Recenzováno: 10. prosince 2019

Starší hotel včetně zařízení, ale čisto. Několikrát za pobyt byl problém s elektronickým klíčem. Při příjezdu chtěli "bakšiš" za včasné předání klííče od pokoje 20 dolarů, nakonec dali pokoj cca 10 h dopoledne bez úplatku. Jídlo celkem dobré, někdy omezený výběr, když se šlo pozdě. Občerstvení u baru nic moc, denně stejné a málo. Nedoporučuji návštěvu restaurace ala carte, místo nabízeného menu nám přinesli jídlo z vedlejší běžné jídelny. Koupání v bazénu bezvadné, moře vcelku čisté, ale muselo se jít dost daleko mělčinou. Pozor při zakoupení víza na letiši, zaměstnanci Blustyle vyžadují o 2 dolary více, než na běžné přepážce.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Zdeňka K.
GrandseasHostmark, Manager v zařízení Grand Seas Resort Hostmark, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. prosince 2019

Thank you for choosing our hotel for your vacation. We appreciate your valuable feedback and thank you for taking the time to share.
We take your comments very seriously and our entire team is very committed to delivering the perfect holiday experience for every guest. Our goal is always to have the best quality.
But your comment about 20 dollar "baksheesh” is not right this early C/In Supplement
Please be assured that every day we make a lot of effort to bring about continuous improvement and to ensure a comfortable stay for all our guests.
We look forward to welcoming you back in our house.
With best regards
Your Grand Seas Resort Team

Recenzováno: 3. prosince 2019

Musím tento hotel vyzdvihnout- v Egyptě jen byli s manželem po sedmé a vždy v obrovském resortu, tento resort skromný a přitom skvělý . Akorát lidi, žádné tlacenice a pořad volné lehátka jak na pláži, tak u bazénu. Personál super - KARIM Lobby bar u bazénu topNa správném místě. Ochotný, stále usměvavý . Ana Bakar a další kluci na baru přímo v hotelu proste wooooow. Můžeme jen chválit . Krásných 14dni nám kluci udělali fajn. Dekujeme za krásnou dovolenou!!! Rádi se vrátíme

Poděkujte uživateli pe_ulal2019.
GrandseasHostmark, General Manager v zařízení Grand Seas Resort Hostmark, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. prosince 2019

Dear Guest,

Thank you for reviewing us on Trip Advisor, it’s my pleasure to feel that you enjoyed your stay at Grand Seas Hostmark.
I and my team are looking forward to welcoming you once again in the near future,

Recenzováno: 1. prosince 2019

Moc příjemná dovolená a tento resort doporučuji každému. Personál příjemný všude pořádek a pláž malá, ale čistá. Jídlo si každý vybere. Je to zde vhodné pro rodiny i jednotlivce. Moře bylo příjemně teplé.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Borec121.

Recenzováno: 17. listopadu 2019

zdravím,momentálně se nacházíme v tomto hotelu a je tu skvěle!!! Pokoje, pláž, počasí, jidlo vše super! Nechapu předchozí negativni recenze, ale to rozepíši podrobně po návratu do CR... Jdeme si užívat krásné dovolené

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Michaela S.
GrandseasHostmark, General Manager v zařízení Grand Seas Resort Hostmark, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2019

Dear Guest,

Thank you for reviewing us on Trip Advisor; it’s my pleasure to feel that you enjoyed your stay at Grand Seas Hostmark.

Recenzováno: 12. listopadu 2019

Při přijezdu jsme čekali víc jak 10 minut před hotelem nez nam přišli pro kufry z auta a to tam 3x šli pánové z cestovky pro ně.... připlaceno jsme měli za vetší pokoj ( pokoje jsou všechny stejné ) , bazen má omezený přistup co se tyče schudků ovšm pro male děti ohrazen s normalnimi schody ....kdyby kamenné schody udelali po vice mistech bylo by to super, moře max po kolena u mola spinavé od lodě břeh černý ryby vyjimečně , večerní zábava o ničem žádná diskoteka jen mini pro děti animatoři žádná snaha zaujmout jenom vyrvavali program at uz u bazenu nebo vecer u recepce, karta od pokoje 4x reklamovana nemohli jsme se dostat do pokoje a nejen my, jidlo každy den stejne minimalni obnova po 4 dnech už jsme to nemohli ani videt a bylo nam zle od zadudku po jidle střevní potíže pozdeji taky nakonec jsme nechodili ani na jidlo , v den odletu nas mneli vzbudit v 1h rano a o pul 2 vyzvednout kufry ..vstavali jsme sami i kufry jsme si tahali celym komplexem sami co uz no ale na recepsi podrimovala pani na kresle kterou vzbudili misto nas která mela odletet až za 2h po nás a nechali ji tam spat protoze klice od pokoje uz ji neda ..znovu uz bych do tohoto hotelu nejela

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli daniela8526123.
GrandseasHostmark, Front Office Manager v zařízení Grand Seas Resort Hostmark, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. listopadu 2019

Dear our valuable Guest
All of your comments and suggestions for improvement were promptly posted to the hotel management to increase comfort for our guests at our hotel.
We look forward to welcoming you back in our house.
With best regards
Your Grand Seas Resort Team