Tripadvisor

V Egyptě jsme nebyli poprvé tak že máme s čím srovnávat a jsme nadšení! Hotel je udržovány, čistý, kouzelné zahrady a milý personál. Samozřejmě jsme si nejvíce oblíbili Česku Ivi která nám pomohla na recepci a vždy s úsměvem za námi přišla popovídat si. Moc si ceníme jejího času a děkujeme. V kuchyni vše šlape něj má, každý den jiné jídlo a naš oblíbený byl sushi den, sice bez ryby ale vegetariánské sushi bez chybičky. Obchodu dostatek ale jakmile jsme šli okolo už se na nás vrhly haha. Pláž úžasná s barem a vitamin barem kde nabízejí za poplatek freshe a ovoce, lepší mango jsme nikdy nejedli. Spa centrum skvěle! Hammam sauna a masáž naprosto dokonale! Doporučujeme navstivit! Tak že na 100% spokojenost! DIKY!!!

Datum pobytu: únor 2020
1  Poděkujte uživateli Veronika V.
ExecutiveHCBH, General Manager v zařízení Coral Beach Hurghada Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Dear Veronika

Thank you very much for choosing to stay at Coral Beach Resort Hurghada and for taking the time to post your feedback on our TripAdvisor website.

We are pleased to know that you liked our resort and had an enjoyable vacation with us.
Needless to mention it was a true pleasure to welcome you at our resort and we hope that you will return once again soon.

Sincerely
khaled.hendawy@coralbeacheg.com

Hotel jsme si vybrali díky výborným recenzim a zejmena kvůli pláži. Ano... Pláž je dokonalá, veliká bez problému najít místo. Žádný odliv a naopak veliký příliv vody a šnorchlování nás také nezklamalo. Bohužel kvůli větru byla 3 dny červená vlajka ale zbytek dovolene jsme prosnorchlovali. V hotelu je i diving centru kde jsme měli možnost vyzkoušet si ponor zdarma a teda žádná sranda to neni, velký obdiv. Co se dále týká pláže tak se děli na relaxační část a aktivní, my se většinu dovolene pohybovali v aktivní kde jsme se účastnili sportovních aktivit s českými animátorkami Ivi a Májou. Také velký obdiv za praci kterou dělají, neustále akční, zábavné a moc mile. Co nás nezklamalo bylo jídlo v hlavní restauraci a moc jsme si pochutnali v Italské restauraci kterou bylo možné jednou za pobyt navštívit. Večery jsme trávili v lobby baru kde se i pořádá večerní vystoupení a naše oblíbené bylo TANEČNÍ VYSTOUPENÍ ANIMÁTORŮ. Smekáme! Hotel celkově budi ihned dobry dojem a plánujeme na příští rok opět pár dní. Snad to vyjde a tesime se.

Datum pobytu: únor 2020
1  Poděkujte uživateli martindZ6785YS.

Dear Martin

We are grateful for the time you spent leaving your feedback on our trip advisor website.

We are so pleased to hear that you enjoyed your vacation and liked our resort. We enjoyed reading your kind review! It was a pleasure to welcome you at our resort and we hope to see you again in the future.

Recenzováno: 20. ledna 2020

Naše první dovolená v Egyptě...při příjezdu 10usd na recepci pro rychlejší ubytování...Poté odvoz do apartmanu ,nejdříve jsem se tedy lekla šílených starych zamku(vypadalo,ze se tam nekdo vloupaval),ale nakonec jsme to neresili.Závěsy a záclony opravdu nutno vyprat..!!jinak vsude krásně čisto ,to velmi chválím..Kazdy den nechal na pokoji 1 balenou vodu ,to je opravdu nedostatečné...Takže jsme museli neustále nekde dotáčet...
Moře naprostá nádhera a opět kazdy den se tam uklizelo ..Klid dostatek místa i lehátek...krásné potápění z mola ..Az na otravné nabízeče masáží,to nám vadilo..
Jídlo v celku se dalo,nejlepší zakusky...ale jinak jidlo na nas, ne moc dobře dochucené...Co se masa tyče asi uplně bez koření...ale člověk se vždy najedl...Ale obsluha tedy na jedničku ,kluci jsou opravdu šikovný...!!
Večer jsme chteli do mesta ,lze tedy taxi z hotelu..(jiz nikdy!!)dovezl nas ke svemu kamaradovi co mel obchod,,,Velice neprijemny clovek a drzeli nas tam dokud si neco nekoupime...(dele nez bylo domluveno)Zrejme je toto v Egypte normalni ,to nevim...Ale tohle by se rozhodne nemelo dělat!!!Bohuzel pěšky se nikam nedostanete...takze lze byt jen v resortu...

Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli KrasnaJasminka.
ExecutiveHCBH, General Manager v zařízení Coral Beach Hurghada Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. ledna 2020

Dear Krasna

Thanks for taking the time to leave your feedback on our trip advisor website.

Regarding the rooms we will inform house keeping to ensure the standards we set for cleanliness are maintained.

On the beach and pool you are able to take a red flag to put on your sun lounger or umbrella to stop all sales having contact with you.

Regarding the flavours of the food - we cannot add so much spices etc to the food as we have a number of guests with different palates. We try our absolute best to satisfy all our guests and we aim to meet your expectations.

We apologise about your experience with our taxi service. We will inform the manager to ensure this doesn’t happen again!

Nevertheless we are glad you enjoyed your holiday at our resort and we hope to see you again in the future.

Kind Regards

Recenzováno: 12. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Doporučuji! Vyhovující pokoje, dobré jídlo, nádherná pláž a super koupání a šnorchlování. Krásný, udržovaný, čistý resort. Kdo si potrpí na animační programy také si přijde na své. Jediné, co bych vytknul je trochu otravné loudění $ za různé úsluhy. Také transfer starým minibusem s bagáží za hlavou.Ale to nepokazilo celkový dojem z prima dovči. Určitě se do Egypta vrátíme, ale jižněji kvůli šnorchlování.

Datum pobytu: říjen 2019
2  Poděkujte uživateli Michael S.

Dear Michael

Thanks for taking the time to leave your feedback on our trip advisor website.

We are disappointed about your comment regarding tips - our aim for our staff is to be professional at all times and treat all guests with curtesy and respect. Nevertheless we are so pleased to hear you enjoyed your vacation at our resort and we hope to see you again in the future.

Recenzováno: 7. ledna 2020

V hotelu jsme byli od 27.12 do 2.1. A tohle období nam naprosto vyhovovalo. Večer chladněji ale přes den krásně. Hlavně jsme chtěli byt na nový rok a užít si to v jiném stylu a tak se také stalo. Tenhle den patří mezi naše nejkrásnější. Velké díky celému coral týmu a hlavně naší české animatorce Ivi a jejíž animacnimu týmu za skvěle vystoupení a celkovou atmosféru během celého večera. Dovolená se naprosto povedla a určitě v tohle období projedeme znovu. Moc dekujeme za úžasné dny a ochotu celého personalu a managementu.

Datum pobytu: leden 2020
1  Poděkujte uživateli GrandTour490063.
ExecutiveHCBH, General Manager v zařízení Coral Beach Hurghada Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. ledna 2020

Dear Guest

Thank you so much for taking the time to leave your lovely review on our trip advisor website. We are so pleased to hear about your positive experience at our resort. We are pleased that we were able to meet your expectations.

It was a pleasure to welcome you at Coral Beach Resort and we hope to see you again in the future.