Recenzováno: 12. října 2019

Tak dobrý den všem, co chtějí strávit dovolenou v tomto hotelu.
Po příjezdu na recepci si trochu počkáte, než budete ubytováni, poté Vám přidělí pokoj, samozřejmě ten nejhorší co je k dispozici, pokud dopředu nedáte asi tak 20 US dolarů.
Jen vyjímečně,pokud ty nejhorší pokoje s vyhlídkou do ulice,jsou obsazeny,je šance, že dostanete pokoj s vyhlídkou na moře.Předem se přesvědčte o poloze pokoje než vám budou odneseny zavazadla.Personál je ochotný pouze v případě, že neustále je dotován US dolary nebo Eury.Pokud není dotován, nestojí klient ani za povšimnutí.
Co se týče vybavenosti pokoje, není asi co vytknout. Nechybí televize ani malá lednice, v té však chybí balená pitná voda, což by mělo být samozřejmostí pro 4 hvězdičkový hotel.Tato balená pitná voda není dodávána ani v průběhu pobytu.
Co se týče stravování,tak opět katastrofa, malý sortiment a malý množství, pokud nejste včas, tak na vás toho mnoho nezbude,Když je maso, jako kuře,kachna, nebo nedej bože krůta, tak je toto maso porcováno obsluhou a porce jsou takové, že na talíři zcela zaniknou, to myslím vážně.Čím méně vydají klientům cestovek, tím více zbude pro personál a jejich rodiny. Ano, jsou zde jídla kterého je dosti, ale ta jsou pro většinu evropanů skoro nepoživatelná.Omlouvám se těm,kterým tato strava chutná.
Co se týče koupání: voda i v říjnu teplá.Co se týče pláže je i v říjnu nedostatečná kapacita lehátek a slunečníků.Pokud si chcete zaplavat, napřed se musíte projít cca 100 metrů vodou sahající po kolena. Při plném odlivujdete po suchu.Dno není ideální pro chůzi starších osob, neb dno je dost nerovné. Po absolvování teto vzdálenosti si je možné slušně zaplavat.
Pokud vám někdo nabídne, že v této vodě uvidíte krásné ryby či jiné pozoruhodné
živočichy, tak tomu nevěřte-nejsou zde.Ty jsou zcela jinde, tam se musíte vydat lodí,
ale to není ono .Korálové útesy v blízkosti prostě nejsou. Celkově pro tuto destinaci jen 2 malé hvězdičky.Podotýkám, nejsem náročný klient. Rostislav.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli cccabet.
Recenzováno: 24. září 2019

Krásná dovolená , skvělý personal, velká ochota a příjemná domácí atmosféra . Příští rok letime opět do tohoto hotelu už máme rezervaci na květen 2020 a tentokrat ne 12 ale 15 dnů ....moc se těšíme a doporučujeme

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Nadka2307.
Recenzováno: 29. srpna 2019

Nedoporučuji ani svému nepříteli .
Vodu zde nedostanete . jen takhle , koupit si své pití a pak používat svou láhev na dolívání vody z barelu . Ale jen půlku ,pak na vás zařvou dost . Na jiných hotelích to prý není .
Číšník na venkovním baru ..hnusný .protivný vzteklý. bar od 11 do 23 hodin .takže do té doby i bez vody .Nalívání panáku , bylo jen cáknutí .příšerné .A když jste si kvůli tomu musel pro další ,číšník byl protivný a hudroval svou řečí.Mytí skleniček , do myčky ,zasunul a hned vytáhl . A když to otevřel tak na vás zaútočil smrad z myčky .
Jídlo - výběr neustále to samé . A moc nedoplňovali . málo masa .jeden den z 11 dní mé dovolené v srpnu 2019 byly jen játra . A ty nejí každý .
Ovoce , pouze .pomeranč a žlutý meloun . a par hroznového vína . Musím přiznat že jsem byl hladoví . Pro děti nebyla ani jednou zmrzlina.
Pivo .je všude stejné . ale když jste chtěl jiný lepší tak za 3,EU . All inclusive to rozhodně nebylo .
Klimatizace na recepci, jídelně a baru nefungovala . Takže kdo chtěl být na wifi se potil . v baru nikdo neseděl - a v jídelně jste se potili .
Cestovní balíček , na výlet . hnus .a o pozdní večeři z výletu jste se musel doprošovat. posílali vás tam a zpátky .Pokoje a klimatizace . uřvaná . mohu zaslat video pokoje ,když si o ní napíšete na messe: Michael Leahcim i ty balíčky na výlet.
Večerní program . amatéři jsou o proti jim profíci . Zábava. od 21:30 už nebyla .Teno hotel si nezaslouží 4 hvězdičky ale pouze 2 .Obchody v hotelu , předražené snaží se vás natáhnou . Musíte do města . do jejich obchodních center , tam jsou daný ceny . A hlavně levné . Jak od jídla ,pití a oblečení i suvenýru . Nejhorší je také že nemáte svého českého delegáta . Ale delegáta Egyptského . který umí dobře česky . A proto vaše stížnosti či reklamace jsou zbytečné . A cestou na letiště mi rozbili kufr . A to jsem vůbec neuspěl .Jediné co bylo skvělé bylo moře . A lidé které jsem tam poznal . Ale jak jsem je poznal . Když jsme si ztěžovali .

