Recenzováno: 6. června 2019

Na Egypt, poměrně velmi dobrá úroveň. Čistota, úklid v pořádku, i na pláži se uklízí. Jídlo dobré, lepší je v sousedním hotelu Sfings, kam můžete běžně v rámnci all-inclusiv.( skvěle klimatizovaná jídelna). Jen pivo je hnus, pouze lahvové, nikdy není dost studené a snaží se ho ještě míchat s Birelem, který je kyselý.Jsme s manželem pivaři, tak dost zklamání. Zbytek rodiny byl na nealko a ginu, tak spokojenost. Vždy dostatek a studené. Doporučuji vlastní kelímky. Ochotně do nich nalijou, a množství je na Vás. Jinak skleniček nedostatek a umělé kelímky na pláži a u bazénu NEJSOU na jedno použití a obsah 1,5dcl.
Velké plus je pláž- z jedné strany mělko, písek, vhodné i pro prcky, vlevo ( při pohledu k moři) schody pod nimi hloubka po pás, další krok nestačíte. Boty do vody vůbec nejsou potřeba. Plavte směrem vpravo ( vzdálenost asi 20m ) začíná korál, na Hurgadu velmi pekné šnorchlování i klidně pro úplné začátečníky. Vždy je možno si dle potřeby stoupnout aniž poškodíte korál. Fakt tam bezpečně doplavou i děti. Spousta ryb, těsně před hotelem jsme navečer viděli i delfíny.
Jinak personál vstřícný, ochotný, za dolar bakšiše se můžou přetrhnout.
Klientela většinou ruská, dejte najevo ,že jste češi, mají nás raději. Nákupy - v hotelových krámcích, mimo hotel v těsné blízkosti děs,špína, cikáni u nás v Chánově by se myslím za takový bordel styděli.
Byla jsem v Egyptě již 5x a tento hotel bych zařadila mezi dobré.
Hezkou dovolenou

Datum pobytu: květen 2019
2  Poděkujte uživateli Zuz19.
Recenzováno: 4. března 2019

Hotel kousek od centra Hurghady, okolí okolo hotelu a město Hurghada je strašné, samá špína, nedostavěné hotely atd. Hotel, ale pěkný, a stale udržovaný zaměstnanci. Pokoj už něco pamatuje, starý nabytek , ale na týden bohatě stačí. Výhodou oproti ostatním hotelum, co jsme konzultovaly s ostatními spolucestujícími z letadla, co byli v Hurghadě má obrovskou výhodu, že když fouká strašně vítr, což byla pulka pobytu, tak u hotelu se sejde kousek k pláži a tam uplné bezvětří, ostatní hotely takto krytou pláž neměli. Jídlo po čase se začne opakovat, ale je ho hodně na výběr, tak to nevadilo, na večeře se muže docházet, k pláži do jiné retaurace-kde je Italska,Orientalní a nebo čínska kuchyně v ruzné dny. Piti všude také dostatek, ale limonády naředěné a pivo z lahve jen. Ve vedlejším hotelu, který patří do resortu malý aqupark s vyhřívaným bazénem, ostatní bazeny nevyhřívané. V resortu i několik obchudku na suvenýry, lékárna, masaže, sauna atd. Moře pozvolný vstup přes písčitou část, korále, nebo z boku přes kameny nebo i molo,doporučuji boty do vody. Moře krásně čisté. Obsluha mila, nekteří už i několik českých slov umí, jinak klientela hotelu většinou Ruské a ostatní sovětské národnosti.

