Recenzováno: 23. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Právě jsme se vrátili s tohoto hotelu a musím říct že lepší hotel v egypte sem nezazil proste pohádkový dovolena luxusní hotel bazény jídlo plaz pokoje krasne zahrady anglicky trávník kolem bazénu az na plaz tobogány bazénu tolik že sem nevěděl kam dřív skočit jídlo luxus ovoce zelenina pití všeho plno vse čište a luxusní restaurace všude si čepuje te pití kávy na plazi plno bufetu pizza palacinky vafle hot dog fofry nanuky vse bez čekání plaz Krásná ale vody v Mori málo musí se jít 100 metrů ať se dá snorchlovat ale to je to nejmenší hotel vzbuzuje respekt mezi prodavači a sami ho chvíli ví že patří mezi nejlepší a to mužů potvrdit fakt dovolenou jsme si úzili jsme spokojeni moc a rádi se vrátíme

Datum pobytu: srpen 2015
3  Poděkujte uživateli Jiri W.
AquamarineGM, General Manager v zařízení Jaz Aquamarine Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. srpna 2015

Dear Guest,
Thank you for choosing Jaz Aquamarine to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest and are extremely pleased that you enjoyed your stay with us.
It will be our absolute pleasure to welcome you back again soon.

Recenzováno: 8. července 2015 prostřednictvím mobilu

Právě zde travime dovolenou a určité se zase vrátíme.Nádherný hotel plný perfektně profesionálního personálu.Tento resort mužů jen doporučit,moje rodina již nechce jinam.Výborné vyžití pro děti i dospělé, famózní jídlo,milá a vždy usmevava obsluha ať jděte kamkoliv,překrásná zahrada,vše krásné čisté a vonave.

Datum pobytu: červenec 2015
4  Poděkujte uživateli Martina T.
AquamarineGM, Manager v zařízení Jaz Aquamarine Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. července 2015

Dear Guest,
Thank you for choosing Jaz Aquamarine to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest and are very pleased that you enjoyed your stay with us. We would also like to thank you for your wonderful comments about our staff and kind recommendation.
It will be our pleasure to welcome you back again soon.

Recenzováno: 8. července 2015

Hotel i perzonál milí a ůslužní.Všude pořádek a čistota.Dostatečné množství lehátek u bazénů i na pláži.Nikde se na nic nečeká.Při hlavních jídlech si sami natočíte pivo,víno,nealko,džusy,vodu.Co se stravování týká,v podstatě bez chyby.Z automatů u bazénu a na pláži v barech ještě 8 druhů káv + velké množství čajů,alko nealko i míchané.Dvoje tobogány na pláži,vířivka,celodenní aktivity.S Blue Style český dětský klub.Příjemní animátoři Lucka a Honza.Denně litr vody zdarma na pokoji,konvice čaje kava na pokoji.Jediný nedostatek je moře.Dlouhý vstup-nutné boty,málo ryb i korálů.Je ale možnost výletů s cestovkami.Nebo i předem domluvené z domova.V Hurgadě delfinárium i s plaváním.Byli jsme na 11 dní tak potápění a delfínyjsme stihli!Dražší ale super zážitky.

Datum pobytu: červen 2015
4  Poděkujte uživateli Josef V.

Dear Guest,
Thank you for choosing Jaz Aquamarine to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest and are delighted that you enjoyed your stay with us.
We hope to have the pleasure to welcome you back again soon.

Recenzováno: 21. června 2015

12 denní pobyt v hotelu Jaz Aquamarine resort od 30.5. do10.6.2015 byl krásný a díky lidem, prostředí a službám v hotelu jsem mohla trochu zapomenout na nepříjemnosti s cestovní kanceláří, které vznikly před odletem.
Lidé v hotelu byli ochotní, milí a vždy ke své mnohde nelehké práci ještě přidali úsměv. Všude bylo čisto, jídlo bylo dobré a možnost dát si oběd i v restauraci na pláži jsme využívaly s dcerou každý den. V Egyptě a přímo v Hurghadě jsme byly nyní po osmé a tento hotel řadíme mezi nejlepší, které jsme navštívily. Dostal se v našem soukromém žebříčku i před hotel Garden Beach, kde jsme musely při jeho druhé návštěvě konstatovat, že se úroveň hotelu hodně zhoršila a že se resort stal ruskou záležitostí, což zde zatím není a doufejme ani nebude, neboť bychom se sem chtěly určitě vrátit.

Tip ohledně pokoje: Náš pokoj č. 1171 v prvním patře měl výhodnou polohu u vnitřního bazénu v polovině cesty mezi mořem a hlavní jídelnou, s výhledem do zahrady, kde již nesvítilo odpolední sluníčko a tedy byl velmi příjemný a tichý. Byla jsem s jeho vybavením i jeho umístěním velmi spokojená.
Datum pobytu: červen 2015
2  Poděkujte uživateli DaZi2015.
AquamarineGM, Manager v zařízení Jaz Aquamarine Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. června 2015

Dear Guest,
Thank you for choosing Jaz Aquamarine to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest and are absolutely delighted that you enjoyed your stay with us and found us to be “one of the best” you have visited throughout your eight stays in Egypt. We would also like to thank you for your wonderful comments about our staff.
We look forward to welcoming you back again in the future.

Recenzováno: 19. června 2015

Po páté v Egyptě (po Dana Beach, Golden5,Titanic Palace,Caribbean World,) zatím nejlepší hotel kde jsme byli. Opravdu luxusní a moderní komplex, jídlo vynikající, 2hlavní restaurace, další na pláži i u bazénu a několik À la carte, od 12h do 17h snacky - pizza, sendviče, wafle, palačinky, velmi ochotný personál (i bez bakšiše). Obsazenost hotelu většinou Arabi, Němci, Rusové , Čechů a Slováků minimum. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro páry, šikovný animační tým, celý den aktivity - zumba, vodní polo atd. Opravdu Mnoho bazénů, jeden vyhrazen jen pro dospělé, cca 20 tobogánů, pláž písčitá, moře asi 1km po kolena pak začíná být hloubka, (byli tam i nějaké korály ale na šnorchlování nic moc) ovšem když je odliv, moře se "ztratí" a musíte jít opravdu daleko. Nám to však nevadilo, hotel si navíc pronajal ještě vedlejší pláž, kde jsou dvě laguny a dá se tam perfektně zaplavat. Tento hotel určitě doporučuji a jestli ještě někdy do Hurghady tak jedině sem! :)

Datum pobytu: červen 2015
2  Poděkujte uživateli Lucie L.
AquamarineGM, Manager v zařízení Jaz Aquamarine Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. června 2015

Dear Guest,
Thank you for choosing Jaz Aquamarine to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest and are delighted that you found us to be “the best hotel” you have stayed in during your five visits to Egypt. We would also like to thank you for your wonderful comments about our staff and your kind recommendation.
We hope to have the pleasure to welcome you back again soon.