Recenzováno: 22. dubna 2019

Do hotelu jsme přijeli v 7hod ráno.
Bylo nás 8 a přesto, že jsme všichni dali do pasu bakšiš byli pokoje až ve 14hod. Pásky nám dali až po snídani tzn po 10té hodině. Do té doby nemáte kde se najíst. Nápoje si u recepce načepujete. Bakšiš nám po urgenci vrátili. Ubytování ve starých ale ještě sloužících pokojích, uklízelo se denně, uklizeč se přišel i představit. Samozřejmě jsme denně nechali nějaký ten dolar. Ve všech prostorách včetně pláže čisto.
Výběr jídla včetně ovoce a zeleniny byl velmi omezený. Přesto bylo chutné a dalo se najíst. Číšníkům jsme občas dali nějaký ten dolar a v podstatě jsme nemuseli chodit ani k baru. Dokonce nás zdarma pozvali na večeři u bazénu za kterou se obvykle účtovalo 17Eu za osobu. To bylo poté, co jsme si postěžovali na kuchyni. Stejk dobrý a ryba obvyklý Pangasius, čili bláto. Ovocné šťávy se u jídla roznášejí za poplatek. Káva z automatů je výborná.
Jeden bazén je vyhřívaný. Lehátka se dají sehnat vždy a personál Vám je nachystá. Obsazovat lehátka si můžete až po 8mé hodině, jinak Vám ručníky posbírají. Aquapark a zimní kluziště jsou taky v pořádku.
Na pokoji chybí varná konvice a trezor. Doplňují pouze vodu.
Celkově hodnotíme dovolenou vzhledem k ceně na výbornou.

Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Petr R.
Recenzováno: 14. dubna 2019

tento hotel jsme jiz nekolikrat navstivili, a musim rict, ze posledni navsteva zde byla jedno velke zklamani. Nastaly zmeny, ktere nejsou ve prospech hosta, ale ve prospech majitele.... rejzuj co to jde....
Personal, myslim tim barmany , je naprosto neochotny, zmena ALL in na ultra all in, doplaceni za klasicky standart, neochota barmanu, neposkytnuti informaci....
hotel je jiz nejakou dobu provozovan a na zarizeni je to videt...neni to zadna tragrdie, na prespani to staci, ale nejakou investici jako treba ve vedlejsim hotelu by to vazne chtelo... na druhou stranu, jezdili jsme sem vzdy na jare, a cena byla neskutecne nizka.... nicmene po posledni navsteve, tento hotel uz nikdy nenavstivim. Z cele hordy zamestnancu, byli prijemni snad jen dva barmani... a to Mahmoud v lobby baru, mozna je to ale jen tim, ze se zname uz skoro 4 roky, a pak pool barman Mohamed v aqauparku.Dat si drink v hotelovem bazenu, naprosto nemozne !!!
Jidlo bylo fajn, za priplatek super akce jako ooobr slevy v sushi baru, brusleni a nebo bowling... a nebo jedna tematicka vecere... nicmene, co je vsechno tohle platne, kdyz z chovani obsluhy mate pocit, ze je vlastne hrozne moc obtezujete... a to zrovna ja, nejsem storc pustit chlup... jenze, tips, dysko, baksis, se dava za to, ze jsem se sluzbou spokojen.... vlastne diky... letos jsem vazne dost usetril !!
Pokud jsem chtel neco resit, byl jsem odkazan na pani Evu, jakozto client servis, bohuzel pani Eva byla v hotelu jeste kratsi dobu nez ja na tydenni dovolene... a ackoli nam sjednala schuzku s provoznim brand managerem, bohuzel ani to nikam nevedlo.
Je mi lito, ale NEVER MORE

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Joe H.
Recenzováno: 15. března 2019

Dobrý den. jedu do tohoto hotelu sama se synem v červenci, chtěla jsem se zeptat, zda když mám připlacený pokoj delux 1 lůžkový s přistýlkou,zda jsou tyto pokoje situované směrem k bazénu, kvůli dítěti a dozoru. U sprostředkovatele Invia.cz bylo poznačeno, že chci pokoj v přízemí u bazénu, tak doufám, když jsem to připlatila, že to tak bude a nebudu muset do pasu na recepci dávat další peníze.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Vejju.
Recenzováno: 13. ledna 2019

S manželem jsme za uplynulé roky navštívili řadu rezortů u Středozemního i Rudého moře. Můžeme srovnávat. Poslední náš pobyt byl od 25. 12. 2018 do 5. 1. 2019 ve výše jmenovaném hotelu.

