Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel je super. Bazény jsou tu čisté a dostatečně velké se skvělými tobogány. Moře je čisté, pláž hned u hotelu. Animační tým má program na každý den jak dopoledne, tak odpoledne. Hotel se mi moc líbí.

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli david m.
Recenzováno: 8. listopadu 2019

Po příjezdu velmi milé přivítání, ihned jsme dostali náramky, pokoje chvilku po snídani. Úžasný animátoři, vynikající jídlo, čisto, pořádek. Balíčky do letadla nejkvalitnější ze všech spolucestujících z této oblasti. Nataša - pelikán je dokonalé spestření hotelu. Za veškerou péči, krásné pokoje a služby děkujeme celému personálu v hotelu. Bazény krásné pro využití všech věkových kategorií. Na snorchlovani lze využít nedaleké molo kam přijíždí větší lodě a je zde hloubka pro krásné ryby. Bez omezení, lze sem dojít po kraji moře. Rádi se k vám za rok vrátíme

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli JanaHajkova1978.
Recenzováno: 20. října 2019 prostřednictvím mobilu

Jsem zde v hotelu panorama poprvé čekalo na mě velmi velké překvapení přístupu Animátorů a personálu a jídla jelikož je to hotel 3+ tak jsem spokojen s komplexem se vším všudy a doporučuji exkluzivní.

Datum pobytu: říjen 2019
2  Poděkujte uživateli Mirek H.
Recenzováno: 12. září 2019

Dovolenou jsem si užil vše na jedničku, krásný udržovaný hotel. Pivo z plechovky 5% docela chutné. Přijeli jsme na hotel kolem 5:00, dostali jsme hned pásku na snídani, pokoj jsme dostali až ve 12:00, ale to nevadilo, jelikož jsme si nechali kufr u recepce a šli jsme se koupat.

Datum pobytu: září 2019
2  Poděkujte uživateli Ondra C.
Abdallashazly, Front Office Manager v zařízení Panorama Bungalows Aqua Park Hurghada, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. září 2019

Dear Our Guest,

Best greetings from Panorama Bungalows Aqua Park Hurghada

We are very pleased to have welcomed you as our guest and see from your comment that you had good holiday with us

So, we would like to thank you for choosing our resort Panorama Bungalows Aqua Park Hurghada to spend your past holiday.

The Hotel Teamwork would like to thank you for your valued feedback you have provided us with great motivation in us strive to continuously improve the service we offer.

We are looking forward to host you more and more time again at our resort

Best Regards
Mahmoud Gamal
Front Office Manager

Recenzováno: 29. srpna 2019

Hotel je sice starý, ale z pohledu krásný i ostatní prostředí, pěkné udržované zahrádky. Špatná dohoda na recepci, jelikož nás bylo 7 lidí a chtěli jsme mít pokoj vedle sebe. Nerespektovali nás, že jsme potřebovali vedle sebe kvůli návštěvě, kdyby byla potřeba. Tak nám dali pokoj v každém jiném patře a každý od sebe byl daleko :( Wifi na recepci, u bazénu dobrý, jen na pláži už nešla. Náš pokoj a známých byl ok, útulný, sem tam nějaké menší vady jsou, ale šlo nám o jenom spaní, kouření na balkoně nic víc :) uklízeno, denně vyměněno ručníků, doplněno 1,5 l vody dle počtu osob, k dispozici byla konvice, čaj a kafe. Pokoj byl pro nás dostačující. Třetí pokoj mých rodičů byl horší, klimatizace nešla a bez balkonu, tak hned druhý den žádali výměnu a dostali jiný pokoj a v pořádku i s balkonem.
Služby byly dobré, personál jak takž podle nálady usměvavý. Animátoři byli skvělí, snažili se a mé dceři (13 let) se moc líbilo a dokonce se do animátora Limba zamilovala :D právě ten animátor byl nejlepší ze všech. Pelikán Nataša byla taky skvělá, pobíhala po celém areálu. :D Co se týče servisu u bazénu i na pláži skvělý, nápoje dobré. Na pláži blízko toaleta a sprcha. Je tam plážová restaurace - odpolední svačina a u bazénu taky. Moře odliv i příliv, nad kotníkem projdete cca 500 m než dostanete do hloubky, vzadu je korálový útěs, ale mrtvý, rybičky sem tam viděla, ale velmi výjímečně. V bazénu pár dní jsme koupali, ale pak už jsme nevyužívali kvůli velkému počtu místních. Velké zklamání pro nás byla jídelna a italská restaurace. Jakmile přijela spousta Egypťanů, tak v jídelně způsobili velký nepořádek, špínu i drobky od jídla na židli, místní ženy chodily v morkých burkinách a plno židlí bylo mokré :( jejich nevychované děti běhaly po jídelně a křičely. Čisníci nezvládli vyměnit ubrusy, uklidit apod. Jinak jídlo bylo velmi dobré, velký výběr jídel, málo ovoce, gril, vynikající zákusky..V italském restauraci jsme očekávali kvalitní italské jídlo, jenže přinesli jídlo právě od jídelny, to byl pro nás šok. Byli jsme velmi zklamaní. A ani jsme nerezervovali mongolskou restauraci, to bude samé.
Dovolenou jsme si přesto užili díky výletům.
Moje rada pro manažera hotelu bych doporučila zavřít pokoje bez balkónu.
Další do italské a mongolské restaurace byste vzali šikovnýho kuchaře, který dokáže upéct kvalitní pizzu z pece, opravdu italské jídlo a mongolské jídlo. Jinak bych zavřela restauraci, je to pro klienty trapné.
Poslední bod: chtělo by u hlavního vchodu do jídelny mít přísného hlídače na mokré plavky a burkiny, aby se nedostalo do jídelny, tím by ušetřilo stěžování. Šéf tohoto hotelu mizel někam kázat zaměstnance, bez šéfa v mokrých utíkají dovnitř.
To je vše. Přeji Vám, ať některé body napraví a zlepší situace.

Tip ohledně pokoje: Nejlepší pokoj jižní straně, u kterého není tolik hlučný je u pláže. Nedoporučuji pokoje uprostřed hotelu u bazénu, hlučný.
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Danda-Angy.