Recenzováno: 22. září 2017

Strávila jsem zde se svými kamarádkami 8 báječných dnů. Super ubytování s dostatkem teplé vody, vždy a všude ochotný a milý personál (jen pozor na uklízeče, kamarádce se ztratilo hned první den z kabelky 24 Euro, ale vše je v lidech - doporučuji mít kufr s trezorovým zámečkem, kam se vám nedostanou), jinak rovnají vše, na co přijdou, včetně spodního prádla :-). Jídla mnoho a různých druhů, včetně zeleniny, ovoce a zákusků. V rámci all inklusiv veškeré pití (káva, nealko, pivo i nějaké alko zdarma v neomezeném množství), stejně tak zmrzlina. Animační programy různé úrovně. Možno disko. Pláže udržované, aqua park super. Jenom upozorňuji na podvodné chování prodavačů šperků a kabelek v pravém stánku (u recepce) hlavní budovy - neprodávají žádné stříbro ale "šity" z Ćíny v hodnotě pár Kč, které za stříbro vydávají (nachytala jsem se :-( o kabelkách z Číny vám do očí lžou, že jsou z pravé kůže apod........a jsou velmi nepříjemní. Takže když jim odoláte, nezkazíte si tím jinak skvělou dovolenou.

Datum pobytu: září 2017
5  Poděkujte uživateli Jana K.
Uta A, Guest Relations Manager v zařízení Ali Baba Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. září 2017

Dear Jana!
Thank you for your review and the comments which helped us a lot! We will do our best to improve some things.
We look forward to see you and your family in our hotel once again assuring you that we will make your holiday unforgettable.

Recenzováno: 9. září 2017

Byla jsem zde v týdnu od 19.8. -26.8 2017 a jediné co mě opravdu zklamalo bylo, že to tak rychle uteklo. Jinak tento hotel mohu vřele doporučit vše bylo v pořádku, když byl problém např. porouchaná lednice na pokoji bylo i toto rychle vyřešeno. Jídlo dobré výběr dostatečný a pití také. Ale i tam kde to klape se najdou problémy. Hned první den nám odnesli osušky od bazénu a museli jsme řešit jak je získat zpět. Člověk, který to měl na starosti byl dost nepříjemný, ale nakonec jsme to vyřešili díky ochotnému mladíkovi na recepci. Podotýkám, že osušky nám byly odneseny v době kdy jsme byli na schůzce s delegátem. Delegát byl dost neochotný. A také má hotel wifi za poplatek ale večer byl problém se připojit (hodně lidí - slabý signál asi). Každopádně to bylo super a klidně se na toto místo vrátím. Jenom si příště beru brusle Ali Baba má ledovou plochu no není to paráda!!!! Takže děkuji za super odpočinkovou dovolenou.

Datum pobytu: srpen 2017
3  Poděkujte uživateli ivali2017.
Uta A, Guest Relations Manager v zařízení Ali Baba Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2017

Dear ivali2017,

Thank you for writing your nice review and for taking your time to share your opinion with other travelers.
We do really appreciate that you liked our ice skating, the only one available in Hurghada.
we are happy to read that you could find a lot of selection of drinks and food. We are delighted to know that the reception and the House keepers could be helpful.
Kindly looking forward to warmly welcome you once again in Ali Baba Palace.
Best regards,
The Hotel Management

Recenzováno: 5. září 2017

Pokud nechcete na dovolené jen ležet na pláži, je hotel Alibaba naprosto ideální volbou. Nikdy by mě nenapadlo, že si půjdu v Africe zabruslit, ale nečekaně i to Alibaba nabízí. Parádní zábava ve velkém aquaparku, možnost bowlingu, bruslení, fitko, možnosti výletů, zážitků, prostě všechno. Ani na vteřinu jsem se na dovolené nenudil. Pláž přímo u hotelu je kamenitá, takže to je spíš na vstup v botách do vody. Jen o pár metrů vedle i sesterského hotelu Aladin je však nádherná písečná pláž, takže si každý může vybrat, co mu vyhovuje. Obsluha All Inclusive funguje u na všech plážích v komplexu (tedy i u Aladina). Jídla bylo vždy dost, bylo dobré a bez jakýchkoliv problémů.
Jedinou negativní věcí tak nakonec je to, že dovolená už skončila a museli jsme jet domů. Každopádně za rok jsme zpátky, Alibabo! :)

Datum pobytu: srpen 2017
3  Poděkujte uživateli jirik_v88.
Uta A, Guest Relations Manager v zařízení Ali Baba Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. září 2017

Dear Jirik_vo!

Thank you for your review and the fruitful comments which helped us a lot! We are very happy that you enjoyed your holiday in Ali Baba Palace.

Recenzováno: 1. září 2017 prostřednictvím mobilu

Dovolená v tomto hotelu byla na 7 dní naším rájem na zemi. Prostředí hotelu moc hezké, vše čisté, úhledně upravené, personál velmi ochotný a stále usměvavý... Jídlo nám chutnalo, výběr byl široký, vše čerstvé. Pití v rámci all inclusive super. Nejoblíbenější bylo pivo, vodka a džus. Pláž kamenitá, ale my chodili na sousední Aladin pláž kde byl krásný písek a moře jsme si užili. Na této pláži příjemná,milá obsluha, často jsme si kupovali za 2 dolary 100% mango nápoj - vynikající. Možnost velkého množství výletů, zážitků. Skvělý je výlet Golden Safari - výlet na čytřkolkách do pouště. Bavil nás také velký a krásný aquapark, skvělá zábava pro děti i dospělé. Určitě se do tohoto hotelu rádi vrátíme. Už nyní šetříme peníze na další dovolenou v tomto hotelu. :-)

Datum pobytu: srpen 2017
5  Poděkujte uživateli Jakub K.
Uta A, Guest Relations Manager v zařízení Ali Baba Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. září 2017

Dear Jakub!

Recenzováno: 22. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasná odpočinková dovolená.
Na místě možnost připlacení lepšího pokoje, využili jsme a nelitujeme, fantastický výhled a skvělé umístění.
Servis na jedničku, všichni ochotní a milí.
Někteří zaměstnanci ovládají částečně češtinu.
Aquapark i bazén perfektní.
Pláž lehce kamenitá, sem tam ježek, takže boty do vody sebou.
Pláž vedlejšího hotelu je písečná a platí na ní all inklusive na pití.
Byli jsme maximálně spokojení.

Datum pobytu: srpen 2017
6  Poděkujte uživateli Vacation719960.
Uta A, Guest Relations Manager v zařízení Ali Baba Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. srpna 2017

Dear Guest!