TripAdvisor
Hurghada
Hledat
Recenzováno: 19. srpna 2018

jsem moc spokojená s čistotou hotelu, vždy milý a usměvavý personál.Moře bylo čisté a velmi teplé. vstup do moře z mola do tyrkysové laguny se spoustou ryb a korálů. V Egyptě jsem již po několikáté ovšem kuchyně tohoto hotelu byla jednoznačně nejlepší!!! Nechápu pani co psala recenzi několik týdnů předemnou s tím, že neměla co dát jíst svým dětem!!! Jednoznačně tento hotel doporučuji i náročnějším lidem. Chci se určitě ještě jednou vrátit.

Datum pobytu: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli mates525.
Tropitel s, General Manager v zařízení Tropitel Sahl Hasheesh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. září 2018

Dear Valued Guest,

The Tropitel Team thanks you very much for these wonderful compliments. We are very pleased that we could meet your expectations and proud of your comments!

Telling the truth we cannot ask for better recommendation. It was honor to welcome you in Tropitel Sahl Hasheesh. We truly appreciate your open and honest feedback about your experience at our hotel and we are very glad to hear that you noticed and mentioned our high level of service from all members of staff as well as our cleanliness and food.

We are looking forward to see you in Tropitel Sahl Hasheesh soon. It will be our honor to welcome you again.
Sunny regards,

Recenzováno: 7. srpna 2018

Uzasny hotel, který zatim nevyuziva ruska sverazna klientela. Hotel je od Hurghady vzdalen, ale vyhledavan mistnimi obyvateli jako vikendove pobyty pro jeho uzasnou atmosféru a krasne prostredi. Vnikajici priprava jidel a jejich uprava na bufetových stolech. Nektere vecere byli v opravdu pompeznim pojeti. Max. spokojenost.

Tip ohledně pokoje: Pokoje jsou velmi prostorne a pohodlne. Uklid trosku pokulhaval.
Datum pobytu: květen 2018
3  Poděkujte uživateli libi_angel111.
Tropitel s, General Manager v zařízení Tropitel Sahl Hasheesh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. srpna 2018

Dear Valued Guest,

The Tropitel Sahl Hasheesh Team thanks you very much for these wonderful compliments. We are very pleased that we could meet your expectations and proud of your comments!

Telling the truth we cannot ask for better recommendation. It was honor to welcome you in Tropitel. We truly appreciate your open and honest feedback about your experience at our hotel and we are very glad to hear that the reality you have found here is as good as your memories are.

We are looking forward to see you in Tropitel Hotel soon. It will be our honor to welcome you back home again.

Sunny regards,

Recenzováno: 28. července 2018

Jsem moc spokojena s čistotou v hotelu. Animace a barova služba vyborna. Personál super a jídlo výborne. Sičervna trochu vítr, ale moře teple a čiste. Na plazi čisto a velmi ochotni barmani. Super místo pro dovolenou.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli jtrojkova.
Tropitel s, General Manager v zařízení Tropitel Sahl Hasheesh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. srpna 2018

Dear Jtrojkova,

Sunny greetings from Tropitel Sahl Hasheesh!

Thank you for taking time out to share this delightful review. We are glad you have wonderful memories from your experience with us. Delivering excellent service is our utmost priority and we are thankful that you have experienced it.

We value your kind patronage and are confident that you would provide us another opportunity to be of service to you and experience the gracious hospitality provided by all our team.

We look forward to welcoming you once again.

Best Regards,

Recenzováno: 13. července 2018 prostřednictvím mobilu

Bylo to tady opravdu velmi pěkné! Skvělý program, jídlo a zábava a lidé byli opravdu úžasní. Určitě s rodinou budeme chtít přijet i příští rok. Pokoje byly vždy krásné uklizené a měli jsme krásný výhled z balkonu na bazén. Opravdu skvělá dovolená.

Datum pobytu: červenec 2018
4  Poděkujte uživateli anettrucker.
Tropitel s, General Manager v zařízení Tropitel Sahl Hasheesh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. července 2018

Dear Valued Guest,

Sunny greetings from Tropitel Sahl Hasheesh!

We are absolutely thrilled to receive your heartfelt review on your stay in our hotel.

Thank you so much for sharing such a lovely review on your stay at Tropitel Sahl Hasheesh. It gives us immense pleasure to read that you had an amazing time during your stay and thoroughly enjoyed our services and amenities.

We look forward to welcoming you back to the beautiful city of Hurghada and especially to the Tropitel Sahl Hasheesh for many more of such memorable experiences in the future.

Best Regards,

Recenzováno: 30. května 2018

Příjezd na hotel ráno okolo 6.30, ihned jsme dostali džus a mokré ručníky na osvěžení. První dojem při vstupu do haly nám úplně vyrazil dech..prostorné, majestátní, všude spoustu čerstvých květin.. prostě nádhera. Při čekání na ubytování jsme se vyvalili u bazénu, během chvíle nás přišel obsloužit barman a i přestože jsme ještě neměli náramky, zásoboval nás pitím:) Za menší bakšiš jsme se dostali na pokoj po 10 hodině. Pokoje úžasné, čisto, upraveno, prostorno, na TV nás vítal nápis WELCOME s naším jménem:), na každém pokoji trezor, z balkonu výhled na moře... Ihned se s námi seznámil náš pokojový uklízeč:). Hotel byl docela poloprázdný při našem příjezdu, takže nikde nikdo. I když se pak postupně začal zaplňovat, vnitřní i venkovní prostory jsou tak rozlehlé, že Vám to ani nepřišlo. WIFI na pokoji za poplatek - jediná výtka. U recepce a Lobby baru plný signál, jen k večeru když bylo hodně lidí byly výpadky. Přes den se dal signál chytit i na pláži. Velmi jsme ocenili službu ručník - karta, kdy jsme s sebou nemuseli pořád nosit osušky sem a tam, ale každý den jsme si u pláže výměnou za kartu vzali novou. Obsluha chodí i po pláži, stále se ptají jestli je vše ok, nejsou nijak vtíravý, tak nějak přirozeně příjemní a vlídní. Jídlo výborné, výběr ze spoustu druhů, zákusky, saláty taktéž. S animátory legrace, vše tak nějak přirozené bez nucení. V hotelu je spoustu možností, kde se dá posedět, dát drink.. několik barů, restaurace, a sál jako v kině, kde probíhají večer animační programy. Pro děti taktéž výborné vyžití. Moře a pláže čisté, plavat se dalo pouze na konci mola, kde se dá i potápět, jinak cca 50 m od břehu pouze voda po kotníky, záleželo na přílivu/odlivu. Celkový dojem z celé dovolené úplně super, výlet lodí na ostrov - potápění u korálových útesů. Služby, delegáti, barmani na jedničku. Určitě se sem vrátím znovu s rodinou.

Tip ohledně pokoje: Byli jsme v 5. patře s výhledem na moře, mimo vnitroblok hotelu.
Datum pobytu: květen 2018
6  Poděkujte uživateli laskamoja.