Recenzováno: 27. července 2018

23.7.2018 jsme se vrátily z užasné dovolené příští dovolenou pojedem zpět moře bazény super ubytováni super resort super všude uklizeno a čisto .Jídlo vše vinikající . Prostě nemám na co si stěžovat obsluha taky super chodily se ptát jestli máme všechno a jestli nám nic nechybí no báječná dovolená všem jen mohu doporučit jedině Hurghada Albatros Palace 5 hvězdičkový hotel

Datum pobytu: červenec 2018
3  Poděkujte uživateli jarka100.
Albatros p, Management v zařízení Albatros Palace Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. července 2018

Dear Jarka,
Sunny greetings from Albatros Palace Resort & SPA!

Thank you for taking time out to share this delightful review. We are glad you have wonderful memories from your experience with us. Delivering excellent service is our utmost priority and we are thankful that you have experienced it.

We value your kind patronage and are confident that you would provide us another opportunity to be of service to you and experience the gracious hospitality provided by Albatros Palace Resort & SPA.

We look forward to welcoming you once again.
Best Regards,

Recenzováno: 25. června 2018

Právě jsme se vrátili z úžasné dovolené v tomto hotelu 15.6-22.6.2018
Ubytovaní jsme byli kolem 8:45 oficiální čas ubytování 15:00 okamžitě po příjezdu jsme dostali pásky na ALL a mohli jít na brzkou snídani , která je od 5:00.
Pokoj s výhledem na moře a vedlejší hotel - klidnější strana. Vybavení pokoje dostačující , když nebudete koukat na křivé spáry dlaždiček v koupelně což je v těchto zemích zcela běžné. Denně uklizeno, doplněný minibar ( vody 600ml+ sprite, cola, fanta 1L) . Co je předností tohoto hotelu jsou určitě restaurace je jich zde 6( italská, orientální, středozemní, indická, německá a mexická) ve všech restauracích se stravujete bez objednání každý den jiné menu, které se opakuje po týdnech v tomto hotelu nebude nikdo o hladu. Dále je tu ještě bar na pláži a u bazénu zde si můžete dát občerstvení během dne. Lehátek dostatek nikdy se nám nestalo, že by jsme si neměli kam lehnout pití zde rozváží číšník až k lehátkům. Moře přístupné přes molo ,kde dosáhnete na dno. jsou zde i korály pro šnorchlování. když není odliv což se stalo za náš pobyt 2x tak se dá do moře i z pláže , ale je mělké. Za celý pobyt nás ani jednou nikdo neotravoval jak bývá zvykem žádná nabídka výletů, masáží , nesmyslů..........V celém resortu vidíte pořád místní uklízet , pečovat o zahradu velice se snaží.Obsazenost hotelu převážně Němci, Rusové, Češi minimálně.
Tento hotel doporučuji i náročným klientům.

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli xpavlach.
Recenzováno: 13. listopadu 2016

Hotel, kam se s celou rodinou i přáteli rádi vracíme. Jde o velký, krásný a udržovaný areál s ochotným, milým a úslužným personálem.
Pohodlné, čisté pokoje s výhledem na bazén i moře.
Hostům je k dispozici pět tématických restaurací s chutným jídlem i nápoji. Spousta barů a kaváren, plážový bar, kde se můžete během dne dobře občerstvit, aniž byste museli do restaurací. V restauracích i barech je pozorný a velmi přátelský personál.
V areálu jsou krásné bazény s atrakcemi pro děti a animačními programy. K dispozici je také relaxační zóna, kde Vás nikdo neruší.
Pláž je příjemná k odpočinku a procházkám k sesterskému hotelu, kde se můžete také vykoupat. Do moře vede molo u kterého jsou pěkné korály vhodné ke šnorchlování. Je zde také aqua centrum s nabídkou vodních sportů a výletů.
Všude je naprosto čisto a stále se něco vylepšuje a mění k lepšímu.
Hotel pořádá různé animační a kulturní akce pro všechny věkové kategorie. Už se těšíme na další dovolenou.

Datum pobytu: srpen 2016
4  Poděkujte uživateli LucieK425.
Recenzováno: 18. října 2016

Letos jsme navštívili Egypt již podruhé. V obou případech jsme si vybrali pětihvězdičkový resort Pickalbatros. V hotelu Palace Resort cítíte ochotu a vstřícnost na každém kroku. V resortu se nachází několik restaurací, barů a kavárna. Všude bez problémů, až na kavárnu Columbus, kde o Vás jako hosta nikdo z obsluhy nejeví zájem a jste tu spíše na obtíž, alespoň tak se tváří personál této kavárny. Co se týče pokojů ,zahrad, bazénů a animátorů je tento hotel na velmi dobré úrovni. Recepce taky bez problémů.

Datum pobytu: říjen 2016
3  Poděkujte uživateli recenzista.
Recenzováno: 4. června 2016 prostřednictvím mobilu

S přítelkyni jsme byli byli podruhé na dovolené v Egyptě. Poprvé jsme byli v jiném hotelu ,byli jsme spokojeni ale líbil se nám hotel o kousek dal tak jsme se po návratu podívali a věděli ze chceme příští rok sem . Rok se s rokem sešel a letěli jsme směr Hurghada a tento hotel . Byli jsme v něm 12 dni a byla to paráda ,byli jsme spokojeni se vším ,personál,vedeni ,jidlo atd. Vedeni se nás ptalo když nás potkali jestli mame vše a jestli nemáme nějaké praní . Super byla poslední večeře která nebyla formou bufetu ale klasické restautace, po úklidu jsme měli na posteli dopis od vedeni hotelu. Bylo příjemné a hezké gesto .Hotel byl jeste hezčí než je na fotkách. Opravdu jsme byli spokojeni a az poletí za rok opět do Egypta,Hurghady tak jediné znovu sem.

Datum pobytu: červenec 2015
2  Poděkujte uživateli jan h.