Tip ohledně pokoje: Pokoje ,bazarové . jen výhled dobrý ., Uřvaná klimatizace .
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Michael R.
Recenzováno: 19. června 2019

Ani nevím jestli bych mohla dat i tu jednu hvězdu. Budova, pokoje až tak ještě dobrý. Na foto to vypadá dobře, v reálu ještě to jde. Jídlo, piti a další služby "lobby baru" jsou hezký napsané, ovšem vy je tam nemate... Jak majitel hotelu tak i delegát se divil, proč se stěžujeme, že na nás u oběda nezbylo jídlo, nebo že džus vypadá jinak než ta nechutná "obarvena" voda, kterou u snídaně máme. Slané polévky, suché těstoviny, nedostatek hlavních jídel. Pouze jeden druh masa na oběd.. i ten nebyl doplňován .. takže jestli jste nestihly včas - mate smůlu. Hrůza. Na hotel 4* je to bída..! Ne doporučuji.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Mari M.
Recenzováno: 15. června 2019

Pokud se chcete vrátit do středověku, tak navštivte tento hotel. Do tohoto hotelu jsme přijeli v pátek cca kolem 13:00 po šíleném letu, který měl 6- ti hodinové zpoždění. Na recepci jsme dostali náramek all inclusive a šli si do lobby baru pro pití, kde nás číšník odkázal na bar u pláže, to se dělo vždy až dochvíle co jsme si stětovali delegátovi a majiteli, že tento bar spadá do all inclusive programu. V tomto baru nám nebylo dáno pití ani 10 minut před zavírací dobou s tím, že je bar už uzavřeny a přitom tam šla za 10 min jiná klientka hotelu a té pití naleli...Takže služby tu jsou poskytovány podle toho, jak má kdo s obsluhujících zrovna chuť Vás obsloužit. Na celý hotel je jen jeden vířič nápojů, který je ráno buď u snídaně, kde je jen jeden druh nápoje a pak u baru na pláži, kde je až cca od 11 hodiny. Nápoje vyrobené tímto strojem je na hrozné úrovni, jako pivo a alkohol, který zde nalévají, vše jse strašně zřezené a neoriginální. Originální nápoje Vám podají až když si budete stěžovat. Nepoživatelná je i čistá voda z barelu, která je u plážového baru má takovou bahnitou pachuť. Co se týče jídla tak obědy a večeře jsou každý den stejné, jedna ryba a každý den stejné hovězí ve stejné omáčce se stejnou přílohou... Jak jídlo dojde, tak už většinou další nedoplňují, takže pokud příjdete na oběd nebo večeři pozdě tak máte smůlu budete o hladu. Snídaně jsou taky každý den stejné. Co se týče jídelny tak stoly jsou špinavé a lepí, obsluha se taky neobtěžuje stoly během podávání jídel uklízet, takže příjdete a polovina stolů je špinavých a je po nich poházené jídlo. K hotelovým pokojům nemám žádné výhrady snad jen hlučnost klimatizace. Dle informací CK nám měla být každý den na pokoj podávána balená voda...to se však nedělo. Okolí hotelu není zcela vábné nejsou tam žádné zahrady jenom pláž, která je ucházející, ale aby jste měli vodu aspoň po pás, tak musíte jít aspon půl kilometru, navíc ve vodě je naházený beton, takže bez bot do vody nedoporučují do ní vstupovat. Bazén u hotelu věčně plný dětí místních, takže se v pohodě okoupat nepřipadá v úvahu, navíc v bazénu cca kolem 11 hodiny dopoledne plavaly ubrousky ze včerejší večeřě, které tam sfoukl vítr a nikdo je nebyl schopen vyjmout. Jelikož byl pro nás pobyt na tomto hotelu otřesný, tak jsme si po 3 dnech vyžádali změnu hotelu, ve kterém jsme již byli spokojeni.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Kateřina L.