Recenzováno: 21. července 2019

V tomto resortu jsme trávili 13 dní, 12 nocí (7.7.-19.7.2019) v 5ti dospělých osobách.

Do hotelu jsme přijeli kolem sedmi ráno, po náročné cestě jsme padli únavou na sedačkách v lobby baru u recepce a netrpělivě vyčkávali na desátou hodinu, abychom dostali náramky a ubytování, jak nám bylo po příjezdu přislíbeno. Narámky jsme v pořádku dostali, avšak na pokoje jsme se dostali až těsně před dvanáctou hodinou
Když jsme došli na pokoj, tak nás místo tří postelí (nebo alespoň dvou postelí a jedné přistýlky) čekal pokoj s dvěmi jednolůžkovými posteli. To jsme na recepci vyřešili a do hodiny k nám příšel pracovník i se zmíněnou přistýlkou.Tak tak, že se tam vlezla.

Bohužel, když jsme zapli klimatizaci ukazovala sice 31 stupňů, ale v pokoji bylo dusno a nesnesitelně. Když jsme se snažili nastavit klimatizaci, ani za nic se nám nepodařilo snížit požadovanou teplotu. Opět jsme byli na recepci, do půlhodiny přišli dva opraváři, kteří neuměli anglicky, tudíž když jsem se snažila vysvětlit, že nastavení klimatizace nefunguje nebo jen my nevíme, jak na to, nerozuměli nám. Snažil se mi vysvětlit, že chyba nikde není, že teplota půjde za pět minut dolů. O jeden stupeň se klimatizace sice změnila, ale až po hodině, ne po PĚTI minutách.

Abych se vyjádřila ohledně služeb v rezortu. Za mě personál velmi milý, většina usměvavých a ochotných číšníků, i když je pravda, že ta vyčerpanost se občas projevovala. No nedivím se, pracovat 12h denně dá zabrat.. Jediný personál s kterým jsme měli NEJVĚTŠÍ problém byl na pláži v pravém křídlu rezortu u laguny. V sedm ráno jsem pracně došla na pláž a zabrala čtyři lehátka. Bohužel jsem u sebe měla pouze tři oranžové osušky (patřící hotelu), a tak jsem tu jednu přehodila přes dvě lehátka s tím, že později dodám čtvrtou osušku. Když jsem se v půl deváté vrátila na pláž, čekaly mě tam pouze tři lehátka. Ano, dalo se to pochopit, když je pořád nedostatek lehátek na tolik osob, ale krátce potom, co jsem si lehla na lehátko, ke mně přišel arogantní pracovník a začal na mě nepříjemně mluvit cosik anglicky. Jelikož já anglicky neumím ani slovo, snažila jsem se mu pomocí rukou a noh vysvětlit, že nechápu, co má za problém. Naštěstí po chvilce dorazila jako pomocná ruka má dcera, která celý pobyt mluvila anglicky a bez ní bychom byli ztraceni (s nadsázskou) a snažila se pochopit, o co pracovníkovi jde. Z toho všeho jsme pochopili, že tyto osušky NEJSOU NAŠE, ale od dvou Němců, kteří stáli přímo za námi po celé diskuzi. Kdyby má dcera neoslovila paní vedle, která již od sedmé hodiny ráno ležela na pláži a nepotvrdila by, že tyto osušky jsou vážně naše, pracovník nám ty osušky vezme snad z lehátka a samotné lehátka zabaví. Tohle nebylo jednou, kdy jsme viděli, že se někomu něco podobnému stalo. Celkově se nám zdálo, že občas personál nadržoval většině Rusů a Němců.

Co bych podotkla byla recepce, která nepůsobila ani trošku profesionálně. Když má dcera přišla na recepci, aby se zeptala, kde si můžeme nechat zarezervovat A La Carte restaurace, mladý kluk ji pomalu ani nerozuměl a pořád ukazoval na hlavní restauraci. Kdyby mu nevyjmenovala dvě A La Carte restaurace, tak se snad odpovědi ani nedočká.
Taktéž jsme měli problém s tím, že tři dny před odjezdem nám přestala fungovat hlavice od sprchy. Voda tekla jen z kohoutku a "přepínadlo" z hlavice a kohotkou nefungovalo, bylo zaražené. Dvakrát jsme byli na recepci a ani jednou jsme se nedočkali opravení. Takže jsme se chodili sprchovat do vedlejšího pokoje k našemu synovi a jeho přítelkyni. No a aby toho nebylo málo, recepce perlila v tom, že pokud jste přišli na recepci, nevšímala si vás, tři lidi přišli po nás a my se odpovědi na náš dotaz nedočkali. Až po tom, kdy můj manžel zvýšil hlas si nás po odbývání začali všímat. A prosba na sprchu, jak jsem již zmínila, neprošla.

