Recenzováno: 22. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Po přečtení recenzí jsme byli zvědaví,jaký je hotel ve skutečnosti. Každý má jiné požadavky. První dojem v recepci rozporuplný. Toto jsme ještě nezažili, jeden recepční, který nestíhal ubytování hostů.
Hotel je starší v arabském stylu. Pokoje celkem čisté. Pokojský personál je vlezlý a otravný.
Všechna negativa vyváží překrásné moře s korálovým útesem a pláž. Jídlo bylo chutné, ale v poledne i večer naprosto stejné celý pobyt, o víno při večeři jsme museli prosit. Oběd se podával na pláži v restauraci,což bylo fajn.U restaurace jsou i toalety.Pití se zde nalévá do malých plastových kelímků, a to i káva a velmi ředěné alkohololické nápoje. Vodu si musíte čepovat u baru do láhve,kterou musíte přivést sebou , nebo si ji koupíte.
Tento hotel doporučuji nenáročným klientům.

Datum pobytu: listopad 2017
2  Poděkujte uživateli Alena V.
Recenzováno: 30. října 2017

Hotel nás zklamal,vrátili jsme se tam po 8mi letech a nic se nezměnilo.Jídlo opět studené a malý výběr včetně ovoce a zeleniny.Personál v jídelně bez zájmu a ochoty.Na pláži vše v pořádku,ale to není jejich zásluha.

Datum pobytu: září 2017
3  Poděkujte uživateli dancahk.
Recenzováno: 20. srpna 2017

Po neúspěchu v hotelu Faraana heights resort jsme se dostali do jiného řetězce zn.Faraana tentokrát Faraana reef club.Je to rozlehlý komplex s několika bazény z nichž je jeden s umělým vlnobitím.Ubytování odpovídá klasickému egyptskému rázu.Ponál není moc ochotný ,ale bakšiš by chtěli za cokolliv.Jídelna klasická velká ,ale moc toho nenabízí,každý den to samé a co zbyde odpoledne tak to upraví a naservírují večer,žádný nový nápad.Zákusky minimum,ovoce skoro žádný.Na pláž se schází po schodech ,která je čistá.Zátoka je kotviště lodí a díky tomu je voda zkarbovaná a díky tomu toho moc nevidíte.Musíte na molo a na korály z druhé strany .Resort neodpovídá nabídce cestovky,už nikdy ,velké zklamání.

Datum pobytu: srpen 2017
4  Poděkujte uživateli Petr P.
Recenzováno: 16. srpna 2017

V hotelu jsme byli od 31.6-17.7.2017 a prožili jsme zde krásnou dovolenou !! :)
Jídla byl vždy dostatek a i když jsme chodili na snídaně mezi posledními tak vždy bylo z čeho vybrat..
Jak je v Egyptě známo tak je zde velice příjemný a usměvavý personál, který dává další plus dovolené...
Areál hotelu je obrovský. K pláži se jde po schodech, kterých je přesně 106 a zvládla to ve 45 stupních i moje babička !!! :))
Pláž je krásná, čistá a moře taktéž...Vždy si bylo kam lehnout, nikdy nebylo plno.. Hotel byl obsazený tak z poloviny (možná ani to ne).
Rádi se sem vrátíme a vřele doporučuji !!

Datum pobytu: červenec 2017
4  Poděkujte uživateli Denisa T.
Recenzováno: 2. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělý hotel, který má dva velké bazény a krásnou pláž. Celkově útes z kterého se jde na pláž(je to kousek) je kouzelný. Večer osvětlený různýma čajovnama jako například známá Farsha. Hotel má velké pokoje, skvěle jídlo a velký výběr. V hotelu v tomhle období skoro nikdo nebyl, u největšího bazénu jsme byly samy. U moře taky jen pár lidí. Příjemný personál. Musím pochválit manažera pokojů Rimona, který Vám vyhověl a pomohl se vším. Vybral krásný pokoj podle Vašich představ. Na hotelu jsme byly několikrát a doporučuji.

Datum pobytu: květen 2017
11  Poděkujte uživateli Nikol S.