Tripadvisor
Hurghada
Recenzováno: 22. října 2019

Do tohoto hotelu nikdy, nic nefunguje, personál si drze říká o bakšiš, bez peněz je fůbec nezajímáte a dávají velmi najevo jak je obtěžujete, ráno po příletu vás nechají hlady sedět v recepci, byť mají volné pokoje a ta snídaně by je také nezabila.

Tip ohledně pokoje: Pokoje v nižších podlažích mají větší balkóny
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 20. září 2019

Po přečtení různých recenzí jsem do LePacha jela s mírným strachem.Hotel na první dojem působí opotřebováním,hlavně loby bar.Po příjezdu v 19 hodin jsme dostali ihned náramky,ubytování v pěkném samostatném domku s ujištěním,že zitra po obědě bude výměna za ještě lepší.Do pasu jsme žádný baksis nedali(zapomnela jsem).Večeři jsme stihli.Druhý den po obědě opravdu výměna pokoje za lepší,palec nahoru.Bazény super,moře nádhera,plaz,bary,jidlo,služby.Neskutečně milý personál od jidelny,baru,po uklizece ci zahradniky.Příště chci jet opět sem.Přidáno foto východů slunce,stojí zato privstat si

Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli brolad1.
Recenzováno: 23. srpna 2019

Byly jsme v hotelu poslední týden července 2019. Přiletěli jsme ve 21 hodin, dostali náramek a šli na večeři. První večer nám přidělili strašný pokoj do ulice, že zítra bude volny lepší. Ten jsme dostali. Byl na lepším místě, ale vybavení je vidět, že již má něco za sebou. Jinak uklizeno bylo každý den. Pláž menší, ale lehátko jsme vždy našli. Bazény taky dobrý. Jídlo ucházející, ale v podstatě pořád stejné. Pití zajištěno po celý den.

Poděkujte uživateli danfall.
Recenzováno: 8. srpna 2019

V lobby první reakce na slíbenou čistotu :-(.Sotva jsme otevřeli dveře pokoje,bylo po náladě úplně,včetně u dětí!Do 4* to má hodně daleko!Mimochodem ubytování řešil téměř každý nový zakazník!Pokoje jsou sice denně udržované,ale vypadají na ubytování tak 1*!Jinak areál je moc pěkný,dobře a denně udržovaný.To jediné nám zvedlo náladu.A pokud jde o nabidky výletů a dalších služeb,opravdu max.smlouvejte a vydržte!Ráno je nabídka 60 dol a večer už jen 10

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli petra č.
Recenzováno: 14. července 2019

Dovolenou jsme na poslední chvíli před odletem koupili s kamarádkou od známého, takže jsme jej nevybírali, ani jsme do poslední chvíle netušili, co nás čeká. Pročítali jsme recenze, měli jsme velké obavy, ale rozhodně nebyly na místě.
Hotel byl čistý, útulný, pláž perfektní čistá. Na pláži je spíš písek, místy korály, ale nepovažuji za nutnost mít boty do vody. Jako obrovské plus pro turisty považuji poloprázdnou pláž. Byla skutečně zaplněna tak maximálně z 50%. Lehátko se najde vždy a za mě, jsou velmi pohodlné.
Mám zkušenost z 5* hotelu také v Hurghádě a musím říct, že čistota byla v Le Pacha mnohem lepší :)
Dále jídlo...Byla jsem s kamarádkou pracující v luxusní restauraci jako kuchařka. Má velmi mlsný jazýček, ale neměli jsme co vytknout. Jídlo tématické každý den jiné. Egyptská kuchyně, asijská, italská....Méně solili, což beru jako pozitivum. Dosolit lze vždy a pro děti ideální :) Měli i healthy corner, zeleninu na páře, kuřecí maso na páře, rýže na několik způsobů.
Servis recepce, obsluha na baru, úklid... Vše na jedničku. Nelze nic vytknout. Hotel už je starší, o tom žádná, modernu zde nenajdete, ale skutečně jsem nenašla žádné zásadní negativum, které bych musela napsat. Vlastně jediný problém jsme měli s klimatizací, opakovaně zlobila, ale po nahlášení na recepci byla vždy obratem zprovozněna :)
Hotel je v centru, kde to poměrně hodně žije v nočních hodinách. Pro někoho, komu vadí spadnutí špendlíku určitě nelze doporučit. V noci je slyšet troubení aut, karaoke před hotelem a celkově bujarý život v centru Hurghady.
Byly jsme dvě ženy a egyptské muže jsme odháněli jak mouchy. Stačí být ráznější a jednoznačně je poslat do háje, jinak otravují dál a jsou neoblomný.
Podtrženo sečteno, ráda hotel navštívím znovu. Cena za dovolenou na osobu je podle mě úměrná k službám a stavu hotelu.
***pozitiva
+animátoři skvělí
+jídlo velmi chutné a pestré
+čistota na pláži, areál hotelu, pokoje, recepce
+zaměstnanci milí, usměvavý a za menší bakšiš vám snesou modré z nebe

***negativa
- mírný hluk v okolí hotelu, kvůli umístění v centru
- hotel uvádí servis lobby baru na recepci 24 hodin denně, jen jsem si chtěla ještě při čekání na transfer z hotelu dát kávu, ale automat byl vypnutý,takže mi kávu vařil barman za 1euro. Jinak studené nápoje, džusy, vody ze sodobaru byli k dispozici nonstop.

Tip ohledně pokoje: Když dáte na recepci "bakšiš", tak určitě nebude problém vyměnit za jiný vám vyhovující pokoj.
Poděkujte uživateli LidkaWielg.