Pokoj nám uklízeli kolem 15:00-16:00, takže pokud jste zrovna v tuto dobu byli na pokoji, tak jste s úklidem měli smůlu. Začínali jsme na třech osuškách a dvou ručníkách pro 3 osoby a 3 dny před odjezdem jsme skončili na 1 osušce a 1 ručníku. Při několika násobných zažádání vždy o to samé, jsme se dočkali jedné a te samé odpovědi. "Wait 5 MINUTES.", tahle věta padla tak často, až se nám zaryla do paměti. Kdyby to bylo vážně 5 - 15 minut, dobře, ale pro ně 5 minut bylo 50 minut a to si člověk nemůže dát ani sprchu, když má jen jednu osušku pro tři osoby. Koberce snad za celých 13 dní vysáli jednou a to až ke konci, když jsme zkusili dát bakšiš, jestli se něco změní. Nic; opět 1 osuška a pozor 2 ručníky.Takže uklízení za nás katastrofa.

Kdybych měla zhodnotit moře, pláž a bazén, tak za mě velmi dobré! Bazén sice malý pro tolik osob, ale super prostřední skluzavka, na které se stejně pořád stála obrovská fronta malých ruských dětí, které mile rády předbíhaly. Bar v bazénu radši nechci komentovat. Když jste si chtěli objednat drink, museli jste čekat minimálně 10 minut a pak si vás možná všimnou. Rusáci plastové pevné kelímky, ostatní malé poloviční nestabilní plastové kelímky, které odfoukne kdejaký vítr. Pak se člověk nesmí divit, že v bazénu i moři se všude povalujou plastové kelímky.
Každopádně umělě vytvořená zátoka byla parádní s mnoha přístupy do vody. Byla velká a v ní jen pár lidí, tak si člověk úžasně zaplaval kdykoliv jen chtěl. Na dvou stranách zátoky byly dva plážové bary, kde byli pracovníci příjemní.
Na levém křídlu resortu bylo otevřené moře, kde se náramně šnorchlovalo. Hlavně v zadní části. Průzračné moře, krásná barva a tolik rybiček, korálů a všech podmořských životů! Parádní! Viděli jsme dokonce i rejnoka (Trnuchu modroskvrou) a ten zážitek byl úžasný. Když jste vstoupili do moře, plavalo tam pár větších rybek, které si strašně rády "hrály" tak, že vám plavaly kolem vašich nožek, že to skoro až připomínalo hrátky s pejskem.
Za nás tedy moře jako takové nemělo chybu. Na své si totiž přišli plavci (zátoka) i pořádní šnorchlisté (otevřené moře).

Lehátka. Pokud jste nepřišli nejpozději v sedm ráno, měli jste prostě smůlu. Stovky ubytovaných lidí, avšak lehátek jen pár. Na tom by určitě resort měl zapracovat a něco s tím udělat, protože se nám prostě stalo, že jsme si neměli kam lehnout, tak jsme pokaždé z moře cestovali na terasu.

Co bych já osobně jídlu vytkla bylo to, že se každý večer opakovalo, ale výběr byl poměrně dostačující. Osobně bych doporučila si udělat zdarma rezervace do A La Carte restaurace, orientální, tam nám chutnalo nejvíce. Hlavní restaurace byla věčně přeplněná, dlouhé řady na venkovní občerstvení (občas hranolky a hamburgerové maso, každý den kuře, těstoviny). Bohužel jsme si všimli, že i pracovníci nestíhají a šéfové jsou pěkně nepříjemní, avšak tohle by byla jedna z posledních věcí, která nám na dovolené vadila. Na jídlo jsme si počkali, stůl jsme vždy dostali, najezení jsme odešli vždy. Tak není co řešit.

Abych tuto dovolenou závěrečně shrnula, pokud jste nenároční turisti, kteří se spokojí s normálním ubytováním a stravou, ale za to si potrpí na pořádném moři, tento resort je přesně pro vás. My bychom se sice již nevrátili a to především kvůli tomu, že v resortu je mnoho lidí a my volíme radši něco měnšího, ale dojem z dovolené byl ve finále v pořádku. Dovolenou jsme si naplno užili a i když jsme odjeli se střevními potížemi, za vinu to Egyptu nedáváme!

