Tia Heights Makadi Bay
Chcete ušetřit? Prohledáváme až 200 webů, abychom našli nejnižší ceny
  • U pláže
  • Wi-Fi zdarma
  • Bezplatné parkování
Jaz Makadi Saraya Resort(Makadi Bay)
  • Bazén
Iberotel Makadi Beach(Makadi Bay)
  • Wi-Fi zdarma
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 23. června 2015

Hotel navštěvuji již řadu let a i několikrát do roka. Je vidět snaha všechny služby zlepšovat. Všude je velmi vstřícný personál. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem co se o naše pohodlí starají s úsměvem a ochotou. To, že občas někde něco zaskřípe patří k věci, ale nutno podotknout, že vždy rychle vyřízeno a k plné spokojenosti.
Co bych doporučila ještě vylepšit je umožnit klientům bezplatné využití Wifi připojení, což už ve většině hotelů i nižší kvality funguje. Budu doufat ,že vedení hotelu toto v brzké době umožní.
Jinak už se těším na další návštěvu, která bude doufám ještě v letošním roce.

Horáková Dana , pobyt 17.5.-31.5.2015

• Datum pobytu: květnu 2015, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli Dana H.
Recenzováno: 9. června 2015

Hotel je sice starší, ale je vidět, že se snaží každoročně jeho stav zlepšovat. Služby jsou na úrovni, čistota je, pokud ji dodržují sami hosté, v pořádku. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi i díky aquaparku, který můžete každodenně navštívit.
Pokoje v bungalovu jsou velké a prostorné, vybavením naprosto dostačující.
Skvělé je, že je celodenně k dispozici voda v plastových lahvích.
Návštěvu hotelu i kvůli příjemnému personálu vřele doporučuji

• Datum pobytu: květnu 2015, cestoval(a) s rodinou
3  Poděkujte uživateli Petra H.
Recenzováno: 3. června 2015

Moc hezký hotel, pěkné ubytování, krásná pláž s bílým pískem,
jen v jídelně číšníci nestíhali, bylo moc hostů z Ruska, kteří dokázali
udělat neuvěřitelný binec na stolech i pod nimi.
Je to vyloženě ruský hotel, bylo jich tam více než 90%.

• Datum pobytu: dubnu 2015, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli voldrichova.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 24. června 2014 prostřednictvím mobilu

Přijeli jsme v pátek a dostali jsme špatný pokoj. Ani po třech hodinách hádek nám personál nechtěl jakkoliv pomoct... Museli jsme se zase vrátit ráno. Na druhý den to konečně dali do kupy, ale stejně nás nedali do pokoje, který jsme si vyžádali. Po celou dobu pobytu jsme měli špatný servis. K hostům z Británie se nechovají tak vstřícně jako k ruským hostům. Jídlo bylo hrozné a nebylo pro lidi ze západu. Nemohli jsme si naši dovolenou užít, protože nikoho nezajímalo, co má naše menšina na srdci. Poté, co jsme hotel navštívili v loni, jsem hotel nemohl vynachválit a doporučoval jsem ho všem přátelům a rodině. Nyní však budu všem říkat, ať sem nejezdí. Plánovali jsme, že se příští rok vrátíme, ale už po pěti dnech, přičemž nám ještě devět zbývalo, jsme se nemohli dočkat, až budeme doma... Jsem velmi zklamaný a naštvaný na to, jak moc se podnik zhoršil... Takže dávám sbohem hotelu Tia Heights. Nebudu se vracet.

Poděkujte uživateli rockman11.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: Stay in the Lagoon rooms if you want a good size room. Ask for the upper floor as you get a wrap around terrace which is huge.
  • Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) v páru
Tiaheights, Менеджер по связям с общественностью v zařízení Tia Heights Makadi Bay, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 dny