Super dovolená.. Moc doporučuji opravdu krásný místo ubytování super čisto postele obrovský ! Personál skvělej a animátoři taky super věnovali se opravdu každému hlavně naše holky Pamela a Ivca je to příjemné, že tam byl někdo s kým si můžete česky pokecat ... Opravdu co musím pochválit je krása moře opravdu dokonale byla jsem v Egyptě čtyřikrát, ale tady bylo nejvíc dokonale Rada se tam zas vrátím

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli Lenka Š.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Tento resort jsme navštívili v terminu 27.2-8.3. Ubytovaní jsme byli v bungalovu 4316 v klidné časti s dětským hřištěm a menší zoo.
Bungalov byl prostorný, čistý a má pěkný výhled z terasy na moře. Výhodou tohoto resortu je pěkná pláž, kde jsou 3 krásné laguny s pozvolným vstupem do moře. Dále je zde molo, kde zažíjete vynikající zážitky při šnorchlování. Velké množství ryb a korálů jsou samozřejmostí. Díky výbornému týmu animátorů zde najdou zábavu jak děti v podobě různých animačních programů, tak i dospělí v podobě různých pohybových aktivit nebo večerní diskotéky. Ocenili jsme zde velmi dobrý přístup animátorky Veroniky, české animátorky Pamely a slovenské animátorky Ivany, které nám dokázali zpříjemnit večerní posezení svým guest contactem a rády Vám zde s čímkoliv poradí. Ze služeb můžeme doporučit čtyřkolky na pláži a organic shop u bazénu. Zde Vám může pomoci pán při spálení od slunce. Dále prodává výborné oleje, čaje a další výrobky za dobré ceny. Jídlo je zde také na velmi dobré urovni. Vybere si zde každý. Určitě stojí za to se sem někdy vrátit.

Datum pobytu: únor 2020
2  Poděkujte uživateli Zoufir.

S tímto resortem jsme velice spokojeni.Byly jsme tu již po třetí,co se týče pokojů byly velmi čistě uklizené,strava perfektní je vidět,že pan šéfkuchař je muž na tom pravém místě,personál se o nás pěkně staral.Velice nás potěšil program animátorů kteří se o nás velmi pěkně starali a pořádali různé zábavné hry a taneční zábavy u bazénu a úžasná byla koktejlová párty.Je tu také krásná dlouhá písčitá pláž,včetně lehátek a ručníky zdarma.Tento resort je velice klidný a vhodný pro rodiny s dětmi,určitě se do tohoto resortu opět vrátíme a doporučil ho všem kteří chtějí prožít klidnou a pohodovou dovolenou.

Datum pobytu: březen 2020
Poděkujte uživateli Lucieviru.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Měli jsme pokoj s výhledem na moře.Hotel má dvě laguny a molo,ze kterého je pěkný šnorchl.Po levé straně je nudistická pláž.Moře bylo pro nás celkem teplé,šnorchl jsme si užili.Hotel má vyhřívaný bazén.Denně nám měnili ručníky i osušky.Všude je čisto.Pokoje i koupelna denně uklizená na jedničku.Na pokoji jsme měli rychlovarnou konvici a 2 hrnky.Každý den doplnění 1l vody na pokoj.Personál byl pozorný, skvělý a komunikativní.Už pár týdnů před příletem jsme měli přátele mezi personálem,se kterými jsme v kontaktu.Snažili se nám co nejvíc věnovat jako ostatním. Animátoři super.Kuchařům patří velké poděkování za chutné jídlo. Velké poděkování patří i mému kamarádovi Ahmedu Belalovi,který byl vždy nápomocný ve dne v noci.Také stále se usmívajícímu kuchařovi Hassanovi za jeho ochotu a všem číšníkům.Velkou pochvalu mají od nás i zahradníci,kteří se starají opravdu výborně o krásu areálu.Děkujeme celému úžasnému personálu za krásně prožitý týden v tomto hotelu.Vše bylo na jedničku!

Datum pobytu: únor 2020
2  Poděkujte uživateli Mirka Š.

Byli jsme v Coral Beach po druhé moc se nám tam líbí, určitě se tam vrátíme, výborné jídlo, super šnorchlování, čistá prostorná pláž, milý a ochotný personál, skvělý animační tým, který se postará o dobrou zábavu po celý den, pěkné a čisté bungalovy v krásné tropické zahradě.

Poděkujte uživateli petrb856.
ExecutiveHCBH, General Manager v zařízení Coral Beach Hurghada Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Dear Petrb

Thanks for taking the time to leave your feedback on our trip advisor website. We are so pleased to hear that you were fully satisfied with our resort and facilities!

We hope to see you again in the near future!

Kind Regards

Khaled Hendawy