A pro lidi, kteří teprve do tohoto hotelu budou cestovat, nikdy se nenechejte odbýt, protože na to doplatíte jako my. Nefunguje sprcha? Trvejte na tom, ať přijdou ihned. To samé i s osuškami, úklidem. Žádných pět (50) minut, ale hned. ;)

Tip ohledně pokoje: Pro nás by byl vhodný pokoj v levé části resortu, kdy to máte blízko k laguně a zároveň i k otevřenému moři.
Poděkujte uživateli petrankacestuje.
MichelleManagement, Управляющий v zařízení Sunny Days El Palacio Resort & SPA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. července 2019

Milá Petro,
děkuji za vyjádření týkající se vaší nedávné návštěvy.
Ujišťujeme vás, že budeme vyhodnocovat body uvedené ve vaší zpětné vazbě a postupovat tak, abychom mohli účinněji reagovat na potřeby našich hostů. Rádi bychom se však omluvili za nepříjemnosti, se kterými jste se během svého pobytu u nás setkali.
Jsme však potěšeni, že se vám líbila nabízená plážová zařízení, rozmanitost potravin a pohostinnost týmu.
Věříme, že vás budeme moci v budoucnu uvítat zpět v našem hotelu.
Srdečné pozdravy z týmu SunnyDaysEgypt

Recenzováno: 17. července 2019

Do hotelu jsme přijeli v 7.30 a pokoje jsme dostali v 8.00.Náramky v 10.00.Personál je vstřícný.Nejdříve jsme si připadali se schůdky do moře jak u bazénu v Podolí,ale na konec to bylo fajn.Jídlo jsme si vždy nějaké vybrali a i nám chutnalo.Stravovat a uspokojit tolika lidí různých národností a zvyků určitě není jednoduché.Uklizeno jme měli každý den.Pochvala taky pro Anetu,když jsme nevěděli vždy nám poradila a pomohla.Co mě namíchlo bylo jednání obchodníků přímo v hotelu u recepce.Byli velmi nepříjemní.Pobyt jsme si nenechali znepříjemnit a užili jsme si ho.

Poděkujte uživateli Veromila1.
MichelleManagement, Manager v zařízení Sunny Days El Palacio Resort & SPA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. července 2019

Milá Veromila,
Děkujeme, že jste se podělila o své cenné zpětné vazby na fóru Trip Advisoru. Jsme velmi rádi, že jste s námi strávili fantastickou dovolenou, děkujeme moc za recenzi na ubytování a stravování.
Rádi bychom vás ujistili, že žádný z našich vážených hostů by se nikdy neměl cítit znepokojen , protože naším cílem je poskytovat pohodlnou a bezproblémovou dovolenou. Klienty povzbuzujeme k tomu, aby nahlásili jakékoli nepříjemnosti na místě, které budou vždy vyřešeny bez prodlení.
Je to velmi potěšující pro náš tým vědět, že vaše dovolená s námi byla příjemná a že nás opět chcete navštívit!
Už se těšíme na Vaši další návštěvu.
S pozdravem,
Sunny Days Egypt Team

Recenzováno: 14. července 2019 prostřednictvím mobilu

Na hotel jsme přijeli v 7 ráno, na recepci řekli, že máme v 11 přijít a že dostaneme náramky k All inclusive a pokoj. V 11 jsme přišli, dostali jsme náramky a pokoj jsme dostali až ve 12. Po 4 hodinovém letu a odletu z Prahy v 0:30 to pochopitelně nebylo úplně příjemné. Když nás pan odvedl na pokoj, kde měl být výhled na moře, jsme měli výhled na bazén s tím, že mezi budovami na proti je trochu vidět moře. To by nebylo to nejhorší. Pokoj byl špinavý - špinavé židle na balkoně, plíseň ve vaně, špinavé prkénko na záchodě, špinavé prostěradlo... Kvůli prostěradlu jsme volali personál hotelu, ten vyměnil prostěradlo za ještě špinavější a po dalším upozornění bylo vyměněno za další špinavé, takže nevím, jestli na tomto hotelu vůbec mají čistá prostěradla. Pod prostěradlem byl nějaký potah, který byl úplně roztrhaný. Nábytek hodně starý, dveře od skříňky téměř vypadávali. Měli jsme all inclusive a výběr byl velmi malý. Vzhledem k tomu, že jsem vegetariánka jsem neměla na výběr skoro nic. Ovoce také nebylo čerstvé. Obchody v hotelu byli velmi dobre, velký výběr za dobré ceny. Hotel měl mít fitness, ale nejbližší bylo asi 4km. Moře i bazén se zaviral někdy okolo 18:00, což nechápu, že se pak už do moře nesmělo. Myslím, že 4-5 dní v hotelu by se nějak přežít dalo, ale 7 dní, co jsme byli my, byla katastrofa.

