Recenzováno: 3. listopadu 2019

Opravdu velké díky všem zaměstnancům tohoto hotelu, naprosto kvalitní služby po všech stránkách, příjemní, usměvavý, milý, profesionální přístup všech zaměstnanců. Určitě Váš hotel budu doporučovat ostatním klientům, kteří Vás ještě nenavštívili. Rád se vrátím.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli zpetrzela.
gardenbeachresort, Guest Relations Manager v zařízení SUNRISE Garden Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

Vážení zpetrzela,

Chceme sa vám poděkovat za váš názor o našem resorte. Jsme velmi rádi, že se vám líbil váš pobyt s námi a bude nám ctí, že vás opět přivítáme v SUNRISE Garden Beach Resort –Select-.

Recenzováno: 3. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Tak nevím čím začít prostě vše bylo skvěle nemam si na co stěžovat prostě bomba.Hned jak jsme přijeli na hotel tak nás na recepci přivítali dali nám mokrý ručník na ochlazení a také džus pak nás samozřejmě ubytovali.Pokoj byl každý den krásně uklizený.
Takže s jídlem velká spokojenost,pokoje některé zrenovované ale taky moc hezké,pláž čistá a v moři nebyly u pláže hned korály ale museli jsme dojít na molo což je taky krásná procházka,velká spokojenost s obsluhou jak na pláži tak v jídelně a na co nesmím samozřejmě zapomenout jsou animátoři kteří byli skvělí na pláži měli pro vás připraveno plno aktivit:volejbal,šipky,mini golf,aqua gymnastiku,výuku tanců,zumbu,jógu a další.Večer chodili kolem stolů a zvali nás na jejich večerní show což byly taky skvěle a byly hlavně každý den jiné. U jídelny každý den večer zpívali jako živou hudbu animátoři to tam vždycky přišli roztančit. A po show se nám animátoři zase věnovali povídali jsi s námi u stolu a tak.Nejlepší Animátoři za mě jsou Nono,Ufo,Momo,Mo,Martin,Felix a ostatní prostě všichni byli skvělí.Určitě tento hotel doporučuju a určitě bychom se sem chtěli někdy vrátit byla to úžasná dovolená

Poděkujte uživateli barcakisova.

Vážení Mrs. Barcakisova,

Tým SUNRISE Garden Beach Resort –Select- bych vám chtěl poděkovat za podělení se o vaše zážitky z dovolené.

Doufáme, že budeme mít tou čest vás opět přivítat v našem resortu.

Recenzováno: 3. listopadu 2019

Krásná dovolená u nádherného hotelu. Ale nejlepší je na celém hotelu animační tým. Zamilovala jsem si animátora Ufo. Ale i animátoři Martin a Nonono jsou super! Krásná pláž, krásný hotel! Maximálně doporučuji!!! Ideální pro lidi, co mají rádi skvělý animační tým a aktivity s nimi.

Poděkujte uživateli misalockova.

Vážení Misalockova,

Recenzováno: 2. října 2019 prostřednictvím mobilu

Vše bylo výborný.Byli jsme v Egyptě po dvacátý a u Vás bylo nejlíp.Velice příjemný přįstup celého týmu.Díky celėmu kolektivu se budeme rádi vracet do Vašeho hotelu.Tak přijemně jsme se nikde necítili.

Poděkujte uživateli Jarikari.
gardenbeachresort, Guest Relations Manager v zařízení SUNRISE Garden Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2019

Vážení Jarikari,

Recenzováno: 1. října 2019

Tento hotel pravidelně navštěvuji a jsem tu nadmíru spokojená proto se sem stále vracíme.Služby jsou výborné nelze nic vytknout,at už úklidový zaměstnanci,či číšnici,barmani,animátoři,manažeři..všichni dělají co mohou aby se o nás o turisty postarali.Letos jedině nás zarazila česká animátorka svým chováním které bylo až drzé..ale mi jsme si poradili..:)Chci opět poděkovat třem vašim zaměstnancům zde kteří tu pracují již roky a už nás znají..děkujeme za skvělý servis,úsměv a ochotu a to Abdo Boody v Gamila restaurant je to člověk na svém místě který rozumí své práci a je oblíben mezi turisty egyptská večeře byla vynikající a doporučuji všem si tam zajít.Další člověk je Ali Elsherif z Mongolské restaurace velmi tichý hoch ale opět rozumí své práci a vždy je vám po ruce nadarmo jsme u něj nebyli dvakrát na skvělé večeři a také doporučuji..:)A poslední člověk který je velmi příjemný,skvělý a ochotný a s úsměvem s vámi mluví a obsluhuje je Shaban Elsawy hlavní restaurace...tito tři zaměstnanci jsou našimi přáteli již 7 let a jsou myslím si přínosem pro tento hotel.Ovšem veškerý personál je tu skvělý a usměvavý ..jsme nadmíru se vším spokojeni a i hoch který nám uklízel pokoj byl neskutečný a kreativní co se týče vymýšlení různých postaviček z ručníku..tomu patří také velké díky..:)Přeji celému hotelu aby nadále měl mnoho spokojených turistů a hlavně mnoho milých zaměstnanců..protože pracovat v tak velkém resortu není jistě nic lehkého.Co se týče moře tak ted v září teploučké jako kafe..:)vzadu na molu je možno šnorchlovat a je zde plno rybiček i želvy zde moji přátelé viděli a nemalé.Co se týče jídla a pití..mnoho na výběr člověk neví co si dát..jen mě mrzí kolik se toho vyhodí ..ale to je zase o nás nandat si jídla tolik že už předem vím že to nesním mi přijde nedůstojné..lidé se s tím vaří a mi to pak necháme na talířích..vždyt stačí od všeho ochutnat a jít si třeba přidat..Další věc animátoři ..tak ti také byli skvělý i když jsme je moc nevyužili tak každý den nám nabízeli různé aktivity takže myslím pro turisty skvělý tým..Takže shrnutí..tento hotel je pro mě zatím TOP v Hurghadě a opět se sem příští rok vrátíme..:)Děkuji za krásnou dovolenou která splnila naše očekávání.Mnoho zdaru Gardene..:)

Tip ohledně pokoje: 10109...přízemí u dětského bazénku..naproti sice mongolská restaurace ale nám vůně jídla nevadila..:)
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli 66ilona.
gardenbeachresort, Guest Relations Manager v zařízení SUNRISE Garden Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. října 2019

Vážení 66ilona,