TripAdvisor
Hurghada
Hledat
Recenzováno: 29. července 2019

Obrovský hotelový komplex, navíc dle delegáta jen čechů vždy cca 600 na turnus. Češtinu jste tedy slyšeli všude, že tam je ale takové množství lidí nebylo znát.

Pokoj jsme měnili, měli jsme zaplacený s výhledem na moře, dostali jsme výhled na druhou stranu. Nechtěli vyměnit, nakonec udělali. Dle slov delegáta to mysleli dobře - dali nám třílůžkový pokoj, manželská postel a klasická postel. Pokoj s výhledem na moře měl přistýlku v podobě rozkládacího gauče, dospělý by se nevyspal, synovi to bylo jedno. Balkón využitý 100%.

Animační programy žádné. Z bazénů v 17hod, pak čistili, v 18hod byla tma.

Jídlo klasika, po týdnu už nevíte co si dát. Extra restauraci kam nesměli arabové jsme nevyužili. Bylo jich v hotelu hodně, v bazénech v jejich typickém oblečení, měli totiž zrovna prázdniny. Problém jsme s nimi neměli.

Klouzačky hodně prudké, dlouhé fronty a boj o nafukovačky, využívali jsme jen tu velkou sjezdovou.

Pláž dle všeho uměle vytvořená, hrubý písek. Vstup skutečně veeeeeeelmi pozvolný, cca 1km voda buď vůbec, nebo max po kolena. Kde už byla hloubka byly korály. Ovšem ideální je to pro rodiny s nejmenšími dětmi - ti si v té mělčině mohou hrát s bábovkama a maminky se u toho opalovat, aniž by měly strach že někam odplavou.

Na výlet jsme jeli do Hurghady, za 20 Eur. Vyhozené peníze. Špína, hnus, bordel, nikde nic. Čas do domluvený odjezd taxíku jsme vyloženě přetrpěli. Doporučujeme výlet do El gouny, která je na druhou stranu.

Dovolená v červenci 2019, nelze zadat.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli cestujeme_dovolena.
Recenzováno: 26. července 2019

Hotel je super až na par věci , jako je třeba přístup do moře, jelikož není molo tak si člověk ani nezaplave. Co se týká jídla a dalších věci to je super. Kdybych měla hodnotit animatory , tak nevím jelikož jsme tady 3den a žádné hry , jako je plažovej vollejbal, a další hry jsem zde ještě neviděla hrát. :) jinak Jako hotel na odreagování , relax tak fajn :)

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Dominika M.
Recenzováno: 26. července 2019

Hotel byl skvělý,jak jídlo tak animátoři,program.
Pracovníci jsou milí a ochotní....
Určitě doporučuju!!...
V hotelu máte resp. vše co potřebujete.
Animátorka Alisa je skvělá,ráda se s vámi seznámí...

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli AneTAA m.
Recenzováno: 26. července 2019

Jsem v tomto hotelu po druhé a nemůžu si na nic stěžovat .. lidé moc příjemní , ochotní a se vším vám moc rádi pomůžou .. prostředí také skvělé máte tu spoustu na výběr z různých tobogánů a moře čisté a na večer je vždy připravena mini disco pro děti se skvělými animátory a večerní program .. snídaně , obědy i večeře vždy je z čeho vybírat a nechybí ani odpolední svačinky na baru .. ❤️

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Helča L.
Recenzováno: 26. července 2019

V tom to hotelu se mi moc libí je to tu moc krásné je tu moc příjemný personál skvělé jídlo pokoje a jsou čisté uklízejí každý den a
Nejlepši jsou animátoři jsou skvělí zabavný no jsou boží no prosťe to tu zbožnuji určiťe jsem se znovu vrátím do tohoto hotelu na 100% doporučuji ❤❤❤❤❤❤

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Nikola P.