Tripadvisor
Hurghada
Recenzováno: 20. října 2019

Poperve jsem byla na dovolene v Egipte,moc se mi tam libilo pekny hotel MinaMark,čistej,skvely,priemny personal,velky vyber jidel,moc nam to chutnalo,krasne,čiste moze,hodne zabavy.Chcete se uzit krasnov dovolenu,doporučuji hotel MinaMark.

Poděkujte uživateli Ljbomyla.
Minamark, Manager v zařízení Minamark Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. října 2019

Děkujeme, že jste si udělali čas na odeslání kladné recenze vašeho nedávného pobytu u nás.
Je nám potěšením přečíst, že jste v našem středisku měli příjemnou dovolenou. Těšíme se, až vás uvítáme v Minamark Resort & Spa.

Recenzováno: 20. října 2019

Moc se nám líbila dovolená v Egyptě, v hotelu Minamark, příjemný personál, dobre jídlo,pěkný pokoj z výhledem na moře, krásné pohádkové moře, super zábava, a animační programy chcete se užít dovolenou, doporučujeme tento hotel

Poděkujte uživateli Marinafgf.

Děkujeme, že jste si našli čas a napsat recenzi o svém nedávném pobytu u nás v Minamark Resort & Spa. Váš názor a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité, protože neustále zlepšujeme služby a kvalitu, kterou nabízíme našim hostům, aby byla vaše dovolená příjemná a nezapomenutelná. Děkuji za doporučení. Celkově jsme rádi, že se vám vaše dovolená líbila a doufáme, že nás v budoucnu opět navštívíte.
S přátelským pozdravem

Recenzováno: 15. října 2019

Na hotelu jsme moc spokojeni. Všichni jsou moc milý a vstřícní,skvěle se o nás starají.. Skvělý animátoři i animační programy pláž super perfektní vstup do moře,moře krásné, teplé i bazény super. Jídlo dobrý,je z čeho vybírat. Denně uklizené pokoje. Přijely jsme se sestrou a moji dcerou na tři týdny a Určitě se moc rádi vrátíme

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Petra B.
Minamark, Manager v zařízení Minamark Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. října 2019

Drahý hoste,
Chceme vám poděkovat za vaše názory na náš resort. Jsme velmi rádi, že jste si pobyt s námi užili a budete poctěni, že vás můžeme znovu přivítat v Minamark Resort & Spa.

Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Do hotelu jsme přijeli kolem 5 ráno trochu s obavami z prečtených recenzí, ale naše obavy se brzy rozplynul. Náramky jsme dostali až kolem 10.30 a pokoj až 13.30, byl plný hotel. Tento hotel se nachází v centru. Okolo je hodně obchůdků a restaurací. V tomto hotelu hodně renovovali oproti návštěvě před 3 roky. Všude uklizeno, krásná udržovaná zahrada, nové houpačky, výborný animační tým. Hotel je malý, ale plný zivota. Personál je velice milý a vstřícný, moc se snaží.
Jídlo bylo výborné, chutné, myslím, že si každý vybere. Večeře byly bohatší než obědy. Jen mi chybělo více druhů ovoce. Pláž menší. Přístup z pláže přes drobné kamínky. Možnost i z mola, kde jsou vybudované troje schody do různé hloubky. Pokoje jak v hlavní budově, tak do zahrady. Na pokoji jsme měli lednici a rychlovarnou konvici s kávou a čajem, pravidelně doplňovali. Každý den 0,5l vody na osobu. Koupelna je starší, ale čistá. V hotelu se nám moc líbilo a rádi se zase vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Lenka A.
Minamark, Manager v zařízení Minamark Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. října 2019

Děkujeme, že jste si udělali čas a poslali svou kladnou recenzi ohledně svého nedávného pobytu u nás.

Recenzováno: 11. října 2019

Po příjezdu jsme čekali na pokoj asi 2 hodiny. Nebyli jsme spokojeni s pokojem tak jsme zašli na recepci aby nám byl pokoj vyměněn. Se zaměstnanci nebyl žádný problém a pokoj nám vyměnili. Poté jsme byli velmi spokojeni. Každý den jsme měli uklizeno a připraveny pokoj. Na pokoji najdete vše co potřebujete. Čerstvou vodu zabalenou v petlahvi, trezor,mýdlo,šampión,ručníky...
Pláž jsme měli velmi kousek od pokoje a proto nebyl problém si vybrat lehátka.lehatka jsou ve skvělém stavu. Přístup do mpre je bezproblémový. Pokud chcete je tu i molo po kterém se můžete projít a vejít rovnou do hloubky. S jídlem jsme také spokojení. Každý den něco nového. Nebyl sice velký výběr o to to bylo jednodušší. Zákusky?? Delikatesni. :-)
Animatori jsou mladí a vytáhnou vás si pořádně zaniknout. Jsou skvělí.

Určitě doporučuji, za ty peníze je to paráda. :-)

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Dana H.

Drahý hoste,

Děkujeme, že jste si vybrali Minamark Resort & Spa pro vaši poslední návštěvu. Bylo mi potěšením zůstat u nás.
Jsme rádi, že si můžete přečíst, že jste s námi měli příjemný a pohodlný pobyt. Děkujeme vám za doporučení našich hotelových služeb a produktů na tomto váženém fóru.
Těšíme se, až vás opět přivítáme v Minamark Resort & Spa.

Děkuju.
Vřelé pozdravy,