Recenzováno: 16. října 2018

Velice jsme byly spokojeni. Jak jsme jeli poprvé do Egypta tak právě do tohoto hotelu a jedna paní nám říkal že jak změníme hotel a pojedeme jinam tak nebudeme spokojeni nikde a měla pravdu A to jsme 6 měsíců zaplatily Eximturs a 3 dny před odletem nám zavolaly že hotel byl přebukován a nemají pro nás Danu beach tak jsme zkusily něco jiného a hrůza už nikdy nepojedeme jinde jenom do dany tento rok jsme byly royal modernu šharmu ale taky nic moc dana je dana vstup do moře je supr jídlo je supr služby jsou supr 5 restaurací bary na pláži jídlo no supr je všechno

Tip ohledně pokoje: na plaz je nejlepší
Datum pobytu: listopad 2017
2  Poděkujte uživateli Drahoš V.
Recenzováno: 9. února 2018

V hotelu Dana beach jsme byli opět po dvou letech na vánočním pobytu a udělali jsme velmi dobře.Měli jsme pěkný pokoj přímo proti mostu k restauracím přes umělý kanál po kterém jezdí lodičky které vás dovezou z kteréhokoliv místa areálu k moři a zpět.V hotelu je pět restaurací a návštěvník si může vybrat do které půjde aniž by se musel předem objednat a nebo když je jídlo jeho koníčkem může jít třeba postupně na oběd do všech.My nejvíce chodili do Orientální restaurace protože jsme toho názoru,že člověk má co nejvce ochutnat kuchyni té země,ve které je na návštěvě.Mimo to je zde několik barů a pěkná kavárna s mnoha druhy kávy a dobrými zákusky.Rádi bychom zdůraznili,že na Egyptské poměry je tu velmi dobré víno,jmenuje se Obelisk a je ve verzích bílé,červené a růžové
Je zde velmi ochotný a přívětivý personál,hovořící nejlépe Německy ale na recepci se domluvíte také Anglicky a v restauracích třeba i nějak česky.
Je zde velmi příjemné prostředí,spousta květů a na pláži číšníci,kteří vám donesou vámi žádaný nápoj až k vašemu lehátku a když si dáte pivo či bílé víno dají vám ho do kýble s ledem.
Shrnuto,velmi doporučujeme a určitě tam pojedeme znovu.
Alena Pešková

Datum pobytu: prosinec 2017
2  Poděkujte uživateli Alena P.
Recenzováno: 29. srpna 2017

Příjezd na hotel v 7 hodin ráno.Na recepci nám ihned dali náramky a také okamžíté ubytování!! Bez smlování bez jakéhokoliv bakšiše. Hotelový autobus Vás doveze až před Váš pokoj / budovu / Pokoje standartní jelikož jsme si nic nepřipláceli měli jsme výhled na protější hotel,ale za to 3 patro s výtahem takže myslím že super. Překvapení dne po 10 minutách se přišel představit pan Omar který měl na starosti náš pokoj. Po celou dobu pobytu velice uslužný pokoj vždy perfektně upravený a také jeden zážitek:když jsme přišli jeden den s pláže tak nás čekal u dveří a vracel nám 1 dolar který byl upadlý pod postelí!!?? Druhé milé překlvapení bylo odpoledne po příjezdu kdy nám hotelovým telefonem manažer hotelu volal zda jsme spokojeni s ubytováním a také nám popřál příjemný pobyt v resortu. Hotel zaplněn tak na 70%/odhad, většina Němci tak 70-80 % Rusové 10% a potom zbytek.Klientela velice pohodová lidé většinou usměvaví opravdu příjemné prostředí,prostě žádné extrémy.
Restaurace a jídlo je samostatná kapitola. Je zde 5 restaurací
Castelo ,la chef de orient,Le marche,l asiatiqve,Caiser,a několik barů Těžko vybrat co je lepší ,protože všechny jsou number I.. nepřeberně varijací masa,zeleniny, ovoce,zákusky,grily...pití cola,fanta,jujce, pivo michané nápoje. Obsluha pití u všech bazenů a na pláži. Jinak všichni zaměstnanci na vysoké urovni jak na recepci,na barech a restauracích,uklízeče, zahradníky ,security vše velká pochvala.Všichni Vás zdravý jsou v rámci možnosti usměvavý.Pořád vidíte jak areál upravují starají se o zahradu opravují,čistí...
Pláž velká se spoustou slunečníku kdy není problém se někde svalit. Zátoka je umělá pokud chcete nějaký ten podmořský život tak cca 500 metrů je otevřené moře/dá se dojít po písku/ .
Bazená celkem 3 jeden je pro děti s atrakcema.
Atrakcí hotelu je umělá řeka kde jezdí motorové čluny které Vás dovezou k pláži nebo k restauraci Castelo./jezdí v pravidelných intervalech/
Doporučuji navštívit místní SPA kde je zdarma posilovna vše ostatní je za poplatek.
Animační programy jsou každý den jak pro děti tak dospělé.
Tento hotel patří myslím do TOP 5 v Hurghadě a pokud jenom chcete zažít super dovolenou tak to bude díky tomuto hotelu.
Celkově hodnocení pokud by šlo 10x hnězda tak asi tak nějak,na tomto hotelu nenajde moc chyb.Já vlastně žádnou.

Datum pobytu: srpen 2017
6  Poděkujte uživateli Josefvit.
Recenzováno: 26. června 2017 prostřednictvím mobilu

Dovolená byla super.. Hotel je na skvělé úrovni a super servis. Několik restaurací, které je možné neomezeně využívat. Pokoje jsou dost malinké ale stačí to.
Na pokoji je lednice, která je neustále doplňována vodou, coca colou, fantou a spritem.
Krásná je řeka, která vede skrz resort a je možné na této řece využít loďku nebo šlapadlo, jako přibližovadlo na pláž nebo na recepci.
Plážové služby musím také pochválit, číšníci se neustále starají o to, aby Vám nic nechybělo.
Pláž každý den uklízejí. Jediná škoda je, že tu není k vidění moc podmořského života.

Datum pobytu: červen 2017
1  Poděkujte uživateli Lucie J.
Recenzováno: 4. května 2017

Celkově hodnotím tento hotel jako skvělou volbu. Všude čisto. Ve všech barrech obsluha. Pracovníci hotelu se vždy snažili pomoci, v baru, v restauraci, u bazénu, na pláži. Nikdo nepožadoval bakšiš. Ten jsme ale dali na recepci při ubytování a manager nás vzal hotelovým autobusem na obhlídku a ať si vybereme. Na to stačilo 3x10dolarů (6lidí). pokoj skvělý, čistý se dvěma koupelnami, třemi ložnicemi, barem, velkou lednicí a setem na kávu a čaj. Lednice denně doplňována nealko nápoji. Jídlo výborné a velký výběr. Obsluha fungovala i na plážových lehátkách, kde Vám pití donášeli v nádobách s ledem. Všechen personál pozorný a nevtíravý. klientela převážně z německa a tomu i odpovídala denní živá hudba u Castelo baru.každý večer se tam tancovalo. Hudba pro střední a starší věkovou kategorii. U každé veřejné toalety stabilní uklízeč, naprostá čistota a vždy doplněné hygienické potřeby. Tobogány zde nejsou a pláž je nejlepší, jakou jsem v Hurgadě viděl. Na pláž od recepce Castelo baru nepřetržitě jezdí 2lodičky. WiFi i na pokoji. Opravdu vynikající hotel, který vřele doporučuji rodinám s malými dětmi středně starým a starším.

Datum pobytu: duben 2017
2  Poděkujte uživateli Petr R.