Poděkujte uživateli uenrkeo.
MichelleManagement, Manager v zařízení Sunny Days El Palacio Resort & SPA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. července 2019

Milá Lucie,
Děkujeme, že jste se s námi podělila o své názory. Přirozeně se omlouváme, že slyšíme, že vaše osobní zkušenost není příjemná. Je cílem celého našeho týmu v Sunny Days Egypt , aby byl pobyt našich rekreantů pohodlný a snažil se zapadnout do každé potřeby hostů , ale jsme si vědomi, že to může být těžký problém, zejména v plné obsazenosti hotelu. Vždy vítáme všechny názory našich hostů, a to jak pozitivní, tak negativní, a záleží nám na nich. Z tohoto důvodu předáváme vaše hodnocení našemu managementu, abychom tuto situaci vyšetřili a budeme mít možnost lépe reagovat na vaše body. Doufáme, že se v budoucnu opět uvidíme.
S pozdravem tým hotelu Sunny Days Egypt.

Recenzováno: 19. dubna 2019

Vstřícnost při ubytování, personál, čistota resortu, úklid, jídlo, program - vše na výbornou. Jen trochu problém s koupáním. Jsem invalidní, špatně chodím a v resortu jsem se setkala i s paní na invalidním vozíku. Problém je ten, že do bazénu je instalovaný jen žebřík, pro nás nezdolatelný. Při vstupu do zálivu je písek, boří se a a s vozíkem přijet blíž je také nemožné. Vstup na otevřené moře po schůdkách je již lepší, i když také velmi namáhavý. Škoda, že nejsou instalovány plošiny pro invalidy. To by byl resort úplně nenahraditelný.

Datum pobytu: duben 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli Olga S.
MichelleManagement, Manager v zařízení Sunny Days El Palacio Resort & SPA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. dubna 2019

Vážená Olgo,
Děkujeme vám za vaši nedávnou návštěvu.
Je nám potěšením vidět, že náš tým vám zajistil příjemný pobyt v našem hotelu.
Mezitím jsme vzali v úvahu vaše cenné komentáře, pokud jde o zpřístupnění resortu. Děkuji za takovou konstruktivní zpětnou vazbu.
Těšíme se na Vás v nejbližší době.
Srdečné pozdravy ze Sunny Days Egypt Team

Recenzováno: 19. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu jsme byli od 8. do 17.4., od cestovky Blue style, rodina čtyři dospělý ženy a dvouletá dcera.
Hotel bych hodnotila celkově jako průměrný, vybavení hotelu má už něco za sebou, ale je vidět, ze se stále pracuje na opravách :-) To tedy oceňuji.
Konkrétně k vybavení v našich dvouch pokojích, na jednom pokoji nefungoval trezor a byl stále ucpaný odpad ve vaně, po nahlášení to bylo lepší, ale nevyřešené :-( Na obouch pokojích by bylo potřeba vyměnit fén, ten je v dezolatním stavu.
První den jsme přijely v sedm ráno na hotel, v deset jsme dostaly náramky a v jedenáct klíče od pokoje. Požádala jsem si o dětskou postýlku, tu mi dali až po urgovaní v pět večer. Postýlka stará a jedna tyčka nebezpečně dole prasklá, mít menší dítě tak ji budu ještě měnit.
Pokoje jsme měly kousek od sebe vzadu v levém křídle a měly jsme to 10m. k moři, super...

