Recenzováno: 7. listopadu 2019

Lidi pozor tam teda ne vyhozené prachy,poprvé a naposled egypt už ne.Přijezd na hotel za pokoj ihned 20 dolaču vyhled na moře 40 dolaču vše pro recepcniho balicky na vylet tak pro prasata komunikace bez dolacu nefungovala otravni prodejci na plazi atd

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jarda P.
Recenzováno: 6. června 2019

Na Egypt, poměrně velmi dobrá úroveň. Čistota, úklid v pořádku, i na pláži se uklízí. Jídlo dobré, lepší je v sousedním hotelu Sfings, kam můžete běžně v rámnci all-inclusiv.( skvěle klimatizovaná jídelna). Jen pivo je hnus, pouze lahvové, nikdy není dost studené a snaží se ho ještě míchat s Birelem, který je kyselý.Jsme s manželem pivaři, tak dost zklamání. Zbytek rodiny byl na nealko a ginu, tak spokojenost. Vždy dostatek a studené. Doporučuji vlastní kelímky. Ochotně do nich nalijou, a množství je na Vás. Jinak skleniček nedostatek a umělé kelímky na pláži a u bazénu NEJSOU na jedno použití a obsah 1,5dcl.
Velké plus je pláž- z jedné strany mělko, písek, vhodné i pro prcky, vlevo ( při pohledu k moři) schody pod nimi hloubka po pás, další krok nestačíte. Boty do vody vůbec nejsou potřeba. Plavte směrem vpravo ( vzdálenost asi 20m ) začíná korál, na Hurgadu velmi pekné šnorchlování i klidně pro úplné začátečníky. Vždy je možno si dle potřeby stoupnout aniž poškodíte korál. Fakt tam bezpečně doplavou i děti. Spousta ryb, těsně před hotelem jsme navečer viděli i delfíny.
Jinak personál vstřícný, ochotný, za dolar bakšiše se můžou přetrhnout.
Klientela většinou ruská, dejte najevo ,že jste češi, mají nás raději. Nákupy - v hotelových krámcích, mimo hotel v těsné blízkosti děs,špína, cikáni u nás v Chánově by se myslím za takový bordel styděli.
Byla jsem v Egyptě již 5x a tento hotel bych zařadila mezi dobré.
Hezkou dovolenou

Datum pobytu: květen 2019
2  Poděkujte uživateli Zuz19.
Recenzováno: 4. března 2019

Hotel kousek od centra Hurghady, okolí okolo hotelu a město Hurghada je strašné, samá špína, nedostavěné hotely atd. Hotel, ale pěkný, a stale udržovaný zaměstnanci. Pokoj už něco pamatuje, starý nabytek , ale na týden bohatě stačí. Výhodou oproti ostatním hotelum, co jsme konzultovaly s ostatními spolucestujícími z letadla, co byli v Hurghadě má obrovskou výhodu, že když fouká strašně vítr, což byla pulka pobytu, tak u hotelu se sejde kousek k pláži a tam uplné bezvětří, ostatní hotely takto krytou pláž neměli. Jídlo po čase se začne opakovat, ale je ho hodně na výběr, tak to nevadilo, na večeře se muže docházet, k pláži do jiné retaurace-kde je Italska,Orientalní a nebo čínska kuchyně v ruzné dny. Piti všude také dostatek, ale limonády naředěné a pivo z lahve jen. Ve vedlejším hotelu, který patří do resortu malý aqupark s vyhřívaným bazénem, ostatní bazeny nevyhřívané. V resortu i několik obchudku na suvenýry, lékárna, masaže, sauna atd. Moře pozvolný vstup přes písčitou část, korále, nebo z boku přes kameny nebo i molo,doporučuji boty do vody. Moře krásně čisté. Obsluha mila, nekteří už i několik českých slov umí, jinak klientela hotelu většinou Ruské a ostatní sovětské národnosti.

Datum pobytu: únor 2019
2  Poděkujte uživateli pecat2018.
Recenzováno: 13. února 2019

vše v pořádku, hezké šnorchlování, hotel menší, ale patří k dalšímu komplexu, min. českých turistů. Hlavní bazén byl v rekonstrukci, ale byl k dispozici další se skluzavkou, pláž hezká, personál ochotný.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Alena Z.
Recenzováno: 11. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Tak tento hotel nikdy více. Každý měl problém s ubytováním. To nemluvím o příteli, který měl bydlet v hotelu, ale místo toho bydlel v hotelu vedle. Sice stejný komplex, ale máte dostat to za co si zaplatíte. Tím spíš, že po něm chtěli dalších 150€ za to, že je egyptan. O Aquaparku bych taky asi nemluvila jako aquaparku, odkud Vám tedy stačí tři tobogány, pak budete spokojeni. Byli jsme v hotelu nyní v listopadu a pokaždé jsme čekali na volný stůl. Nebyli hrníčky, talíře, příbory.... Myslím, že majitel hotelu by se měl zamyslet nad tím, jak hotel vést... Pokoje sice uklizene každý den, ale to je tak jediné plus. V lednu se chystám za přítelem opět, ale tomuto hotelu se obloukem vyhnu

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Petra L.