Recenzováno: 22. listopadu 2019

Když jsme se rozmýšleli s manželkou kam se vydáme na dovolenou, původní nápad byl na cestu do Tunisu, nakonec nám však letecká společnost odřekla lety do Monastiru a zpět a my si vybrali Egypt.
Do oka nám hned padl Meraki Resort, který vypadal naprosto nevšedně oproti hotelům, na které jste v Egyptě většinou zvyklí. Po příjezdu jsme byli ohromeni krásou hotelu a přilehlých zahrad. Personál vypadal už od začátku, že chce abychom se tu cítili jako na dovolené a starali se o nás po celou dobu pobytu výborně.
Pokoj, jsme měli "ten nejlevnější" možný a i tak jsme byli velice spokojeni, krásný velký pokoj s balkónem, klimatizací ´, čistou koupelnou.
Co se stravování týče, tak bych nevytkl jídlu absolutně nic, velký výběr, chuté jídlo.
Jediné mínus celého pobytu bylo míchaní drinků, to by mohli barmani zvládat lépe a řídit se občas víc nápojovým lístkem. Ale to zase takový problém nebyl.
Moc se nám také líbilo, že v animátorském týmu resortu byla češka Kiki, která nás bavila po celou dovču a bylo fajne, že jsme tam měli nějaké spojence.

Celkově jsme si naši dovolenou v resortu Meraki užili na 120% a rozhodně bychom to doporučili všem mladým i starším, kteří si chtějí odpočinout a nebo kteří chtějí užívat každý den. Určitě se sem ještě někdy podíváme. :)

Tip ohledně pokoje: Nejsou tady horší a lepší pokoje.
Poděkujte uživateli MartinAster.
Guest Experienc... T, Guest Relations Manager v zařízení Meraki Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

Dear Martin,

We want to thank you for taking the time to share your holiday experience. We hope to have the honor to welcome you again in our resort.

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Areál je plný upravené zeleně, všude je čisto, na každém kroku je znát “ekopřístup”.

Ubytování
hotelovy komplex je velice hezky, čisty, upraveny. Ubytovani je v krasne zahrade plné zeleně, nespočet palem a stromů, některe maji vyhled na moře, některe s vyhledem do zahrady všechny mají malou terasu. Jsou cisté, jednoduche, vkusne vybavene. Obrazky v nabidce odpovidaji skutečnosti.
Pláž
Moře nadhera, podmořský život neuvěřitelně pestrý, plaž moc hezka, upravena, čista. Lehatka v ceně, jedna čast přimo u moře, druha na terase s bazény, vždy jsme našli volné místo
Strava
Stravovani je super, oku lahodící, vždy jsme odcházeli z restaurace velice spokojení, troufnu si říct, že jsem se tak dobře nenajedli ani v Evropě! personal připraveny pomoci, ochotný, usměvavý, velice přijemna venkovni terasa
Pobyt velmi zpříjemnili i animátoři, kteří se starali o zábavu všech ubytovaných.
Poznali jsme i centrum Hurgády, kam jsme se vydali místním taxíkem, není to vůbec žádný problém, bez obav se můžete vydat i pěšky v poledne, nebo o půlnoci!
Resort Meraki doporučuji! Určitě se sem vrátíme!

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Macan83.
Guest Experienc... T, Guest Relations Manager v zařízení Meraki Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. listopadu 2019

Dear Macan,

Recenzováno: 16. listopadu 2019

Navštívila jsem s kamarádkou v září tento resort poprvé a to na doporučení. Mohu konstatovat, že vše předčilo naše očekávání. Všude čistota, jídlo a pití super po celý den. Zábava a aktivity skoro celý den, zvláště vyzdvihnu Kiki (Kristýna), která se starala o zábavu a vždy poradila všem. Jediné co je u tohoto hotelu problém je voda, která při odlivu ustupuje. Toto je ale problém skoro všech hotelů od Sakala po Dahár.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Zofinka_97.
Guest Experienc... T, Guest Relations Manager v zařízení Meraki Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. listopadu 2019

Dear Guests,

The Meraki Resort Team thanks you very much for these wonderful compliments. We are very pleased that we could meet your expectations and proud of your comments!

We wish you a lovely time back at home and are looking forward to welcome you at Meraki Resort soon again!

Recenzováno: 3. listopadu 2019

Meraki resort jsme navštívili již po druhé.Tento hotel jsme doporučili i svým přátelům. Jeli jsme,, na jistotu"vynikající jídlo, pití, služby, prostě naprostá spokojenost.Rádi se opět vrátíme a můžeme všem doporučit.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Lydie J.
Guest Experienc... T, Guest Relations Manager v zařízení Meraki Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

Vážená paní Lydie,
Meraki Resort bych vám poděkovat za pěkné hodnocení.
Jsme velmi rádi, že jste si užili svou dovolenou s námi.
Těšíme se na vás přivítat brzy znovu.
Guest Experience Team

Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Naše první dovolená v Egyptě, lépe jsme si rozhodně vybrat nemohli.
Hotel s úžasnou atmosférou a velice přátelským personálem.
Na tomhle místě najdete vše, na co si jen vzpomenete, spousta míst pro relax, ale i aktivity, kterých je zde opravdu velké množství, díky programu animátorů jsme si zde užili mnoho legrace.
Pláž vždy nádherně čistá, upravovaná s dostatečným množstvím lehátek, slunečníků a chlazených nápojů, které v horkém počasí každý jistě rád ocení
Strava velice rozmanitá, hodně ovoce, zeleniny, zákusků a možnost výběru z několika ala carte restauraci.
Jedním slovem úžasná dovolená

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli G9297VNmartinap.
Guest Experienc... T, Guest Relations Manager v zařízení Meraki Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2019

Dear Martinap,