“Ráda se vrátím”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 8 dalších stránek!
Tia Heights Makadi Bay
Č. 26 z 30 hotelů v Makadi Bay
Recenzováno: 23. června 2015

Hotel navštěvuji již řadu let a i několikrát do roka. Je vidět snaha všechny služby zlepšovat. Všude je velmi vstřícný personál. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem co se o naše pohodlí starají s úsměvem a ochotou. To, že občas někde něco zaskřípe patří k věci, ale nutno podotknout, že vždy rychle vyřízeno a k plné spokojenosti.
Co bych doporučila ještě vylepšit je umožnit klientům bezplatné využití Wifi připojení, což už ve většině hotelů i nižší kvality funguje. Budu doufat ,že vedení hotelu toto v brzké době umožní.
Jinak už se těším na další návštěvu, která bude doufám ještě v letošním roce.

Horáková Dana , pobyt 17.5.-31.5.2015

• Datum pobytu: květnu 2015, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli Dana H.

Recenzováno: 9. června 2015

Hotel je sice starší, ale je vidět, že se snaží každoročně jeho stav zlepšovat. Služby jsou na úrovni, čistota je, pokud ji dodržují sami hosté, v pořádku. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi i díky aquaparku, který můžete každodenně navštívit.
Pokoje v bungalovu jsou velké a prostorné, vybavením naprosto dostačující.
Skvělé je, že je celodenně k dispozici voda v plastových lahvích.
Návštěvu hotelu i kvůli příjemnému personálu vřele doporučuji

• Datum pobytu: květnu 2015, cestoval(a) s rodinou
3  Poděkujte uživateli Petra H.
Recenzováno: 3. června 2015

Moc hezký hotel, pěkné ubytování, krásná pláž s bílým pískem,
jen v jídelně číšníci nestíhali, bylo moc hostů z Ruska, kteří dokázali
udělat neuvěřitelný binec na stolech i pod nimi.
Je to vyloženě ruský hotel, bylo jich tam více než 90%.

• Datum pobytu: dubnu 2015, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli voldrichova.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 24. června 2014 prostřednictvím mobilu

Přijeli jsme v pátek a dostali jsme špatný pokoj. Ani po třech hodinách hádek nám personál nechtěl jakkoliv pomoct... Museli jsme se zase vrátit ráno. Na druhý den to konečně dali do kupy, ale stejně nás nedali do pokoje, který jsme si vyžádali. Po celou dobu pobytu jsme měli špatný servis. K hostům z Británie se nechovají tak vstřícně jako k ruským hostům. Jídlo bylo hrozné a nebylo pro lidi ze západu. Nemohli jsme si naši dovolenou užít, protože nikoho nezajímalo, co má naše menšina na srdci. Poté, co jsme hotel navštívili v loni, jsem hotel nemohl vynachválit a doporučoval jsem ho všem přátelům a rodině. Nyní však budu všem říkat, ať sem nejezdí. Plánovali jsme, že se příští rok vrátíme, ale už po pěti dnech, přičemž nám ještě devět zbývalo, jsme se nemohli dočkat, až budeme doma... Jsem velmi zklamaný a naštvaný na to, jak moc se podnik zhoršil... Takže dávám sbohem hotelu Tia Heights. Nebudu se vracet.

Poděkujte uživateli rockman11.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: včera prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Лука К.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Makadi Bay.
2.3 km daleko
Serenity Makadi Beach
Č. 11 z 30 – Makadi Bay
1 338 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Tia Heights Makadi Bay? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Tia Heights Makadi Bay

Adresa: Safaga Road, Makadi Bay, Hurghada 84515, Egypt (Dříve Le Meridien Makadi Bay)
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Hurghada > Makadi Bay
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Hotel nejlepších resortů v Makadi Bay č. 13
Lázeňský hotel v Makadi Bay č. 16
Hotel na pláži v Makadi Bay č. 18
Luxusní hotel v Makadi Bay č. 23
Rozsah cen: 802 Kč–2 689 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Tia Heights Makadi Bay 5*
Pokoje: 1468
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Hotels.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Tia Heights Makadi Bay. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Tia Heights Makadi Hotel Makadi Bay
Hurghada Le Meridien
Meridien Makadi Bay
Le Meridien Makadi Bay Hurghada

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?