S tímto resortem jsme velice spokojeni.Byly jsme tu již po třetí,co se týče pokojů byly velmi čistě uklizené,strava perfektní je vidět,že pan šéfkuchař je muž na tom pravém místě,personál se o nás pěkně staral.Velice nás potěšil program animátorů kteří se o nás velmi pěkně starali a pořádali různé zábavné hry a taneční zábavy u bazénu a úžasná byla koktejlová párty.Je tu také krásná dlouhá písčitá pláž,včetně lehátek a ručníky zdarma.Tento resort je velice klidný a vhodný pro rodiny s dětmi,určitě se do tohoto resortu opět vrátíme a doporučil ho všem kteří chtějí prožít klidnou a pohodovou dovolenou.

Datum pobytu: březen 2020
Poděkujte uživateli Lucieviru.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Měli jsme pokoj s výhledem na moře.Hotel má dvě laguny a molo,ze kterého je pěkný šnorchl.Po levé straně je nudistická pláž.Moře bylo pro nás celkem teplé,šnorchl jsme si užili.Hotel má vyhřívaný bazén.Denně nám měnili ručníky i osušky.Všude je čisto.Pokoje i koupelna denně uklizená na jedničku.Na pokoji jsme měli rychlovarnou konvici a 2 hrnky.Každý den doplnění 1l vody na pokoj.Personál byl pozorný, skvělý a komunikativní.Už pár týdnů před příletem jsme měli přátele mezi personálem,se kterými jsme v kontaktu.Snažili se nám co nejvíc věnovat jako ostatním. Animátoři super.Kuchařům patří velké poděkování za chutné jídlo. Velké poděkování patří i mému kamarádovi Ahmedu Belalovi,který byl vždy nápomocný ve dne v noci.Také stále se usmívajícímu kuchařovi Hassanovi za jeho ochotu a všem číšníkům.Velkou pochvalu mají od nás i zahradníci,kteří se starají opravdu výborně o krásu areálu.Děkujeme celému úžasnému personálu za krásně prožitý týden v tomto hotelu.Vše bylo na jedničku!

Datum pobytu: únor 2020
2  Poděkujte uživateli Mirka Š.

Byli jsme v Coral Beach po druhé moc se nám tam líbí, určitě se tam vrátíme, výborné jídlo, super šnorchlování, čistá prostorná pláž, milý a ochotný personál, skvělý animační tým, který se postará o dobrou zábavu po celý den, pěkné a čisté bungalovy v krásné tropické zahradě.

Poděkujte uživateli petrb856.
ExecutiveHCBH, General Manager v zařízení Coral Beach Hurghada Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Dear Petrb

Thanks for taking the time to leave your feedback on our trip advisor website. We are so pleased to hear that you were fully satisfied with our resort and facilities!

We hope to see you again in the near future!

Kind Regards

Recenzováno: 24. února 2020

V Egyptě jsem byla poprvé a byla to úžasná dovolená. :) Určitě se tam pojedu znova podívat! :)
Hotel je udržovaný, čistý, krásné zahrady a milý personál. Samozřejmě jsme si nejvíce oblíbili animátory Ivču a Ziza. (Všichni animátoři byli skvělý). Se vším nám poradili a pomohli a vždy s úsměvem si za námi přišli popovídat.
Hotel Coral Beach je velmi příjemný resort tvořen z jednotlivých bungalovů, které poskytují hostům klid a soukromí. Z terasy je překrásný výhled do zahrady. Je to velmi krasné a klidné místo s báječným a přátelským personálem. Všichni nás krásně přivítali. U mola si můžete zašnorchlovat a obdivovat korály a podmořský svět. Moře je zde nádherné,pláž čistá a udržovaná,lehátek dostatek takže máte klid na relax.Každý večer byl skvělý animační program u kterého jsme se dobře bavili. Musím ještě moc pochválit Italskou restauraci—> Jídlo bylo skvělé! Všem doporučuji, je tam nádherně a není čeho se obávat.

Poděkujte uživateli Kajina123.

Dear Kajina

Thanks for taking the time to leave your valuable feedback on our trip advisor website. We appreciate this!

We are very happy that you had a positive experience at our resort and we’re fully satisfied with our resort and facilities! It was a pleasure to welcome you at Coral Beach and we hope to see you again in the future.

Kind Regards

Recenzováno: 22. února 2020

Pokoj s výhledem na moře, krása:-) Kdo nemá rád velké hotely, tak je to ideální - malé domky, pouštní zahrada kolem...Zaměstnanci ochotní, i česky se celkem dalo mluvit.
V únoru moře dost studené, ale s tím jsme počítali a bazén byl super. Denně jsme měnili plážové osušky, všude místa na lehátkách dost. Za mě to byla úžasná relaxace:-)

Poděkujte uživateli hv_zd0slava_.

Dear Guest

Thanks for taking the time to post your valued feedback on our trip advisor website.

We are so happy to hear that you had a great holiday at our resort! It was a pleasure to welcome you at Coral Beach Resort and we hope to see you again in the future.

Best Wishes