Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

V prima life jsme byli s rodinou v srpnu, celkově nás pobyt vůbec nenadchnul, do Egypta jezdime 12 let , pokaždé na jiné místo, tento hotel bych řadila mezi nejhorší co jsme byli.
První pokoj ve kterém jsme byli ubytováni , byl plný mravenců, a muzika z vedlejšího hotelu nás nenechala vyspat, navíc pro 4 osoby jsme dostali pokoj se 2 postelemi,což jsme řešili celý další den , druhý pokoj , už byl v pořádku. ( větší u bazénů -3 postele a bez mravencu).
1 tyden byla silně cítit kanalizace, což nebylo u bazénu moc příjemné,
Na wi-fi se nebylo možno připojit přes přetížení.
V restauraci i přes tipy jsme nebyli obsloužení, vše jsme si museli donest a když si deti vzpomněli, že potřebují na wc než jsme se vratili, vše nám uklidili aniž bychom se jidla dotkli. Takže celý kolotoč, nanášení jídla na stůl začalo nanovo.
Moře a pláže super, bazény dětské a tobogany až na pár dní nebyli uklízené, potom přišlo vedení a zase vše začalo šlapat.
Na bar pokud jste nešli v ruce s neviditelnou bankovkou otočili se k vám číšníci zády a šli si dělat něco jiného.
Sem už se nevrátíme a bohužel ani nedoporučíime

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Kateřina M.
Prima-manager, Guest Relations Manager v zařízení Prima Life Makadi, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

Vážený hoste

Tým Prima Life Makadi velmi lituje, že jsme nebyli schopni splnit jejich očekávání.

Sdíleli jsme vaši kritiku s naším týmem a uděláme vše pro to, abychom zlepšili naše služby pro budoucnost. Přesto považujeme za politováníhodné, že jste nás přímo na místě nekontaktovali, určitě jsme mohli uvedený bod napravit.

Ještě jednou bychom se chtěli omluvit za nesplnění vašich osobních očekávání a doufáme, že budeme mít opět šanci vás přivítat jako host ke zlepšení vašich dojmů.

S pozdravem,

řízení hotelu

Recenzováno: 26. prosince 2019

Skvělé služby, příjemná obsluha, vynikající jídlo, výborný přístup do moře, animace výborná, prostě paráda. Příjemný hotel se vším, co má mít. Pokoje vybavené TV s českými programem. Hodně personálu umí český jazyk

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Inspire68029121291.
Prima-manager, Guest Relations Manager v zařízení Prima Life Makadi, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. prosince 2019

Vážený hoste
Děkujeme, že jste si našli čas napsat recenzi hotelu na Tripadvisoru.
Jsme rádi, že trávíte nádhernou dovolenou v Prima Life Makadi
Strávili jste a doporučili náš hotel.
Těšíme se, až vás uvítáme zpět do Prima Life Makadi.

Recenzováno: 18. prosince 2019

Byl jsem tady s tátou na tydenbylo to super všechno zaměstnavatele i všichni hodni přeji všem kdo sem přijede hotel je 5 hvesickovy a všechno co potřebujete pití relax klid bylo zde velmi teplo a horko trochu fouká ale dobrý .....

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli _imonp610.
Prima-manager, Guest Relations Manager v zařízení Prima Life Makadi, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. prosince 2019

Vážený hoste
Děkujeme, že jste si našli čas napsat recenzi hotelu na Tripadvisoru.
Jsme rádi, že máte v Prima Life Makadi nádhernou dovolenou
Strávili jste a doporučili náš hotel.
Těšíme se, až vás uvítáme zpět do Prima Life Makadi.

Recenzováno: 28. listopadu 2019

Super hotel velmi příjemný personál, jsme tu již po osmé a opět vše v pořádku. Pláže čisté, pokoje také, jídla výborná. Opět se rádi vrátíme. Chtěla bych poděkovat celému personálu za krásnou dovolenou.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Oldřich N.
Recenzováno: 15. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel je elegantní. V září jsem v tomto hotelu odpočíval, všechno se mi moc líbilo. Krásný design hotelu, milý personál. Obecně platí, že chci psát o jídle zvlášť, vždy existovalo sushi, moře jídla, krevety a báječný. Velmi dobrá animace, animátoři jsou vždy aktivní a pozitivní, cool show a aktivity, chci opakovat svou dovolenou.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Františka N.