Recenzováno: 8. března 2020

Hotel doporučujeme. Velky hotel,spousty bazénů, krásná zahrada. V restauraci na výběr z mnoha jídel. Vybere si opravdu každý. Hotelový pokoj také dobrý. Hotel ma i animační tým, který si každý den připraví denní aktivity. Každý večer je show. určitě se zase vrátím.

Datum pobytu: březen 2020
1  Poděkujte uživateli Markéta H.
Recenzováno: 8. března 2020

HOTEL - špinavější, velmi hlučný. Cca 45 % hostů z místního obyvatelstva. Křik volně poletujících dětí místních turistů utichal až po půlnoci. Společné toalety (dámské) problém.
POKOJ - standardní (nábytek již unavený), čalounění flekaté, první pokoj smrděl po cigaretách, úklid pokoje standardní.
JÍDELNA - potah židlí ušmudlaný, ubrusy čisté ale seprané, lepila podlaha, minutu po konci výdejní doby se začalo jídlo schovávat.
JÍDLO - standard
NÁPOJE- mléko ředěné vodou,1 x OK a 2 x z prášku! Horká čokoláda jen špinavá voda! Platilo to všude v Caesaru Palace. Tak jsme s dcerou chodily do vedlejšího Hawaii Dreams.
Aquapark - OK, čisto,
PLÁŽ - musela jít cca 100 až 120 metrů (podle místa) v hloubce po kolena, než dojdu do hlubší vody. A nikde žádné molo. Vstup do moře vysypaný kamenitou drtí!! Ta byla i na úsecích cesty.
ANIMAČNÍ TÝM .OK, večerní programy v arbštině.
WIFI - jen na recepci. Pro práci nedostatečná.
ZÁVĚR - ČLOVĚK SI MŮŽE DOVOLENOU UŽÍT, KDYŽ CHCE, A POVZNÉST SE NAD DROBNOSTMI. S DCEROU JSME SI TO UDĚLALY TAK, ABY SE NÁM LÍBYLO. KÁVU JSEM SI DĚLALA SVOJI, MLÉKO KOUPILA V OBCHODĚ A NA ZÁCHODY DO SPOLEČNÝCH PROSTOR JSME NECHODILY. U BAZÉNU NÁM UKRADLI JEDEN RUČNÍK. PROTOŽE JSEM NECHTĚLA PATIT 10 DOLARŮ POKUTU TAK, JAK MANŽELSKÝ PÁR PŘEDEMNOU, TAK JSEM VÍC NEŽ 30 MINUT BOJOVALA. A ÚSPĚŠNĚ. PRO PŘÍŠTĚ ALE SÁHNU PO JINĚM HOTELU. NOČNÍ HLUK JSEM ODBOURAT NEDOKÁZALA A ZA STEJNOU CENU JSEM PŘI SVÝCH ŠESTI PŘEDEŠLÝCH NÁVŠTĚVÁCH HURGHÁDY DOSTALA KVALITNĚLŠÍ SLUŽBY.

Datum pobytu: březen 2020
Poděkujte uživateli Vladislava323.
Recenzováno: 3. prosince 2019

Skvělá dovolená, super jídlo, čistota hotelu super.
Ubytování jsme byly v Hawai Dreams, ale můžete využívát každý den veškeré služby obou hotelu, kromě jídelny.

Doporučují večerní program hlavně super animátory z Caesaru.
Nejvíc se nám líbil aquagym s Refaat.

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli NicolC7777.
Recenzováno: 2. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Toto byla moje druhá návštěva hotelu v Hurghadě, takže nemám tolik s čím porovnávat. Přiletěli jsme v ranních hodinách a pokoj jsme dostali už v 10 hodin, což bylo za nás velké plus. Vybavení pokojů bylo skvělé, dokonce byl součástí i trezor, připlatili jsme si za pokoj s výhledem na moře a díky tomu jsme měli výhled i na celý areál, bylo to moc pěkné. Personální byl velmi milý, vstřícný a neměli jsme s nikým žádný problém. Současí hotelu byla jedna restaurace, nabízeli zde i italské pokrmy (pizza a těstoviny) avšak po týdnu už jsme neměli z čeho vybírat, ale výběr dortíků byl ohromný. Krom toho bylo možné si zaplatit večeři například v restauraci s mořskými plody nebo kuřecími speciality. Odpoledne fungovala i restaurace na pláži, kdy byli například hranolky a pizza. V arealu bylo spoustu bazénů, byly velké a člověk si mohl i zaplavat nebo třeba zahrát ve vodě vodní pólo. Bar ve vodě bohužel nebyl. Také zde bylo spoustu tobogánů, což je skvělá zábava. Pokud byste sem chtěli jet kvůli moři, tak pláž byla menší, Písek nebyl úplně dobrý - hrad byste zde nepostavili, vstup do moře a první dva metry štěrkové - abyste našli hloubku, museli jste jít větší dálku vodou. Za větrného počasí zde bylo spoustu lidí na kindsurfingu a windsurfingu - což jste si mohli vyzkoušet, avšak je potřeba si na ně dávat za bojkami pozor. Ale naopak zde nabízeli i šlapadlo - pokud byste chtěli do větší hloubky a nebo šnorchlovat nebo také paddle boardy. Trošičku mi chyběl bar na pláži. Jednu maličkost, kterou bych hotelu vytkla je to, že se ručníky daly vracet jen u posledního bazénu.
Bylo nám nabídnuto spoustu skvělých výletů - využili jsme toho a jeli jsme na delfíní show, která byla nádherná a také do aquaria, kde jsme mohli vidět žraloky a také byla součástí i minizoo. Ceny jak v hotelu, tak i ve velkém obchodě naproti hotelu byly skvělé. U hotelu je spoustu krámků se vším možným a všichni jsou milí. Velmi mě překvapil animační tým hotelu. Každý den se nás ptali, zda je všechno v pořádku, od ranních hodin zajišťovali v hotelu spoustu aktivit. My jsme velmi odcenili každné ráno aquagym s Refaatem, bylo to velmi zábavné a chodili jsme pravidelně, také jsme mohli jít na ranní stretching, zatancovat si břišní tance a mnoho dalšího. Velmi se mi líbili jejich večerní programy jako například Miss a Missák hotelu, karaoke večer nebo diskotéka. V průběhu dne někdo připravené choreografie na různé písně a my se k nim mohli přidat a zatancovat si, je fajn, že si je po nějaké době zapamatujete. Program končil okolo 11 hodiny a pak byla možnost od animatorskeho týmu jen na disko do Hurghady, tuto možnost jsme bohužel nevyužijí, avšak z doslechu víme, že to bylo také skvělé. Animatory a jejich programy hodnotím skvěle!
Počasí v půlce listopadu zde bylo pro mě ideální, přes den okolo 30 stupňů a od 3 hodiny se začalo postupně ochlazovat a večer už to bylo na dlouhý rukáv, ale to ničemu vůbec nevadilo. Pokud chcete do hotelu, kde budou super programy a využívat hlavně bazény, kde jsou skluzavky a prolizačky pro děti, mohu Vám ho vřele doporučit!

Datum pobytu: listopad 2019
2  Poděkujte uživateli karol_nak816.
Recenzováno: 2. prosince 2019

Ubytované jsme byly sesterském hotelu Dreams, ale využívaly služby Caesaru.
Výborná dovolená, dobré jídlo, čístota na 1*, hodně dlouho pozvolný vstup do moře a společnost SKVĚLÉHO A MILÉHO ANIMAČNÍHO TÝMU Happy Life entertainment ♥

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli NikaCeci.