Recenzováno: 14. října 2017 prostřednictvím mobilu

Velice krásný hotel, příjemný personál, výborné jidlo, animation team super! Henda super girl z leo z youssef Perfektní čistota v celém komplexu což se jen tak nevidí. Kids club - super. Vrátíme se se znova

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Robert S.
AquamarineGM, General Manager v zařízení Jaz Aquamarine Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. října 2017

Dear Guest,
Thank you for choosing Jaz Aquamarine to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest and are extremely pleased that you enjoyed your stay here with us. We would also like to thank you for your great comments about our grounds, staff, service and entertainment.
It would be our pleasure to welcome you back again soon.

Recenzováno: 4. července 2017 prostřednictvím mobilu

Na tomto hotelu jsme byli s rodinou už po nekolikáte . Milujeme to tu.hotel je velmi velky uživáme si uplne vsude uběhlo to hrozne rychle protoze se tu furt neco delo , hodne akci. Ja a moje rodina jsme si opet uzili skvele animace byl to nejlepsi animacni tym co jsme zazili . Delaji nejlepsi dance show , jsou prijemni, usmevavi . Maji skvelou choreografii, coz je zasluha choreografa Hani. Take bychom chteli moc podekovat animatorce Henda-je uzasna . Starala se o nas po cely cas nasi dovolene a doufame , ze ji znovu uvidime . V tomto hotelu jsme meli velmi pekne ubytovani a samozrejme musim pochvalit vyborne sluzby . Urcite mame v planu se sem znovu vratit. Dekujeme za vse

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli honey123hon.
AquamarineGM, General Manager v zařízení Jaz Aquamarine Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. července 2017

Dear Guest,
Thank you for choosing Jaz Aquamarine to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest and are very pleased that you enjoyed anotther stay here with us. We would also like to thank you for your wonderful comments about our Animation Team, room and service.
It would be our pleasure to welcome you back again very soon.

Jaz Aquamarine Resort

Recenzováno: 17. května 2017

v JAZu jsme byly s dcerou v r. 2016. je mi jasné, že každý chce vědět informace co nejčerstvější, protože v Egyptě je jeden rok hotel na úrovni 5 *, potom dostane nového majitele a další rok už má ty hvězdy ve skutečnosti jen dvě, i když se stále honosí těmi pěti.
Tento hotel ale, domnívám se, žádnou takovou změnou neprošel, a tak zde mohu s klidným svědomím napsat, že je to prostě paráda!!! Opravdu paráda a to ve všem...úklid, jídlo, obsluha, ochota personálu...a krásné prostředí! Nevýhodou je ustupující moře, což chápu, je problém...při odlivu jdete 400 m a pořád nic, moře po kotníky...nakonec najdete díru v zemi, která má vodu po stehna, ale člověk si v ní moc nezaplave, má totiž rozměry větší vany :-( ...k dispozici je ale laguna u vedlejšího hotelu (snad ještě pořád!) a tam se dá plavat podle libosti. Pro milovníky potápění ovšem to tady fakt není. Parádní jsou velké tobogány a skutečně 18 bazénů v areálu hotelu. Já do bazénu nemusím, ten mám tady v Česku, ale tam prostě musíte vyzkoušet podvodní lehátka v jednom nebo báječně teplou a čistou vodu v dalším bazénu, který je těsné v blízkosti pláže. na pláži je restaurace a navíc úžasné stánky se slaným i sladkým občerstvením a s pitím. Hotel od naší návštěvy vždy doporučuji.

Datum pobytu: červen 2016
Poděkujte uživateli DaZi2015.
AquamarineGM, General Manager v zařízení Jaz Aquamarine Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. května 2017

Dear Guest,
Thank you for choosing Jaz Aquamarine for your holiday in Egypt. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback.
We are extremely committed to delivering the perfect holiday for each and every guest and are so happy that you enjoyed your stay here with us and would like to thank you for your wonderful positive comments.
We hope to have the pleasure to welcome you back again soon.

