Recenzováno: 3. prosince 2019

Skvělá dovolená, super jídlo, čistota hotelu super.
Ubytování jsme byly v Hawai Dreams, ale můžete využívát každý den veškeré služby obou hotelu, kromě jídelny.

Doporučují večerní program hlavně super animátory z Caesaru.
Nejvíc se nám líbil aquagym s Refaat.

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli NicolC7777.
Recenzováno: 2. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Toto byla moje druhá návštěva hotelu v Hurghadě, takže nemám tolik s čím porovnávat. Přiletěli jsme v ranních hodinách a pokoj jsme dostali už v 10 hodin, což bylo za nás velké plus. Vybavení pokojů bylo skvělé, dokonce byl součástí i trezor, připlatili jsme si za pokoj s výhledem na moře a díky tomu jsme měli výhled i na celý areál, bylo to moc pěkné. Personální byl velmi milý, vstřícný a neměli jsme s nikým žádný problém. Současí hotelu byla jedna restaurace, nabízeli zde i italské pokrmy (pizza a těstoviny) avšak po týdnu už jsme neměli z čeho vybírat, ale výběr dortíků byl ohromný. Krom toho bylo možné si zaplatit večeři například v restauraci s mořskými plody nebo kuřecími speciality. Odpoledne fungovala i restaurace na pláži, kdy byli například hranolky a pizza. V arealu bylo spoustu bazénů, byly velké a člověk si mohl i zaplavat nebo třeba zahrát ve vodě vodní pólo. Bar ve vodě bohužel nebyl. Také zde bylo spoustu tobogánů, což je skvělá zábava. Pokud byste sem chtěli jet kvůli moři, tak pláž byla menší, Písek nebyl úplně dobrý - hrad byste zde nepostavili, vstup do moře a první dva metry štěrkové - abyste našli hloubku, museli jste jít větší dálku vodou. Za větrného počasí zde bylo spoustu lidí na kindsurfingu a windsurfingu - což jste si mohli vyzkoušet, avšak je potřeba si na ně dávat za bojkami pozor. Ale naopak zde nabízeli i šlapadlo - pokud byste chtěli do větší hloubky a nebo šnorchlovat nebo také paddle boardy. Trošičku mi chyběl bar na pláži. Jednu maličkost, kterou bych hotelu vytkla je to, že se ručníky daly vracet jen u posledního bazénu.
Bylo nám nabídnuto spoustu skvělých výletů - využili jsme toho a jeli jsme na delfíní show, která byla nádherná a také do aquaria, kde jsme mohli vidět žraloky a také byla součástí i minizoo. Ceny jak v hotelu, tak i ve velkém obchodě naproti hotelu byly skvělé. U hotelu je spoustu krámků se vším možným a všichni jsou milí. Velmi mě překvapil animační tým hotelu. Každý den se nás ptali, zda je všechno v pořádku, od ranních hodin zajišťovali v hotelu spoustu aktivit. My jsme velmi odcenili každné ráno aquagym s Refaatem, bylo to velmi zábavné a chodili jsme pravidelně, také jsme mohli jít na ranní stretching, zatancovat si břišní tance a mnoho dalšího. Velmi se mi líbili jejich večerní programy jako například Miss a Missák hotelu, karaoke večer nebo diskotéka. V průběhu dne někdo připravené choreografie na různé písně a my se k nim mohli přidat a zatancovat si, je fajn, že si je po nějaké době zapamatujete. Program končil okolo 11 hodiny a pak byla možnost od animatorskeho týmu jen na disko do Hurghady, tuto možnost jsme bohužel nevyužijí, avšak z doslechu víme, že to bylo také skvělé. Animatory a jejich programy hodnotím skvěle!
Počasí v půlce listopadu zde bylo pro mě ideální, přes den okolo 30 stupňů a od 3 hodiny se začalo postupně ochlazovat a večer už to bylo na dlouhý rukáv, ale to ničemu vůbec nevadilo. Pokud chcete do hotelu, kde budou super programy a využívat hlavně bazény, kde jsou skluzavky a prolizačky pro děti, mohu Vám ho vřele doporučit!

Datum pobytu: listopad 2019
2  Poděkujte uživateli karol_nak816.
Recenzováno: 2. prosince 2019

Ubytované jsme byly sesterském hotelu Dreams, ale využívaly služby Caesaru.
Výborná dovolená, dobré jídlo, čístota na 1*, hodně dlouho pozvolný vstup do moře a společnost SKVĚLÉHO A MILÉHO ANIMAČNÍHO TÝMU Happy Life entertainment ♥

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli NikaCeci.
Recenzováno: 19. října 2019

Ubytování parádní. Pokoje čisté, denně uklízené. Dobře situované. Ručníky měněné. Personál úklidu příjemný, usměvavý. Recepce ochotná, vstřícná, milá. Restaurace- bohatý výběr všech jídel, nápojů, ovoce a zeleniny. Číšníci příjemní, ochotní. Animátoři dělají vše proto, aby byly Vaše děti spokojené. Večerní programy zábavné. Problémem je moře jako takové. Jedním slovem bahňák, kačák. Špatný přístup, kvalita vody v moři hrozná. Až na tuto kaňku vše v naprostém pořádku. Někomu mohou vadit Arabští turisté. Mě osobně problém nedělali.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli MARKETKA29.
salesmgr2018, Front Office Manager v zařízení Hawaii Caesar Palace Hotel & Aqua Park, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

Dear Guests!
Thank you very much for visiting our hotel and also sharing your positive impressions with other people. We are sincerely glad that your holiday was a success and you were satisfied with the hotel services. We look forward to welcoming you again!
Hawaii Caesar Palace Hotel & Aqua Park

Recenzováno: 12. srpna 2019

Byli jsme tu počtvrté a naposledy. Je znát, že se vrací turisté a podle toho vypadají služby, ceny a chování místních. Přímo u hotelu je několik obchodů, kde jsou ceny stejné nebo nižší než v Hurgadě po hodinovém smlouvání. Navíc obchodníci v centru jsou značně agresivní a pokud nenakoupíte, znají řadu Českých nadávek. Hotel je zejména pro Arabskou klientelu, našinec je v naprosté menšině. Tomu odpovídá nepořádek, zápach a neustálý hluk. Na barech dostanete deci teplého piva nebo ledovou lahev za 2 dolary, i přes allinklusiv musíte neustále platit. Ještě před pár lety si každého hosta vážili, dnes je vše jinak. V noci invaze komárů, v moři se moc nesmočíte, bazény narvané burkinami, jídlo dobré, pokoje celkem čisté, animační tým k ničemu. Našinec většinou dostane pokoj s výhledem na staveniště, do zdi nebo na ulici, ty lepší s výhledem na moře jsou obsazeny Araby.

Tip ohledně pokoje: Super jsou bungalovy s vlastním vstupem do bazénu.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Vladimír H.

Dear Guests!
Hawaii Caesar Palace Hotel & Aqua Park