Tripadvisor
Hurghada
Recenzováno: 24. listopadu 2019

přespání. Pokoj byl za náš 15 denní pobyt vytřen asi jen dvakrát, ustláno denně a občas i dekorace z ručníků. Ručníky mnohokrát že byli na zemi v koupelně a viditelně špinavé, tak byli pouze srovnány a ponechány.
Koupelna jak vidíte na fotkách hrůza, špína, plíseň, utržená umyvadlová baterie, popraskané umyvadlo, toaletní papír 4 krát za pobyt nedoplněn-takže jsme si ho museli vzít na WC na recepci, zrcadlo za celý pobyt neutřeno, kapky a jakési fleky tam byli po celý pobyt.
Úklid vedlejšího pokoje 901 ve 2,30 hodin v noci, stěhování nábytku, rámus, křik že to vzbudilo celý vchod, po mém důrazném okřiknutí se to zmírnilo, leč úklid v nočních hodinách probíhal nadále.

Stravování hrůza, maso na příděl, cca 3-5dkg, když jste chtěli přidat tak na Vás koukali jako když jste jim ukradli babičku. Minimální výběr jídel, některá i nepoživačná. Zákusky a pečivo které se asi peče v hotelu okoralé, oschlé, bylo vidět že je již několik dní opětovně servírováno.
Na pláži podáván ,,Hamburger“, tedy rokrojená houska potřená hořčicí a do ní nudličky z jater!!!!!!! která byla k obědu.
Brambory téměř vždy nedovařené, hranolky dvakrát za pobyt.
Maso aťuž mleté či jiné, brambory a vše okořeněné snad jen jedním kořením, každý den mělo vše stejnou chuť. Pokud byl něco jako guláš, kuchař Ván dal dva mini kousky masa z toho jeden byl tlustá flaxa, takže cca 1dkg masa. Kuřata, no byla to jen křídla, hřbety a paličky, pěkné maso nebylo ani jednou vidět. Omáčka z guláše byla další den jako omáčka k jinému jídlu.
Talíře a příbory stále chyběli, pikolík odběhne do kuchyně a přinese 1-2 talíře, dalších 10 lidí čeká dál. Čistota talířů šílená, jako kdyby pouze setřeli ubrouskem jídlo a talíře hned šli zpátky na výdej.
Když jsem to ukázal pikolíkovi, tak je začal přebírat, jen co jsem se vzdálil dal je nazpět, tak křik a přišel jejich šéf a omlouval se, co je ale platná omluva když se stravujete jak prasata.
Na kávu i k snídani pouze 1dcl kelímky, některé i tekly a tak jste si museli dát 2-3 do sebe, aby jste pití donesli-to samé na pláži, když jste si dali do kelímku kávu tak horký nešel přenést, takže opět použití na jeden nápoj 2-3 kelímky v sobě. Výhoda byla že pokud jste si přinesli svůj kelímek, tak jste si mohli čepovat pití do něj.
Nikde nabídka koktejlů zdarma, přestože je CK uvádí v ALL.
Za pobyt každý týden nárok na 3 tématické večeře, byli pouze dvě, rybí restaurace v rekonstrukci, když jsme chtěli místo ní Italskou, tak to nešlo. Opět-zaplatily jsme za 3 tématické večeře..

Pláž malá, pokud jste přišli po 8 hodině, šance na lehátko nulové, kdo mu dal pár dolarů tak někde lehátka vyhrabal. Ale proč za vše a za tento špatný servis platit znovu? Vše je přeci v AAL. I přesto že během našeho pobytu zprovozňovali nový plážový bar, celkový dojem špatný.

Jinak prostory hotelu, záhonky atd.uklizené a hezké, proto jsem jednu hvězdu přidal. Ale nemění to náš názor že do tohoto hotelu nikdy více.

