TripAdvisor
Hurghada
Hledat
Recenzováno: 8. srpna 2019

V lobby první reakce na slíbenou čistotu :-(.Sotva jsme otevřeli dveře pokoje,bylo po náladě úplně,včetně u dětí!Do 4* to má hodně daleko!Mimochodem ubytování řešil téměř každý nový zakazník!Pokoje jsou sice denně udržované,ale vypadají na ubytování tak 1*!Jinak areál je moc pěkný,dobře a denně udržovaný.To jediné nám zvedlo náladu.A pokud jde o nabidky výletů a dalších služeb,opravdu max.smlouvejte a vydržte!Ráno je nabídka 60 dol a večer už jen 10

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli petra č.
Recenzováno: 14. července 2019

Dovolenou jsme na poslední chvíli před odletem koupili s kamarádkou od známého, takže jsme jej nevybírali, ani jsme do poslední chvíle netušili, co nás čeká. Pročítali jsme recenze, měli jsme velké obavy, ale rozhodně nebyly na místě.
Hotel byl čistý, útulný, pláž perfektní čistá. Na pláži je spíš písek, místy korály, ale nepovažuji za nutnost mít boty do vody. Jako obrovské plus pro turisty považuji poloprázdnou pláž. Byla skutečně zaplněna tak maximálně z 50%. Lehátko se najde vždy a za mě, jsou velmi pohodlné.
Mám zkušenost z 5* hotelu také v Hurghádě a musím říct, že čistota byla v Le Pacha mnohem lepší :)
Dále jídlo...Byla jsem s kamarádkou pracující v luxusní restauraci jako kuchařka. Má velmi mlsný jazýček, ale neměli jsme co vytknout. Jídlo tématické každý den jiné. Egyptská kuchyně, asijská, italská....Méně solili, což beru jako pozitivum. Dosolit lze vždy a pro děti ideální :) Měli i healthy corner, zeleninu na páře, kuřecí maso na páře, rýže na několik způsobů.
Servis recepce, obsluha na baru, úklid... Vše na jedničku. Nelze nic vytknout. Hotel už je starší, o tom žádná, modernu zde nenajdete, ale skutečně jsem nenašla žádné zásadní negativum, které bych musela napsat. Vlastně jediný problém jsme měli s klimatizací, opakovaně zlobila, ale po nahlášení na recepci byla vždy obratem zprovozněna :)
Hotel je v centru, kde to poměrně hodně žije v nočních hodinách. Pro někoho, komu vadí spadnutí špendlíku určitě nelze doporučit. V noci je slyšet troubení aut, karaoke před hotelem a celkově bujarý život v centru Hurghady.
Byly jsme dvě ženy a egyptské muže jsme odháněli jak mouchy. Stačí být ráznější a jednoznačně je poslat do háje, jinak otravují dál a jsou neoblomný.
Podtrženo sečteno, ráda hotel navštívím znovu. Cena za dovolenou na osobu je podle mě úměrná k službám a stavu hotelu.
***pozitiva
+animátoři skvělí
+jídlo velmi chutné a pestré
+čistota na pláži, areál hotelu, pokoje, recepce
+zaměstnanci milí, usměvavý a za menší bakšiš vám snesou modré z nebe

***negativa
- mírný hluk v okolí hotelu, kvůli umístění v centru
- hotel uvádí servis lobby baru na recepci 24 hodin denně, jen jsem si chtěla ještě při čekání na transfer z hotelu dát kávu, ale automat byl vypnutý,takže mi kávu vařil barman za 1euro. Jinak studené nápoje, džusy, vody ze sodobaru byli k dispozici nonstop.

Tip ohledně pokoje: Když dáte na recepci "bakšiš", tak určitě nebude problém vyměnit za jiný vám vyhovující pokoj.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli LidkaWielg.
Recenzováno: 6. června 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel jsme navštívily na přelomu května a června podle recenzí jsem jela z velkými obavami jak to tam teda vypadá.Hotel je jeden z menších pláž je taky malá ale lehatko se vzdy našlo.Hlady tu člověk taky neumře.Pokud hledáte luxus tak si asi budete muset vybrat jiný hotel ale mi byly spokojené.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Vendy331.
Recenzováno: 4. března 2019

V tomto hotelu se nám líbilo. Je to malý hotel,nebyl plně obsazený,moc si to neumím představit v létě.Personál byl milý, jídlo výborné. Zařízení pokoje starší,ale vždy čisto.Je tu krásná zahrada.Pláž je malinká ,Moře krásně čisté,jen skoro žádný podmořský život. Bazén s tobogány je vyhřívaný,druhý s barem ledový :).Četla jsem plno špatných recenzí,které se vůbec nepotvrdili. Moc hezká dovolená :)

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli pavlickovapetra1.
Recenzováno: 16. ledna 2019

Hotel je umístěn v centru,což je pro milovníky žití v centru luxus.
Jako skoro všechny hotely jsou již opotřebované i Le Pacha má své za sebou.
Přesto se mi zde líbilo.Přístup do moře v pohodě.
Personál byl v pohodě.Večer to bylo horší.
.Měli jsme rodinný pokoj ,byl s námi kamarád a bylo to super.Večer jsme mohli posedět i v předpokoji a nelezli jsme si vzájemně do soukromí.
Vrátila bych se

Tip ohledně pokoje: Pokud vás je víc rodiny pokoj,oddělený ,společná předsín s televizí,křesly a pohovkou.Varnou konvicí.Kuchynka,bez vybavení.
Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli 1958blanicka.