Tripadvisor
Recenzováno: 5. prosince 2019

Jsme tu poprvé a moc se nám tu líbí. Pokoje jsou vždy hezky uklizene, Jídlo v restauraci skvělé, je z čeho vybírat, bohaté animační programy každý den, ranní a odpolední aktivity s animatorama obohatí naší dovolenou.Dekujeme za krásnou dovolenou, rádi se sem vrátíme.

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli F6551MRmartinm.
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel pěkný.
Hned po příjezdu náramky a snídaně .
Jídlo by bylo možné větší výběr.
Úroveň hotelu dobrá.
Animatoři skvělý.
Bazény a tobogany super. Okolí hotelu by chtělo vylepšit.
Pláž malá ale pěkná.

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli Vladimír N.
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel je super. Bazény jsou tu čisté a dostatečně velké se skvělými tobogány. Moře je čisté, pláž hned u hotelu. Animační tým má program na každý den jak dopoledne, tak odpoledne. Hotel se mi moc líbí.

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli david m.
Recenzováno: 8. listopadu 2019

Po příjezdu velmi milé přivítání, ihned jsme dostali náramky, pokoje chvilku po snídani. Úžasný animátoři, vynikající jídlo, čisto, pořádek. Balíčky do letadla nejkvalitnější ze všech spolucestujících z této oblasti. Nataša - pelikán je dokonalé spestření hotelu. Za veškerou péči, krásné pokoje a služby děkujeme celému personálu v hotelu. Bazény krásné pro využití všech věkových kategorií. Na snorchlovani lze využít nedaleké molo kam přijíždí větší lodě a je zde hloubka pro krásné ryby. Bez omezení, lze sem dojít po kraji moře. Rádi se k vám za rok vrátíme

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli JanaHajkova1978.
Recenzováno: 20. října 2019 prostřednictvím mobilu

Jsem zde v hotelu panorama poprvé čekalo na mě velmi velké překvapení přístupu Animátorů a personálu a jídla jelikož je to hotel 3+ tak jsem spokojen s komplexem se vším všudy a doporučuji exkluzivní.

Datum pobytu: říjen 2019
2  Poděkujte uživateli Mirek H.