TripAdvisor
Hledat
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Jeli jsme sem na doporučení a dovolená nezklamala. Koupání a potápění pro nás paráda, hlavně korály v dosahu, byli jsme i na šnorchlování na volném moři a to ani nestálo za to, u hotelu mnohem pestřejší podvodní život. Jídlo ušlo, žena spokojena, mne tyhle hotelový bufety moc nevyhovují. Je fajn, že je možné dát si oběd i na pláži, sice omezený, ale mně to stačilo. V hotelu hodně Čechů,což nám nevadilo. Delegát fajn a ochotný, zařizoval výlety a opravu klimy na pokoji, ooraveno ihned. Ubytování poskytnuto ihned po příjezdu a snídani v 8 h. Pokoj starší, ale stačil. Obával jsem se o místa na pláži, po špatné zkušenosti z Tunisu, ale vždy bylo místo. U bazénu bylo místo všude, ale tam jsme skoro nebyli, moře je úžasný a teploučký. Jen nám, stejně jako loni v Africe, sprchlo a dva dni bylo zataženo, ale teploučko bylo stejně. .Člověk se chce zase podívat jinam, ale pro relax a pohodu bych sem jel znovu a na dýl než 8 dní. Co se týče ptáků, tak ti jsou hlavně u jídel, nijak zvlášť mi to nevadilo, ale chápu, že to někomu vadí. Je asi chyba, že je zaměstnanci krmí. Je tam v hotelu pěkná restaurace na střeše u pláže s pěkným výhledem, Vše v rámci AI. Tobogany tři malé, starší ai opotřebované, moc tam nikdo nechodil. Takže hotel celkově za mne ok.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Petr T.
Recenzováno: 5. listopadu 2019

Hotel jsme navštívili již pojedenácté a opět jsme byli naprosto spokojeni. Částečně zrekonstruované prostorné pokoje vždy uklizené, voda, káva a čaj na pokoji. Vše pravidelně doplňováno. Ochotný a příjemný personál v barech, v restauraci, na recepci a v arabské kavárně, kde jsme u šíši strávili 14 krásných večerů. Jídlo pestré a řekla bych ještě lepší než loni. Lehátka na pláži volná i po snídani, což jsme po některých předchozích letech kvitovali s povděkem. Úžasné, nádherné teplé a čisté moře se spoustou ryb a korálů, které jsou přístupné i pro velmi nezdatné plavce. Hotel jsem již doporučila několika známým, kteří byli také nadšeni. Managementu i zaměstnancům hotelu děkuji za krásnou dovolenou. Určitě se příští rok vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Bezbariérový přístup v přízemních pokojích.
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Jarka Š.
Recenzováno: 4. listopadu 2019

Tento hotel nedoporučuji těm, co mají rádi noční klid.To co se tam dělo některé večery bylo hrozné.Myslel jsem,že Egypt vstoupil do války.Techno toho nejhoršího ražení.Obrovský řev až se dělaly vlnky v bazénu, a to vše se snažil přeřvat "moderátor" neskutečným řevem ve stylu "oukey, jes jes, van tu sríí !!!" Pokud budete mít pokoj s výhledem na bazém, tak toto vše asi zažijete. Chtějte pokoj s výhledem do zdi, který je na opačné straně, ale pak počítejte, že vás pravděpodobně v noci budou navštěvovat malí gekoni. V době mé návštevy jich tam bylo dost.Soused měl v pokoji dokonce štěnici velkou asi 2 cm.Vybavení pokojů je dost opotřebované, klimatizace nám nefungovala a za celou dobu naší dovolené nikdo nevytřel nebo nevyluxoval podlahu v pokoji.Tento hotel jsem navštívil vícekrát, ale v minulosti jsem se s těmito negativy nikdy nesetkal. Jinkak personál hotelu je velmi přátelský, vstřícný. Pláž a moře nemá chybu a stravování také nelze nic vytknout.Animační programy nic moc.Na pláži vám stále pouští jakousi hudbu, někdy dost zbytečně hlučnou. Ovšem převážně zas ve stylu techna.V jídelně se někdy objevují hejna vrabců, takže když se na chvilku vzdálíte od stolu ihned začnou hodovat na vaší porci.V restauraci na pláži je to ještě horší a věřte, že jídlo které si tam vyberete již před vámi ochutnali tito ptáčci a možná k němu přidali trochu toho ptačího "koření".

Tip ohledně pokoje: Pokud máte rádi noční klid, tak chtějte pokoj s výhledem do zdi.
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Milan M.
Recenzováno: 3. listopadu 2019

Ti, kdo jezdí do Egypta za životem v moři a nejsou až tak zdatní plavci, si tu přijdou na své. Spousta menších korálových útesů s pestrým mořským životem jsou jen pár metrů od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel sice již opotřebovanějšího zařízení, ale čistý a přímo u moře. Personál vždy milý a ochotný, každý den pestrý a dostatečný výběr jídla.
Vřele doporučuji těm, které nerozhodí třeba nechladící lednice nebo ne vždy stoprocentní klimatizace. Obsazenost zařízení především Čechy a Slováky. Na TV český program Nova2.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli pobyty.
Recenzováno: 31. října 2019

Pokoje mají starší nábytek, ale vždy jsou uklizené. Krásná písčitá pláž s možností šnorchlování a spoustou rybiček. Personál velmi ochotný. V restauraci je široký výběr jídel, které ale chutnají podobně.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Iva B.
Prima-manager, Guest Relations Manager v zařízení Prima Life Makadi, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. listopadu 2019

Dear Iva B.,

First at all we would like to take this opportunity to thank you for your review.

We are glad to hear that you enjoyed the pleasant and unique atmosphere of Prima Life Makadi and spent a relaxing holiday in our hotel.

It was a pleasure to host you as our guest and we are looking forward to welcome you again at Prima Life Makadi.

Sincerelz,

the Hotel Management