Tripadvisor
Recenzováno: 20. října 2019

Moc se nám líbila dovolená v Egyptě, v hotelu Minamark, příjemný personál, dobre jídlo,pěkný pokoj z výhledem na moře, krásné pohádkové moře, super zábava, a animační programy chcete se užít dovolenou, doporučujeme tento hotel

Poděkujte uživateli Marinafgf.
Minamark, Manager v zařízení Minamark Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. října 2019

Děkujeme, že jste si našli čas a napsat recenzi o svém nedávném pobytu u nás v Minamark Resort & Spa. Váš názor a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité, protože neustále zlepšujeme služby a kvalitu, kterou nabízíme našim hostům, aby byla vaše dovolená příjemná a nezapomenutelná. Děkuji za doporučení. Celkově jsme rádi, že se vám vaše dovolená líbila a doufáme, že nás v budoucnu opět navštívíte.
S přátelským pozdravem

Recenzováno: 15. října 2019

Na hotelu jsme moc spokojeni. Všichni jsou moc milý a vstřícní,skvěle se o nás starají.. Skvělý animátoři i animační programy pláž super perfektní vstup do moře,moře krásné, teplé i bazény super. Jídlo dobrý,je z čeho vybírat. Denně uklizené pokoje. Přijely jsme se sestrou a moji dcerou na tři týdny a Určitě se moc rádi vrátíme

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Petra B.
Minamark, Manager v zařízení Minamark Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. října 2019

Drahý hoste,
Chceme vám poděkovat za vaše názory na náš resort. Jsme velmi rádi, že jste si pobyt s námi užili a budete poctěni, že vás můžeme znovu přivítat v Minamark Resort & Spa.

Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Do hotelu jsme přijeli kolem 5 ráno trochu s obavami z prečtených recenzí, ale naše obavy se brzy rozplynul. Náramky jsme dostali až kolem 10.30 a pokoj až 13.30, byl plný hotel. Tento hotel se nachází v centru. Okolo je hodně obchůdků a restaurací. V tomto hotelu hodně renovovali oproti návštěvě před 3 roky. Všude uklizeno, krásná udržovaná zahrada, nové houpačky, výborný animační tým. Hotel je malý, ale plný zivota. Personál je velice milý a vstřícný, moc se snaží.
Jídlo bylo výborné, chutné, myslím, že si každý vybere. Večeře byly bohatší než obědy. Jen mi chybělo více druhů ovoce. Pláž menší. Přístup z pláže přes drobné kamínky. Možnost i z mola, kde jsou vybudované troje schody do různé hloubky. Pokoje jak v hlavní budově, tak do zahrady. Na pokoji jsme měli lednici a rychlovarnou konvici s kávou a čajem, pravidelně doplňovali. Každý den 0,5l vody na osobu. Koupelna je starší, ale čistá. V hotelu se nám moc líbilo a rádi se zase vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Lenka A.
Minamark, Manager v zařízení Minamark Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. října 2019

Děkujeme, že jste si udělali čas a poslali svou kladnou recenzi ohledně svého nedávného pobytu u nás.
Je nám potěšením přečíst, že jste v našem středisku měli příjemnou dovolenou. Těšíme se, až vás uvítáme v Minamark Resort & Spa.

Recenzováno: 11. října 2019

Po příjezdu jsme čekali na pokoj asi 2 hodiny. Nebyli jsme spokojeni s pokojem tak jsme zašli na recepci aby nám byl pokoj vyměněn. Se zaměstnanci nebyl žádný problém a pokoj nám vyměnili. Poté jsme byli velmi spokojeni. Každý den jsme měli uklizeno a připraveny pokoj. Na pokoji najdete vše co potřebujete. Čerstvou vodu zabalenou v petlahvi, trezor,mýdlo,šampión,ručníky...
Pláž jsme měli velmi kousek od pokoje a proto nebyl problém si vybrat lehátka.lehatka jsou ve skvělém stavu. Přístup do mpre je bezproblémový. Pokud chcete je tu i molo po kterém se můžete projít a vejít rovnou do hloubky. S jídlem jsme také spokojení. Každý den něco nového. Nebyl sice velký výběr o to to bylo jednodušší. Zákusky?? Delikatesni. :-)
Animatori jsou mladí a vytáhnou vás si pořádně zaniknout. Jsou skvělí.

Určitě doporučuji, za ty peníze je to paráda. :-)

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Dana H.

Drahý hoste,

Děkujeme, že jste si vybrali Minamark Resort & Spa pro vaši poslední návštěvu. Bylo mi potěšením zůstat u nás.
Jsme rádi, že si můžete přečíst, že jste s námi měli příjemný a pohodlný pobyt. Děkujeme vám za doporučení našich hotelových služeb a produktů na tomto váženém fóru.
Těšíme se, až vás opět přivítáme v Minamark Resort & Spa.

Děkuju.
Vřelé pozdravy,

Recenzováno: 11. října 2019

V hotelu Minamark jsme naprosto spokojeni, jak s obsluhou, s jídlem i s programem co tu mají animátoři, pro děti tu je velmi krásne vyhrani. Přístup z pláže do moře je krásne. More je pruzracne a pokud máte rádi snorchlovani je to skvěle právě pro Vás. Pokoje jsou staršího typu ale na to prespaní to stači. Pokud by se vám pokoj nelíbil na recepci vám ho rádi vymění. Nebo vám pomůže delegát.
Animátoři mají na každý den akce, hry a skvělou zábavu. Hodně animátorů rozumí česky, proto se nemusíte bát, že nebudete rozumnet.
Jidlo: je každý den lepší a lepší. Je tu dost na výběr. Každý večer tu máte ugrilované maso, čerstvou zeleninu a samozřejme nějaký tenový dezerticek
Urcite hotel doporučuji. :-)

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Nikola Š.

Drahý hoste,

Těšíme se, až vás opět přivítáme v Minamark Resort & Spa.

Děkuju.
Vřelé pozdravy,