kočky. Kvalita jídla se navíc rapidně zhoršila s příjezdem domorodých rekreantů, kteří se chovali hůře než zvířata. Ale jak jsme se dozvěděli, prý je to ještě dobré, neb jakmile skončí ramadán do hotelu se nahrnou muslimové a kvality veškerých služeb klesnou ještě o několik příček níže. Hotel leží na pěkném místě, má krásně udržovanou zahradu a bazény, do kterých ale nedoporučuji vstup, neb domorodci do vody močí, ať již děti či dospělí. Moře je krásné, čisté a klidné se spoustou života.

Poděkujte uživateli PaolaC4041.
Recenzováno: 5. června 2019

Klidná dovolená, vhodná pro lidi, kteří netouží po diskotékách a městu. Vhodná pro starší cestovatele, kteří ocení ticho a romantiku. Výborné jídlo, čisté korálové moře s horami v zádech a skvělý milý personál.Jedná se o zátoku, takže moře klidné, bez velkých vln a proudů. Vstup do vody jen z mola, ale to je velmi krátké. Ubytování starší, ale čisté.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Ilona J.
Recenzováno: 11. února 2019

Tento hotel nás uchvátil , za hotelem velká hora ,která tomu dodává své kouzlo, v arealu 4 bazény , 1 měl klouzačku pro děti , 1 bar v bázénu. Obědy pokoždé jiné , dokonce i mořské ryby na různý způsob. U moře je menší molo , ale dá se cákat i u pobřeží.Potápění super korály mají stále svůj půvab . Sem tam připlujou i želvy , medůzy. Můžu jen doporučit , ale pro starší lidi co hůř chodí bych zvážila jiný hotel. Dovolenou s dětma ano. Jen pozor na ramadán to tam je pak přelidněno.

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli dovolenaegypt.