Recenzováno: 15. ledna 2020

Resort Shams Safaga jsem navštívila v květnu 2019.
Jela jsem sama, prostě jen tak za sluníčkem.
Toto místo je mimořádné hned v několika věcech.
Jako první vyzdvihnu překrásnou, ale opravdu překrásnou obrovskou pisecnou pláž, to moře, wow, já se tam cítila tak šťastná.
Žádný kousek malinké plážičky, prostě opravdu pobřeží.
Je to hlavní důvod, proč se sem budu vracet.
Dalším bonusem je opravdu překrásná a maximalne udrzovana zahrada, která je mezi hotelem a pláží, pokaždé jsem ji obdivovala.
A třetí top, ten výhled z hotelu.
Jo a málem bych zapomněla na úžasný gym, že kterého je výhled na moře.
Strojů a nástrojů dostatek, cvicícich málo, co více si přát.
Co se týká ubytování...čistý standard, jídlo bez chutné, bez problémů, personál milý, fakt ok.
Malinko mi chyběly automaty na kávu...ta jejich káva..bylo to úsměvné..po prvním loku jsem si říkala, že toto nedám..ale ke konci pobytu jsem ji pila xkrát denně a vůbec mi tak strašná nepřišla.
Takže závěr, vracím se sem, je tady krásně.

Datum pobytu: květen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli monivili.
Mohamedshaban4, Front Office Manager v zařízení Shams Safaga, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. ledna 2020

Dear Guest

Greetings from sunny shams safaga

Many thanks that you posted a nice review, and pictures on your recent vacation in shams safaga , we highly appreciate your warm comments in regards to our facilities, services and staff members.

It is an honor for us to welcome our valued guests and our hotel team are working their skills out to provide them with an exclusive and supreme comfort.

We look forward to welcoming you back in the near future.
Your Hotel Management & Team

Recenzováno: 9. října 2019 prostřednictvím mobilu

Egypt,Hurgada,Shams Safaga,hotel starsi,nektere pokoje nic moc,ale bez problemu vyměnili. Areal krasny,kousek od krasne ciste pláže .Personal milý a ochotny.Jidlo bylo dobré.Uzili jsme si to.V moři krasne rybky a videli jsme i zelvu.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Veronika H.
Mohamedshaban4, Front Office Manager v zařízení Shams Safaga, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. října 2019

Dear Guest,

Many thanks that you posted a nice review on your recent vacation in shams safaga , we highly appreciate your warm comments in regards to our facilities, services and staff members.

We look forward to welcoming you back in the near future.
Your Hotel Management & Team

Recenzováno: 24. září 2019

Slušný hotel na 3 hvězdy , ale ........hlučné a nenastavitelné klimatizace (hodně staré) ,nedoléhající okna a dveře (neustálé bouchání ve větru který je téměř pořád) , voda si teče jak chce( červená-modrá ....to je jedno) Zkrátka hotel je už starý a údržba nebo opravy jsou pomalé. Jinak dobrá atmosféra celkem , pohoda ,klídek ,personál v pohodě , relax , až na "Animační Team". Letos byl za poslední 4 roky absolutně nejhorší!!!! Jinak super - přistavený bazén s tobogány , bazén pro malé děti , kulečníky a posezení u vodnice.

Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli frantisekvoigt.
Mohamedshaban4, Front Office Manager v zařízení Shams Safaga, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. října 2019

Dear our value guest Dobrá dovolená
let me express to you our gratitude and our thankful to your person to take time to write down your positive comment about your holiday with us .
with all wish that you be soon with us again with warm welcoming in your second home Shams Safaga Hotel .

hotel management

Recenzováno: 4. září 2019

Arogance OFFICE MANAGERA pri reseni situace s opakovanym vypadkem elektriky a klima na pokoji c.518.po trech dnech vymena pokoje.Vymeneny pokoj po slibech,ze jiz bude vse ok-smrad,nefungovalo WC a trezor.Manager arogantni,neochotny...

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Pav V.
Mohamedshaban4, Front Office Manager v zařízení Shams Safaga, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2019

Dear Guest
first of all let me express you my awfully apologize as could not meet your satisfaction during your stay with us
also be sure about all negatives points you mentioned will be points of discuss with hotel management
but hope of you give us another chance to come back again to Shams Hotel as management of hotel already take many positive actions to provide our valued guests good stay with us .

hotel management

Recenzováno: 23. srpna 2019

Tento hotel můžu jen doporučit.... hlavně ubytování v bungalovech jsou blíže k moři....moře nádherné - nejsou potřeba boty do vody....plno rybiček a viděli jsme i želvy....milý personál....super bazén s tobogány...jen bych rozšířila výběr jídel pro děti....za mě super odpočinková dovolená všude klid pohoda.... Martina

Tip ohledně pokoje: Bungalovy jsou blíže k moři
Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli rybana14.
Mohamedshaban4, Front Office Manager v zařízení Shams Safaga, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. září 2019

Dear guest

Greetings from Shams Safaga
We are truly thankful for your efforts in sharing your brilliant feedback on your recent holiday in our sunny property, we are being exceedingly charmed with your nice comments concerning hotel friendly staff and service
We highly appreciate your kind words and we do always go beyond and above to guarantee our esteemed guests an utmost courtesy and highest possible level of satisfaction throughout the entire stay.
We look forward to welcoming you back to Shams Hotels one day.
Your hotel management