Datum pobytu: únor 2019
2  Poděkujte uživateli pecat2018.
Recenzováno: 13. února 2019

vše v pořádku, hezké šnorchlování, hotel menší, ale patří k dalšímu komplexu, min. českých turistů. Hlavní bazén byl v rekonstrukci, ale byl k dispozici další se skluzavkou, pláž hezká, personál ochotný.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Alena Z.
Recenzováno: 11. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Tak tento hotel nikdy více. Každý měl problém s ubytováním. To nemluvím o příteli, který měl bydlet v hotelu, ale místo toho bydlel v hotelu vedle. Sice stejný komplex, ale máte dostat to za co si zaplatíte. Tím spíš, že po něm chtěli dalších 150€ za to, že je egyptan. O Aquaparku bych taky asi nemluvila jako aquaparku, odkud Vám tedy stačí tři tobogány, pak budete spokojeni. Byli jsme v hotelu nyní v listopadu a pokaždé jsme čekali na volný stůl. Nebyli hrníčky, talíře, příbory.... Myslím, že majitel hotelu by se měl zamyslet nad tím, jak hotel vést... Pokoje sice uklizene každý den, ale to je tak jediné plus. V lednu se chystám za přítelem opět, ale tomuto hotelu se obloukem vyhnu

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Petra L.
Recenzováno: 4. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Předem upozorňuji, že nepatřím mezi náročné hosty, v Egyptě jsem byl několikrát, jezdím tam kvůli studiu a většinu pobytu vždy trávím navštěvovaním památek a v hotelu se zdržuji jen krátkodobě, nicméně tento hotel mi vyrazil dech za pouhých pět dnů, ani nevím, kde dřív začít, zdejší recenze jsou naprosto zcestné a neodpovídají realitě. Možná se jedná o výplody turistů, kteří byli v Egyptě poprvé.

Personál - zejména recepční - byli neochotní až hrubí. Naprostý nezájem o hosty. Nenároční hosté z Běloruska a Ukrajiny měli výhodu, že na recepci pomáhala jejich krajanka, která byla o poznání příjemnější než místní. Výhodou bylo, ze recepční uměli dobře anglicky a rusky, ale co mi to bylo platné, když se k hostům chovali jak ke zvířatům. Vrcholem bylo, když vyhnali mého kamaráda - egyptského křesťana - z recepce, museli jsme řešit tedy jednu záležitost potupně před hotelem. Uklízeči se flákali, pokoj nám uklidili až třetí den, lepší úklid provedli jen za bakšiš, bez bakšiše sotva vysypali koše a vytřeli podlahu. A to ani nemluvím o prodejcích na hotelové pláži, kteří byli otravní a v případě vašeho nezájmu až agresivní. Stěžovat se si však nemohli, byli pod ochranou majitele hotelu.

Jídlo bylo naprosto katastrofální, každý den to samé bez jakékoliv obměny. Masa a ovoce minimum. Maso, které se podávalo hostům, bylo nekvalitní - více sóji než masa. Jídlo bylo de facto na příděl, porce byly malé, jídlo formou bufetu bylo doplňováno velmi pomalu, což způsobovalo obrovské fronty v jídelně. Hosté však měli na výběr večeři formou à la carte - v italské, nebo v orientální restauraci. Jídlo však i v těchto restauracích bylo stejné, jen pizza byla o něco málo chutnější než ta, která byla podávána v plážové restauraci během oběda. Oceňuji však výborné zákusky - díky nim jsem neumřel hlady. Pití bylo rovněž na příděl. Na alkoholické nápoje místní výroby jsem zvyklý, neočekával jsem tedy žádný zázrak, ale vadilo mi přílišné ředění nealkoholických nápojů vodou. Během oběda byla podáváná zmrzlina, resp. zmražená voda obarvená potravinářským barvivem.

Pokoj byl malý a skromně zařízený, pro nenáročné hosty dostačující. Hotel je prostě starý. Do bazénu jsme chodili do vedlejšího hotelu, který je naštěstí s tímto hotelem integrován. Vlastní bazén slouží jen jako dekorace. Výtah starý, pomalý a divím se, že je stále funkční. Hotel má však dobré hřiště pro plážový volejbal, to se však nedá říci o kulečníkovém stolu, o který se nikdo nestará. K dispozici je i stolní tenis, který je funkční. Hotel navíc stojí poblíž dvou mešit - za svítání vás tedy vzbudí muezzinovo volání k modlitbě.

Hotel v žádném případě nedoporučuji - je to jedna velká katastrofa.

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli makarios218.