Recenzováno: 21. listopadu 2016

Jsem milovníkem Egypta a v tomto hotelu jsem byla v červenci 2010 a návrat do tohoto hotelu byl v červenci 2012.
Je to již delší doba, ale tento hotel nesmírně miluji a musím se přidat k cestovatelům, kteří si jej zamilovali jako já a je vidět, že se nic nezměnilo.
Zaslouží si, aby se o něm vědělo. Říkávalo se mu mramorový hotel a je to skutečně pravda. Je opravdu krásný a luxusní. Jídelna opravdu veliká, jídla nesmírné množství a spoustu druhů. Dortíčky naprosto dokonalé a ovoce vždy krásně nazdobené.
Personál byl úžasný a přátelský.
Spoustu barů.
Pokoje prostorné a vždy krásně uklizené.
Bazénů mnoho a tak si nikdo nepřekáží. Tobogány je také milé zpestření.
Jediné co se bohužel nezměnilo je koupání v moři. Musí se opravdu daleko, aby člověk mohl šnorchlovat. Ale to není chyba hotelu. To je bohužel příroda :-)
Jak se říká, člověk nemůže mít všechno.
Pokud někomu nevadí delší procházka ( delší plavání ) nebo strávení většiny dovolené u bazénu mohu tento hotel vřele doporučit.

Datum pobytu: červenec 2016
2  Poděkujte uživateli Jana P.
AquamarineGM, General Manager v zařízení Jaz Aquamarine Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. listopadu 2016

Dear Guest,
Thank you for choosing to return to Jaz Aquamarine to spend your holiday in Egypt. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback.
We are extremely committed to delivering the perfect holiday for each and every guest and are extremely pleased that you enjoyed your stay with us and would also like to thank you for your many postive comments and kind recommendation.
It will be our absolute pleasure to welcome you back again soon.

Jaz Aquamarine Resort

Recenzováno: 28. března 2016

Parádní začátek jara v kouzelném hotelu! :) Na hotel jsme dorazili brzo ráno s CK Blue Style, ihned jsme dostali náramky a utíkali na snídani, po které jsme měli již pokoj nachystán. Hotel je velmi příjemný, všude čisto, jídlo opravdu chutné a výběr od všeho. Co nás ale mile překvapilo, byl přístup personálu. Viděli jsme toho dost, ale tohle nikde! :) každý se nás upřímně ptal, jestli je všechno v pořádku, jestli něco nepotřebujeme. Číšníci v restauracích ( obědy jsou v restauracích servírované) jsou velmi pohotoví a ochotní, o barmanech se nebudu bavit ( drinky stály na baru jenom když nás z dálky viděli:) Úklid pokoje nám svědomitě zajšťoval Tamer pokoj 1176! :) Děkujeme! Resort není obrovský, ale nic Vám v něm nechybí, tobogány na třech místech, relaxační zony, zony pro rodiny s děti - počet dětí nás v tomto termínu překvapil, velké rodiny s dvěma, třema dětma si opravdu příjdou na své, stejně jako páry, hledající klid. Bazény jsou úžasné - teplé/studené/malé/velké prostě je jich spousta! Moře a pláž - u hotelu je velká laguna, na které je kitesurfingová báze se stejně úžasným personálem. Kitesurfing byl naším cílem a byli jsme opravdu maximálně spokojení. Laguna je písčitá, velká, ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené kitesufaře. Takže za nás maximální spokojenost a 100% se vrátíme! Jo! a nejkrásnější lobby bar snad v celém Egyptě! :)

Datum pobytu: březen 2016
6  Poděkujte uživateli Petra Š.
AquamarineGM, General Manager v zařízení Jaz Aquamarine Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. října 2017

Dear Guest,

Thank you for choosing Jaz Aquamarine to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest and are extremely pleased that you have taken the time to give us your feedback.

We hope to have the pleasure to welcome you back again soon.