Lehátka jsme si každé ráno okolo sedmé v pohodě zabraly. Zátoka příjemná, ale plavalo tam plno odpadků z hotelu, kelímky, pytlíky, láhve apod... Do toho modré medůzy, ale ty nežahaly, tak nebojte :-) Z levé vnější strany hotelu je otevřené moře, dá se tam šnorchlovat apod... Krásné moře bez viditelných odpadků, ale daleko větší vítr než z vnitřní strany hotelu v zátoce... Bazény dva, což je dost málo z mého pohledu, jeden velký a studený i s tobogány a druhý dětský malinký, take studený. (V létě určitě teplota dostačující, ale v Dubnu mohlo být vyhřívání ve velkém bazénu ještě zapnuté),
V dětském bazénu jsem si taky všimla odpadků, několika papírových ubrousků, cigaretových nedopalků.
Klienty z velké části ruské národnosti.
U bazénu i na pláži barmani měli k dispozici pouze měkké plastové kelímky, které nevydržely nápor větru, takže se často převrhly a pak odletěly... Bylo potřeba pití hned vypít a pak vyhodit... Vedení hotelu by mohlo zvážit nákup tvrdých vrátných plastových kelímku.
Dětský club docela hezky zařízený, ale spousta hraček už je dost zničená. Dále animatorka v clubu příjemná, ale tichá a bez nápadů, s dětmi si stále každý den jen kreslí... Animátoři začínali každý den v deset, zatancovali na kameni u pláže jednu písničku, každý jinak oblečený... Většinou mají alespoň stejná trička, aby je lidi poznali, ale zde ne. Program mají vyvěšený a jedou podle něho, např. zumba, vodní gymnastika... Pokud se chcete zapojit, musíte přijít z vlastní iniciativy.
Večer od půl deváté mini disco a pak později nějaká animační show.

Co ale hodnotim opravdu špatně je celkově jídelna a jídlo, nedostatek příborů a nádobí, které vám neustále sklízí ze stolu.. A jídlo teda opravdu nic moc s porovnání s jinými hotely, maso a ryba pouze na jeden způsob a pak klasika zelenina, rýže , brambory... Hranolky s burger pouze jednou za tři dny a pečené kuře a špízy venku, ale s dlouhou frontou... Zmrzlina jen u bazénu od 11 do 14:00 zase s dlouhou frontou nebo si ji můžete koupit vedle jídelny za dolar. Snídaně dlouhé fronty na omelety, vejce a palačinky.
Na recepci na objednání rezervace do restaurace je mladá paní Aneta, je to češka a je velmi příjemná, se vším nám poradila :-)
Jeste bych chtěla pochvalit našeho delegata Mohameda Adela, velice milej pan, zašel se mnou před hotel koupit jejich místní simkartu od Vodafonu s internetem a dále velká chvála na asistenční službu (byli jsme od Blue style), kromě dcery jsme měly všechny čtyři střevní problémy, dvě z nás měli infekci a musely na kliniku, ta funguje tak, ze zavoláte, někdo pro vás přijede a zase vás odveze zpět na hotel. Na klinice mluví sestra česky nebo slovensky, doktor vás ošetří, v našem případě jsme dostaly kapačku na místě a prášky sebou.
Toalety v loby smrdí jako v zoo... Sedí tam uklízečka a hraje si s mobilem. Dalsi lepší záchody jsou v jídelně a pak až na pokoji... U bazenu jsme žádné toalety nenašly. Na konci pobytu jsme našly ještě toalety u rybiček (prodejce s rybami co vám okoušku kůži na nohou). Rozhodně mě toalety u bazénu chyběly!
A můžu doporučit prodejce s oleji vedle rybiček, je velmi příjemný, ochotný smlouvat a má i leták s oleji v češtině:-) nakoupily jsme u něho :-)
Vyzkoušely jsme italskou a rybí restauraci, italská v pohodě, na úrovni, super obsluha a jídlo, možnost vybrat si z jídelního lístku . Rybi šílená , obsluha strašná, bylo to tam nepříjemné, pouze jedno jidlo zdarma (file, smažená ryba, hranolky a tři kolečka kalamar) a nebo za 3 dolary 100g krevet, platit musite ihned, sklenicky na vino strašně mastné. Hodnocení nulové.

Datum pobytu: duben 2019
2  Poděkujte uživateli petilan.
MichelleManagement, Manager v zařízení Sunny Days El Palacio Resort & SPA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. dubna 2019

Drahý hoste,
děkujeme za vaši osobní zkušenost po návštěvě našeho hotelu.
Litujeme, že jsme nemohli splnit vaše náročné standardy.
Všimli jsme si vašeho komentáře a předali je zúčastněným útvarům za účelem revize našich služeb tak, aby byly zcela v souladu s našimi standardy. Zvláště vaše podněty týkající se čistoty a kulinářské části vaší dovolené jsou pro nás hodně důležité.
Mezitím je potěšením vidět, že jste s námi strávili kvalitní čas.
Těšíme se na to, že vás příště přivítáme, abyste mohli znovu vidět, že jsme odhodláni se neustále zlepšovat.

Srdečné pozdravy ze Sunny Days Egypt Team