Hurghada Marina
Č. 9 z 41 zařízení v kategorii aktivity – Hurghada
Marina

Nevím jak to popsat,dalo by se říct,že je to menší přístaviště krásných lodí,jachet,bohatých šejků... přečíst další informace

Recenzováno: 12. února 2020
Karlenka1
vynikajíci

Marina pěkné prostředí,spoustu barů a restaurací,krásné přístaviště,z Mariny je vidět krasně velká... přečíst další informace

Recenzováno: 11. února 2020
Explorer21483757165

Recenzováno: 12. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Super krásná procházka v Marine, spoustu restauraci, osvícené lodě krásné obchůdky, výborné jídlo a pití

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Egypt2019MJ.
Recenzováno: 11. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi krásné místo v Hurghadě. Spoustu obchodů a rozhodně si vyberete oblečení i suvenýry. Všude jsou kavárny či restaurace a také restaurace na lodi viz. foto
Doporučuji se zajet podívat.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Tina B.
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Doporučuji projít celou Marinu, hlavně zadní část kde kotví luxusní lodě. Na kraji možno zakoupit levné výlety.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Zdeněk Ř.
Recenzováno: 24. října 2019 prostřednictvím mobilu

Marina ... určitě doporučuji navštívit. Jakoby to ani nebyl Egypt. Promenáda podél moře v jachtovém přístavu obklopeném z jedne strany luxusnejšími restauracemi. Navštívila jsem tři, v každé najdete na co si jen zpomenete od ledové kávy až po michané drinky. Personál se o vás krásně stará, vše na úrovni. A přitom za velmi příjemné ceny.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli evazanellab.
Recenzováno: 8. října 2019 prostřednictvím mobilu

S nákupy jsme spojili i večerní Marinu a rozhodně to stojí za to se tam podívat :) Večer pěkně osvětlená s atraktivní atmosférou. Spousta restaurací s možností posezení. Doporučuji navštívit.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Calllaway.