Recenzováno: 15. září 2019

Pokoje se mi libi.Animatori se věnují a jsou přátelští.Co se týče jídla jsem nadšen a lide si určitě vyberou.Úklid je každý den a pokaždé jsme mile prekvapeni zviradkem z ručníku.Všem vam mohu vřele doporučit hotel ale moře už neni tak pěkné

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Bohdan U.
Recenzováno: 11. září 2019

V pokoji čisto vše v pořádku.Klimatizace a lednice vše v dobrém stavu i postele a sociální zařízení OK.Bary a restaurace jsou čisté a obsluha je slušná a pohodě.
Dovolená moc pěkná bez problému a příští rok znovu.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli bohcaa.
Recenzováno: 21. července 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel se nachází v severní části Hurghady a transfer z letiště vede po polocestě cca 45 min.
Prostorná lobby s barem vč. míchaných drinků v rámci AI a vstupem do italské restaurace (jednou za pobyt). Pod lobby je hlavní restaurace, disco a SPA. Pokoj prostorný, vysoké a poměrně tvrdé postele, TV, balkon, velká koupelna s fénem, trezor zdarma, lednička s denně doplňovanou balenou vodou (1,5 l na osobu). Internet v lobby free, ale hodně pomalý, placený je dostupný skoro všude a je výrazně rychlejší.
Venku bazén s barem, další bar na pláži, kde se podává odpolední snack (pizza, arabská placka plněná kuřecí játrou a bageta s parkem).
Pláž tedy nic moc, relativně malá (super jsou lehátka, osušky a slunečníky), skoro bez písku, velmi mělká voda (cca 500 m do moře a vody po kolena), ale do hloubky se dostanete po mole. Moře je ale čisté a na lehké opláchnutí bez plavání stačí.
Jídlo je dostatečné a lze vždy vybrat. Mnoho pečiva, zákusků, zeleniny, ovoce (banán, pomeranč, jablka), na snídani vejce vařená i omelety, párky, sýry, salámy, pakačinky. Hlavní jídla vždy hovězí dušené nebo mleté, kuřecí, ryby a občas mořské plody (krab, kalamary), jinak rýže, těstoviny, brambory.
Po celý den jsou animační programy pro děti i dospělé, jinak složení hostů bylo celkem vyvážené (Češi, Němci, Rusové, Poláci, Španělé a poměrně dost arabů - mi vadí ty jejich hábity se kterými chodí do bazénu).
Kolem hotelu je celkem mrtvo a proto doporučuji jen jako relax u vody nebo jako základnu pro výlety.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli liboreks.
Recenzováno: 17. července 2019

Personál milý a ochotný, voda na pokoj doplňována každý den, s jídlem jsme byli též spokojeni. Bazén čistý a osvěžující, navíc s velmi praktickým barem. Pláž čistá, probíhal tu pravidelný úklid. Vstup do moře rychlejší přes molo. Wi-fi v lobby, počtem připojených byla dost vytížená. Lehátka jak u bazénu, tak i u moře v dobrém stavu. Doporučuji.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Káťa T.
Recenzováno: 17. června 2019

Super hotel, strava, personál, čistota a každý večer živé koncerty (housle, klavír, saxofon), cvičení a jiné. Perfektní místo pro ty , kteří se věnují kiteboardingu. Určitě se tady budu ráda vracet. Helena

Datum pobytu: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Cikyta1970.