Recenzováno: 3. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu je naprosto pohodova atmosfera.Vlidnost personalu,managmentu a vyjimecne sehrany tym animatoru.Tito mladi lide nas provazi kazdy jeden den i vecer.Jejich energie a projevy ucty i pratelstvi,jsou opravdu mimoradne prijemne.Jednim slovem KRASA. ROYAL STAR BEACH RESORT BEZ ANIMACNIHO TYMU V TOMTO SLOZENI SI NEUMIME PREDSTAVIT.DRZIME JIM PALCE,AT SE VSEM DARI A PREJEME HODNE STESTI.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Vladika C.
Shaimaa Gouda, Other v zařízení Royal Star Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. února 2020

thank you for choosing our hotel foe holiday we are delighted about your comments and to hear that your enjoyed our facilities and services thank you for your positive rating of our staff and thank you sincerely for this nice review looking forward in welcoming your back in order to offer another perfect stay

Recenzováno: 23. října 2019

Super pobyt,poprve v Egypte,krásné moře,úžasný animátory,nejde co vytknout,hotel doporučuju!Jídlo skvěle,velký výběr až moc,výlety Luxor a Orange Beach doporučuji,potapeni,žádný zralocistojí za to se podívat!

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Paja B.

Recenzováno: 22. října 2019

Doporučuji tento hotel. Je výborný, čisté ubytování, velmi dobré jídlo, příjemný personál. Výborný animačný program. Menší hotel, vše tu bylo super. Nic bych tady neměnil. Určitě bych se sem vrátil. Doporučuj

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Milan Š.

Recenzováno: 17. října 2019 prostřednictvím mobilu

Zdravím všechny. Včera jsem se vrátila z týdenní dovolené a musím říct, ze jsem nadšená. Měla jsem jisté obavy, po přečtení některých recenzí, ale zbytečně. Oficiální ubytování ve 14 hod, my jsme přijely do hotelu v 6 ráno, recepčního jsme se ptaly, zda je možnost ubytovat se dřív, tak řekl kolem 12 hod.. dala jsem mu 20 dolarů a usmala se a v 7:00 jsme byly už i s kufry na pokoji a mohly jit i na snidani, i když jsme měly mít až oběd. Pokoj jsme měly od cestovky standard (s výhledem do ulice), ale připlatily jsme si nějakých 7 nebo 10 dolaru na den a měly jsme krásný výhled na bazén a moře. Všude bylo krásně čisto, lidé moc milí a rozhodně doporučuji výlety a masáže, které nabízí na pláži. Drinky teda musím říct, ze hrůza ale víno se dalo, výběr jidel, pokud nejíte jako já hovězí a tepelně upravenou zeleninu taky není žádná hitparáda, ale najíst se v pohodě i tak dalo. Animátoři skvělí, bazén super, pláž fajn, ale nedá se plavat, je tam malá hloubka, chodily jsme k vedlejšímu hotelu, kde je to super, je tam i dost rybek a korály.
VŘELE DOPORUČUJI

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli 528gabrielah.

Recenzováno: 14. října 2019

Dovolená byla skvělá , lidé jsou tu velmi přátelští . Je tu velká nabídka výletů které můžete využít . Od rána tu bývá program u bazénu , takže když zrovna nechcete odpočívat můžete si zahrát šipky , aerobik v bazénu , zatancovat si , naučit se něco nového . Večery jsou tu také super animatoři dohlíží na to , aby se nikdo nenudil . Moře je čisté žádné odpadky. Můžete bez problému využít i druhou pláž která patří k jinému hotelu . Bary na pláži funguji také téměř pořad . Nejlepší je tu večerní program.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli 502eli_kaw.