Recenzováno: 31. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

hezky hotel blizko centrum Sakala.cesty pokoje teda jsme meli pokoj na pazeno a to parve bxl pro nasi ceri vyborni.blaze je cesty cista voda.personal byli uchotny.jidlo tak neak mohl by bit lepsi.vratime

Datum pobytu: září 2015
Poděkujte uživateli Adel H.
Recenzováno: 15. srpna 2016

a v tomto hotelu jistě poslední. Pokoje byly celkem ok, ale často jsme se museli "doprošovat" o doplnění balené vody. Krásný výhled na staveniště a posezení na balkóně to nebyla úplná romantika. Během pobytu rekonstruovali jednu jídelnu, takže najít volné místo bylo kolikrát nadlidský výkon. Jídlo celkem ok. Pláž ne moc velká, vždy zaplněná, ohraničená plotem sousedního hotelu, takže se člověk nemohl ani nikam projít. Pod vodou pár korálů, ale spíše hodně bordel a odpadky. Jediná výhoda byla, že hotel byl na hlavní třídě a pro nákupy suvenýrů ideální

Datum pobytu: květen 2016
1  Poděkujte uživateli Macek11.
Seagull H, Public Relations Manager v zařízení SeaGull Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2016

Thank you for your good review.
We are looking forward to see you soon in our hotel. Follow us in our social media, to know all our news and offers.

Recenzováno: 10. srpna 2016

V hotelu Sea gull jsme byli již po osmé.Ubytování jsme měli vždy hezké.Pokoje čisté.Každý den uklizeno.Trezor na pokoji fungoval bez problémů.V hotelu dvě pláže s pozvolným vstupem do moře.Bary a restaurace bez chyby.Velký výběr jídla.Personál ochotný.S animačním týmem si můžete zahrát volejbal,aerobic,aquagym,fotbal aj.Večerní zábava (showtime) je každý den a opravdu stojí za shlédnutí.V novém seagullu i ve starém seagullu je kazdý večer živá hudba.Dovolená se nám moc líbila.V září se opět vracíme.Velké DÍKY patří hlavně Martině,kterou najdete u recepce jako guest relation.Pokud hudete mít nějaký problém obraťte se na ní.Děkujeme Martině za perfektní dovolenou. :)

Datum pobytu: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli Veronika V.

Recenzováno: 12. července 2016

Hotel je naprosto vybydlený, naplněný z 90% místními obyvateli. Je pravda že za peníze nechané na pokoji vám každý den pokoj uklidí, pokud peníze nenecháte, "zapomenou" doplnit balenou vodu, vyměnit ručníky, ...apodobně. Pokoje (měnili jsme, tak jsme jich viděli více) jsou velmi staře vybavené, postele opravdu dost proležené, ...no ale mluvili jsme i s lidmi, kteří prý měli celkem dobré. Obsluha je celkem přátelská a většinou i ochotná. Jediné co se dá ohodnotit celkem kladně je jídlo, to při pobytu na 8 dní ujde a dá se vybrat. My jsme koupili zájezd za dobrou cenu, takže naše naštvanost byla úměrná, ale paní v Čedoku v nákupním centru na Chodově nám vyprávěla, jak je hotel nově zrekonstruovaný atd., no to rozhodně není ani náhodou. Jinak od cestovky s takovou tradicí bych čekal jiný přístup. Také to že přepravu zajišťuje egyptská společnost AIR CAIRO, kde nikdo nepromluví slovo česky je přinejmenším zvláštní.

Datum pobytu: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli martinstellner.
Recenzováno: 4. června 2016

V Hurgádě jsme byli vice jak 10 krát a SeaGull patří vždycky k tomu nejlepšímu. Umístění přímo v centru nabízí procházky spojené s nákupem i možností poznat život ve městě. Pozor na taxikáře, jsou velmi vlezlí a až nehorázně drazí. Tomu se zde vyhnete. Hotel nabízí i velké užití pro děti, nejen skluzavky, ale i dětský koutek je bezva. Stravování přímo na pláži je také velmi výhodně, Snad jen šnorchlování je trochu horší. Jinak vřele doporučuji zejména rodinám s dětmi. Vašek Ducháč.

Datum pobytu: říjen 2015
1  Poděkujte uživateli duchvac.
Seagull H, Public Relations Manager v zařízení SeaGull Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. července 2016