Recenzováno: 30. prosince 2019

Hotel jsme vybrali na doporučení přátel a ještě že jsme na ně dali. Hotel patří mezi jeden z nejlepších které jsme navstivili. Úžasná prostorna pláž bez odlivu s barem a vitamin barem s úžasnými fresh džusy. Díky naší animatorce Ivi že nas s hotelem seznimila a zapojila do animacnich aktivit. Velké díky za spoustu chutneho jídla díky kterému si vezeme nějaké to kilo navíc domu hhhh. Není co dodat. Hotel doporučujeme.

Datum pobytu: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Laurik1994.
ExecutiveHCBH, General Manager v zařízení Coral Beach Hurghada Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. ledna 2020

Dear Laurik

We appreciate the time you took to leave your feedback on our trip advisor website. We are delighted to read about your positive experience at our resort and that you were fully satisfied at Coral Beach.

We were happy to welcome you at our resort and we hope that you will return again in the future.

Kind Regards

Recenzováno: 30. prosince 2019

S rodinnou jsme hotel mavstivili poprve v tom období jinak vždy v létě a byli jsme mile překvapení. Krásné počasí, spoustu lidí a moc hezky připravené Vánoce. Take jsme rádi potkali českou animátorku Ivi která pomohla s jazykovou bariérou a vždy si našla na nás čas. Kuchyňe v hotelu prostorná a jídla až až. Samozřejmě jsme přijeli za mořem které bylo trošku už chladnější ale s tím jsme počítali. Vyhrivsny bazén nám do dobře sloužil odpoledne kdy bylo trošinku už vetrno. Celkově dovolenou můžeme shrnout jako krásnou a určitě doporučujeme hotel navstivit. Nikdo nebude litovat a také doporučujeme alespoň 10 dní. 7 bylo pro nás celkem málo než se člověk rozkouka hh. Děkujeme

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli 259anetaj.

Dear Aneta

Thanks for taking the time to leave your feedback on our trip advisor website.

We are so pleased to hear that you were fully satisfied with our resort and that you enjoyed the Christmas celebrations at Coral Beach.

It was a pleasure to welcome you at our resort and we hope you will return again soon.

Vánoční dovca

Nic není lepšího než utéct do tepla a užít si orientální Vánoce. Absolutně uzasne období a moc moc moc jsme byli spokojeni. Krásna vyzdoba, Santa přijel na lodi a pokračoval jízdu na velbloudovi, večer se tančilo popíjelo a místo řízků se salátem losos ❤ takhle si představujeme i další Vánoce. Animační tym úžasný a hlavně je zde i velmi ochotna česká Iva která mile a s úsměvem vždy pomohla. Celkově dojem z dovolené skvělý a už teď hlídáme termín na příští rok. Supeeeeer.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli MartyCZ07.

Dear Marty

Thank you so much for leaving your kind review on our trip advisor website regarding your recent stay at our resort.

We are so pleased to hear you enjoyed your Christmas Vacation with us. It was a pleasure to welcome you at our resort and we hope to see you again in the future.

Recenzováno: 28. prosince 2019

HouHouHou Coral Beach! Naše první Vánoce na pláži se skutečně vydařily. Počasí bylo skvělé, jídlo delikátní a personál velmi příjemný. Zejména bych zmínila Zizo, Mája a Eslám , kteří nám vždy zpříjemnili den. Také bych chtěla zdůraznit vynikající úklidový servis. Fahd byl velmi milý a někdy nám při úklidu vyrobil například slona z ručníku. Naprosto všechno bylo perfektní a se vším jsme byli spokojení. Někdy příště se jistě znovu vrátíme!

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli birthdayinthebus.

Dear Guest

We appreciate the time you took to leave your feedback on our trip advisor website. We are so pleased to hear you enjoyed your Christmas vacation with us!

Recenzováno: 28. prosince 2019

Do hotelu jsme prijeli 19.12 a ztravili jsme tu uzasne vanocni svátky které si příští rok opět zopakujeme. Nejvíce nás potěšil animační tým v čele s animátorkou naší národnosti Ivou. Vánoční večírek nám hezky odmoderovala do češtiny a večer byl v plném proudu. Tancovalo se, pilo a jedlo, žádné koledy ale krásné orientální Vánoce. Organizace úžasná a my se opět těšíme na příští rok. Děkujeme hotelovemu managementu a celemu hotelu.

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli CestovatelkaJ.
ExecutiveHCBH, General Manager v zařízení Coral Beach Hurghada Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. ledna 2020

Dear Cestobatelka

Thank you so much for leaving your kind review on our trip advisor website.

It gives us great pleasure to read about your positive experience and we are so happy to hear you enjoyed your vacation with us and we made your Christmas memorable!