Recenzováno: 11. února 2020

Nic zajímavého nebylo. Neviděl jsem tu žádného Čecha. Jídlo bylo perfektní. Každý den tu dávají pizzu a zmrzlinu. Nejsou tady animátoři které mluví česky. Blízko je velký obchodní centrum (senzo Mall)

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli 962aleksandrl.
Recenzováno: 29. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme strávili 12 krásných dní. Hotel čistý, krásně udržované zahrady, pokoj opravdu čistý denně uklizený, ručníky i povlečení čisté. Pláž trochu slabší, lehátka by potřebovala výměnu, ale beach boys super, ochotní. Moře voda po kolena, ale koupání a šnorchl z mola úžasný. Pití v rámci all inclusive standartní. Normální velikost kelímků, káva na každém rohu z kavovaru a fakt moc dobrá. Koktejl není v rámci all in, ale za poplatek 4 $, fresh džus také poplatek, ale výborný. Jídlo luxusní, jídelna i stoly uklizené. Jídlo vyrovná všechny nedostatky hotelu, které když budete hledat, tak najdete. Management hotelu se snaží chyby okamžitě napravit. Toalety u restaurace byly první dny našeho pobytu opravdu nechutné, ale po upozornění se vše změnilo a byly tak jak mají v 5* hotelu vypadat. Možná chybí večerní hudba v baru a nebo na terase. Animatori za nás nic moc, bez života, nesnaží se hosty zaujmout. Je to hotel, do kterého se určitě vrátím.
Děkuji celému týmu za krásnou dovolenou.
I hope see you again soon

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Alexandramlcakova.
Recenzováno: 8. listopadu 2019

Hezký resort , my jsme pokoj měli hezký a čistý , denní úklid - super , kolegové už to měli o kousek horší...bude záležet kdo se o patro stará , tedy pokojský ;-)
jídlo bezvadné , obsluha vztřícná a za bakšiš super ;-)
probíhá rekonstrukce některých křídel , ale celkem to nerušilo , bazény ok, pláž také , lehátka by některá snesla opravy , ale všechna byla funkční, osušky na pláži čisté
Celkově spokojenost , klidně bych se vrátil !

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli dh4646.
Recenzováno: 31. října 2019

Domnívala jsem se, že jedeme do luxusního 5ti hvězdičkového hotelu. To, co nás tam čekalo, byla jednoduše řečeno hrůza. Na ubytování jsme od příjezdu čekali 7 hodin. Hotel je špinavý, zařízení staré, personál nepříjemný a neochotný. Další šok byly pokoje - vybydlené, ušmudlané. Povlečení a ručníky nebyly bílé, ale zaprané, úplně šedivé. Záclony neprané už nějaký ten rok. Hnus a taky ostuda cestovních kanceláří, že toto vydávají za luxusní hotel a za nemalé peníze. Možná by se zde měl někdo z CK Fischer na pár dní ubytovat.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli SimonneLas.
Recenzováno: 9. června 2019 prostřednictvím mobilu

Tento hotel jsem navštívila poprvé a také naposledy. Personál, nepříjemný. Jídlo každý den stejné, nedochucene. V pozdějších hodinách bylo všechno prazdne.pristup do moře v odpoledních hodinách nemožný. Voda je tatam. Člověk musí přes molo, aby si vůbec zaplaval.hned pár metrů výhled na pláž s odpadky, takže se nedá jít ani nikam projít. Na druhou stranu se člověk nedostane, protože to patří už k jinému hotelu. Toalety věčně podelany. Jsem velmi zklamaná.. Dva týdny za nemalé peníze a každý den nějaký jiný problém

Datum pobytu: květen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Kateřina L.