Recenzováno: 14. prosince 2015

Pokoj jsme dostali ihned, když jsme přijeli, naštěstí je tu těď málo lidí, tak jsme nikde nečekali. Chtěli jsme pokoj v přízemí, abychom nemuseli běhat po schodech a take jsme ho dostali. Pokoje jsou už starší, ale čisté, sprcha a záchod fungovaly, co víc si s dítětem chcete přát. Stejné jsme byli pořád venku, nejvíce na pláži a dětském hřišti. Jídlo nebylo špatné, bylo ho dostatek, nejvíc jsme si užili na snídani, protože milujeme palačinky. Pokoje se uklízí každý den, dostanete i čisté ručníky. Celý areal je take pěkně uklizený a příjemný na procházky, ale otevřená je teď jen půlka hotelu, Do hotelu se určitě někdy vrátíme i s dalšími dětmi, protože je zde velmi pěkné zázemí pro děti, aquapark, tobogány, minizoo, lékař a vše kousek od letiště a přitom v centru.

Datum pobytu: prosinec 2015
Poděkujte uživateli Kamila p.
Hany M, Public Relations Manager v zařízení SeaGull Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. prosince 2015

Přejeme Vám hezký den z Hurghada Seagull Beach Resort.
Děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a doufáme, že Vás opět uvidíme v našem hotelu.
Sledujte nás v sociálních médií, ať Vám neuniknou žádné novinky.
S pozdravem, Seagull tým.

Recenzováno: 27. června 2015 prostřednictvím mobilu

V Sea Gull jsme byli již po 3. Byli jsme moc spokojeni. Akvapark pro je výborný. I moje 4 léta Maruška si to uzila. Bazény skvěle a pozvolny přístup do more je pro deti výborný. Kdo si chce zaplavat muže jít na 2. Plaz. U bazénu i u more můžete čerpat all inclusive. Oběd jsme si dávali hlavně u plaze. Výběr byl z italske, Arabské a čínského kuchyně. Vždy jsme si vybrali. Nikdo z nás nemel zažívací potíže. Moc jsme si to uzili. V hotelu bylo hodně Rusu. Mne to nevadí. Hotel je velký a je tu rušno, ale mista dost pro všechny. Jedině minus dáván za placenou WiFi. 2 hodiny 2 dolary.

Datum pobytu: červen 2015
4  Poděkujte uživateli Jiřina R.
hanyseagull, Менеджер по обслуживанию клиентов v zařízení SeaGull Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. července 2015

Dear Jiřina R,

Thanks for such review!
Concerning your remark about Wi-Fi we will take a note and pass to management.
Hope to see you soon again! Do not forget to follow us in Social Media in order always to be in touch.
With best wishes,
Seagull Team

Recenzováno: 27. května 2015

S letošní dovolenou jsem spokojená. Jídlo chutné, pláže upravené a čisté. Pokoje už mají neco za sebou, ale na pár hodin spánku nepotřebuji přepych. Převaha ruských pohodových turistů, ale i velké množství arabů, kteří se chovají hlavně v restauraci hrozně. Pestrý program skvělé party animátorů, zabaví děti i dospělé.. Hotel mě trochu zklamal nepřítomností wifi. Pouze na staré části je, ale síla signálu tak na odeslání zprávy. Nejlepší a nejpohodlnější varianta je, koupit DATA SIM CARD ve Vodafone, který se nachází přímo naproti hotelu.

Datum pobytu: květen 2015
3  Poděkujte uživateli ViktorieCh.
hanyseagull, Менеджер по обслуживанию клиентов v zařízení SeaGull Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. května 2015

Dear ViktorieC,

Thanks for your review!
We have paid attention to all your remarks and will do our best to improve our services.
We hope to see you here again and again!

With best wishes,
Seagull Team

Recenzováno: 19. března 2015

v Seagull jsem byla dvakrát pro mě užasná dovolená personál byl vždy ochotný a usměvavý pokjo z vyhledem na moře to nemá chybu na pokoji pravidelná vymena lozniho pradla a rucniku dostatek balene vody

Tip ohledně pokoje: pokoj z vyhledem na more
Datum pobytu: červenec 2014
4  Poděkujte uživateli Jolana2015.
Recenzováno: 14. března 2015

Vždy je potřeba odečíst jednu až dvě hvězdy u všech hotelů v Egyptě. Pokoje jsou klasické, ale musí mít výhled na moře. Jídlo je ucházející, ale varujte se čerstvých salátů. Dostanete průjem neb je to umyto v jejich vodě. Pijte pouze balenou vodu, na baru si dávejte nápoje bez ledu.

Datum pobytu: duben 2014
1  Poděkujte uživateli 546milanp.