Nevím zda je hotel na tom tak finančně špatně že nemůže nakoupit 100-200 sad nádobí včetně příborů. Papírové kelímky 1dcl, většina tekla. Ale určitě by chtělo investovat a přijmout nové kuchaře.
Byli jsme mnohokrát v blízkém hotelu Bella Vista, ten je nabízen také jako 3* ale rozdíl se ani nedá srovnat.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Zdeněk Ř.
Recenzováno: 20. října 2019

Poperve jsem byla na dovolene v Egipte,moc se mi tam libilo pekny hotel MinaMark,čistej,skvely,priemny personal,velky vyber jidel,moc nam to chutnalo,krasne,čiste moze,hodne zabavy.Chcete se uzit krasnov dovolenu,doporučuji hotel MinaMark.

Poděkujte uživateli Ljbomyla.
Minamark, Manager v zařízení Minamark Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. října 2019

Děkujeme, že jste si udělali čas na odeslání kladné recenze vašeho nedávného pobytu u nás.
Je nám potěšením přečíst, že jste v našem středisku měli příjemnou dovolenou. Těšíme se, až vás uvítáme v Minamark Resort & Spa.

Recenzováno: 20. října 2019

Moc se nám líbila dovolená v Egyptě, v hotelu Minamark, příjemný personál, dobre jídlo,pěkný pokoj z výhledem na moře, krásné pohádkové moře, super zábava, a animační programy chcete se užít dovolenou, doporučujeme tento hotel

Poděkujte uživateli Marinafgf.

Děkujeme, že jste si našli čas a napsat recenzi o svém nedávném pobytu u nás v Minamark Resort & Spa. Váš názor a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité, protože neustále zlepšujeme služby a kvalitu, kterou nabízíme našim hostům, aby byla vaše dovolená příjemná a nezapomenutelná. Děkuji za doporučení. Celkově jsme rádi, že se vám vaše dovolená líbila a doufáme, že nás v budoucnu opět navštívíte.
S přátelským pozdravem

Recenzováno: 15. října 2019

Na hotelu jsme moc spokojeni. Všichni jsou moc milý a vstřícní,skvěle se o nás starají.. Skvělý animátoři i animační programy pláž super perfektní vstup do moře,moře krásné, teplé i bazény super. Jídlo dobrý,je z čeho vybírat. Denně uklizené pokoje. Přijely jsme se sestrou a moji dcerou na tři týdny a Určitě se moc rádi vrátíme

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Petra B.
Minamark, Manager v zařízení Minamark Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. října 2019

Drahý hoste,
Chceme vám poděkovat za vaše názory na náš resort. Jsme velmi rádi, že jste si pobyt s námi užili a budete poctěni, že vás můžeme znovu přivítat v Minamark Resort & Spa.

Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Do hotelu jsme přijeli kolem 5 ráno trochu s obavami z prečtených recenzí, ale naše obavy se brzy rozplynul. Náramky jsme dostali až kolem 10.30 a pokoj až 13.30, byl plný hotel. Tento hotel se nachází v centru. Okolo je hodně obchůdků a restaurací. V tomto hotelu hodně renovovali oproti návštěvě před 3 roky. Všude uklizeno, krásná udržovaná zahrada, nové houpačky, výborný animační tým. Hotel je malý, ale plný zivota. Personál je velice milý a vstřícný, moc se snaží.
Jídlo bylo výborné, chutné, myslím, že si každý vybere. Večeře byly bohatší než obědy. Jen mi chybělo více druhů ovoce. Pláž menší. Přístup z pláže přes drobné kamínky. Možnost i z mola, kde jsou vybudované troje schody do různé hloubky. Pokoje jak v hlavní budově, tak do zahrady. Na pokoji jsme měli lednici a rychlovarnou konvici s kávou a čajem, pravidelně doplňovali. Každý den 0,5l vody na osobu. Koupelna je starší, ale čistá. V hotelu se nám moc líbilo a rádi se zase vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Lenka A.
Minamark, Manager v zařízení Minamark Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. října 2019

Děkujeme, že jste si udělali čas a poslali svou kladnou recenzi ohledně svého nedávného pobytu u nás.