Ubytování: Byli jsme ubytováni v pokojích, které mají již dávno za sebou nejlepší léta. Rozpadající se nábytek, dvoucentimetrové pásy silikonu v každém rohu koupelny. Nejvíc si stěžovala má záda na obrovský dolík v proleželé matraci.

Stravování: Vždy se těšíme na gastronomicky pestrou, trochu exotickou přímořskou stravu. Tentokrát jsme byli obrovsky zklamáni (a nejen my!). Snídaně, oběd, večeře – vše chutnalo stejně, bez nápadu, beze změny celých jedenáct dní. Připadali jsme si jak ve školní jídelně z dětských let. Každý den UHO (pro neznalé UHO = Univerzální Hnědá Omáčka). Hlady jsme neumřeli, ale potěšení z gurmánského zážitku se nekonalo. Musíme uznat, že ke konzumaci byl dostatek zeleniny. Na restauraci à la carte jsme však museli zapomenout.

Závěrečný den roku, Silvestr: Oslavy konce roku byly v hale hotelu. Nejlepší místa za 200 euro, ta lacinější za 50 euro. Takováto selekce se nám nikdy předtím nestala. I tak, míst bylo poskrovnu, na každého se nedostalo. Čas silvestrovské večeře jsme si mohli vybrat ze tří různých časů, vždy však jen hodinu . V jiný čas, než určený, se nikdo v závěru roku nenajedl. Stoly u závěrečné večeře roku byly načiněné, číšníci slavnostně oblečení. Ale ta daň – v poledne byla restaurace uzavřena, oběd se podával v malém prostoru u bazénového baru. Tvrdý boj o židli u stolu, boj o příbory, vystát nekonečnou frontu na úzký výběr jídla či nápoje. Byli jsme raději o hladu.

Jediné pozitivum tvořili zaměstnanci hotelu. Sympatičtí, milí, ochotní.

Tip ohledně pokoje: Klidnější jsou pokoje v druhé polovině areálu směrem k moři. Avšak v těchto pokojích se trochu rozpadá nábytek.
Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli hhzitk.
Recenzováno: 11. prosince 2018

Hotel se mi líbil hlavně polohou. Nejvíc nám vyhovovalo moře, protože byl výborný vstup z písečné pláže nebo i mola. Na výběr jak kdo chce. Hotelový areál tak akorát velikostí, ani maličký ani obří, pěkná zahrada, palmy, bazén. Kdo má rád, je tu zdarma akvapark. My jsme nevyužili, byli jsme jen dospělí. Jídlo běžný egyptský průměr, výběr dostatečný, v pořádku.
Hotel není úplně daleko v poušti, ale kousek od letiště a před hotelem je nákupní ulice, taxíkem se dá dojet i do Senzo Mall, kde se dá pořídit egyptská Sim karta, když chcete mít jistotu internetu. Wifi v hotelu je,ale záleží kolik lidí se připojuje. Nám se osvědčilo koupit si SIM Kartu hned na letišti a to Orange kartu za 9 USD 8 Giga dat. Stánek operátora byl otevřen už v 5 ráno. Podáte telefon a vloží a zaktivují Vám jejich SIM. Je to dobíjecí karta na měsíc funkčnosti. Takže na dovolenou ideální. Funguje Vám normálně dál Váš Wats app, FB messanger, nic nemusíte nastavovat.

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Lenka F.
Azharmoominka, Public Relations Manager v zařízení Ali Baba Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. prosince 2018

Dear Lenka, Greetings from Ali Baba Palace!
We are very happy that you enjoyed your vacation in Ali Baba Palace.
It is a pleasure for us to have such a wonderful guests like you.
Looking forward to welcome you and your family again.
Best regards, Hotel Management.