Recenzováno: 25. prosince 2016

Do tohoto hotelu jezdím pravidelně a neměnila bych. Hotel nedávno prošel rekonstrukcí a jeho služby se neustále zlepšují. Pokoje krásné, denně uklizené. Pokud se Vám pokoj nelíbí, bez problému (a zdarma) Vám ho vymění za jiný. Personál v hotelu úžasný. Jídlo dobré, myslím, že si vybere každý. Večeře v restauraci jsou většinou tématické (jednou je marocká, příště zase arabská, čínská nebo např. ruská večeře). Pláže dvě, jedna menší klidnější, druhá větší rušnější, obě čisté a lehátek je dostatek. Na oběd nemusíte chodit do hotelu, na pláži se nachází restaurace, která je rozdělená na několik částí (nachází se zde arabský, italský, čínský a indický koutek), vybere si opravdu každý. Dále se zde nachází rybí restaurace. Hotel nabízí vyžití i pro děti, je zde malý aquapark a několik bazénů. Můžete si zahrát tenis, zajít si do posilovny nebo na masáž. Celý den se na pláži o Vaší zábavu postará skvělý animační tým, který dělá hotel tím vyjímečným a jedinečným. Myslím, že jinde tak skvělé animátory nenajdete. Přes den si s nimi můžete zasportovat, postarají se Vám o děti. Večer se můžete pobavit na jejich skvělé show a pokud budete mít štěstí a uvidíte fakir show, kterou předvádí animátor Temo, budete nadšení. Temo je jeden z nejlepších animátorů v tomto hotelu, další skvělý animátor je Peka (nejlepší tanečník ze všech) a celý tým by nebyl tak skvělý bez jejich šéfa, který se jmenuje Ozoo. "Klobouk dolů" před tímto týmem. A co napsat na závěr? Snad jen "Let´s go to Sea Gull".

Datum pobytu: říjen 2016
4  Poděkujte uživateli Quest400536.
Seagull H, Public Relations Manager v zařízení SeaGull Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2017

Hezký den od Seagull Beach Resort.
Děkuji za pěkné hodnocení.
Jsme rádi, že jste si užil náš pobyt v hotelu. A doufáme, že se brzy uvidíme u nás. Připojte se k našim skupiny na sociálních sítích, kde můžete sledovat všechny naše novinky a nabídky.
S pozdravem, hotel tým Sigal.

Recenzováno: 25. prosince 2016

Do hotelu Seagull jsme se vrátili už po jedenácté.Pokoje každý den uklizené.Velký výběr jídla po celou dobu pobytu.Animační programy-každý den minidisco,scénky s úžasnými animátory.Přes den plno zábavy-streching,volejbal,soutěže,tancování na pláži.Okolí hitelu čisté.Ve městě klid a bezpečno.Určitě se znovu vrátíme do hotelu Seagull.Veronika a Eva

Datum pobytu: prosinec 2016
1  Poděkujte uživateli Veronika V.

Hezký den od Seagull Beach Resort.
Děkuji za pěkné hodnocení.
S pozdravem, hotel tým Sigal.

Recenzováno: 29. září 2016

Celkový dojem z hotelu - prach a špína. Pokoje jsou zařízené starším nábytkem, za bakšiš čisté. Jídlo nebylo dobré a po 3 dnech nás postihl silný průjem. V jídelně spousta místních hostů, kteří dělají neskutečný nepořádek a hluk. Na jednu rodinu 2 až 6 dětí. Hodně žen v burkách. Moře teplé a poměrně čisté.

Datum pobytu: říjen 2015
3  Poděkujte uživateli stohromi.
Recenzováno: 18. září 2016

Hotel je přímo na pláži a přitom v centru města, vše je tedy při ruce. Moře je nádherné a kousek od břehu jsou korály vhodné pro šnorchlování. Přímo na pláži hotelu se dá za směšnou cenu objednat výlet k protějšímu ostrovu, kde je korálů spousta a je tam klid. Doporučuju plavbu se západem slunce, je se na co dívat. Jídlo v hotelu bylo skvělé a vždy ho bylo dost. Byli jsme v novější části hotelu a tam byl v bazénu ještě větší klid. Navzdory některým recenzím tady určitě prožijete krásnou dovolenou. Doporučujeme.

Datum pobytu: červen 2016
1  Poděkujte uživateli Sebuzin.
Recenzováno: 31. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

hezky hotel blizko centrum Sakala.cesty pokoje teda jsme meli pokoj na pazeno a to parve bxl pro nasi ceri vyborni.blaze je cesty cista voda.personal byli uchotny.jidlo tak neak mohl by bit lepsi.vratime

Datum pobytu: září 2015
Poděkujte uživateli Adel H.