Recenzováno: 25. srpna 2018

V hotelu jsme byli od16.8 - 23.8 tento hotel neodpovída 4 hvězdičkám možná tak 2 hvězdy.Personál nepříjemný u baru problémi nalít pítí.Měli jsme ALLINCLUSIVE ale spíše odpovídá plné penzi jídlo jenom snídaně-oběd a věčeře .Zádné odpolení snak a tak dále jak je psané u zájezdu nic takového tam nebylo.Vubec nepít ani vodu s barelu co nabízeji fakt jen balenou.Všem nm tam bylo špatně děti zvraceli,prujem a horečky a dospělí to samé.V jídelně pořát špinavé talíře,příbory a ubrusi.Nedostatek skleniček a hrníčku jídlo jedno ato samé jak k večeří tak k obědu.Zeleiná černá a nekteré saláty skysle.No tohle to byla nejhorší dovolená co jsme zažili.Nikomu tento hotel nedoporučujiKupa lidí si stežovalo a nic se nedělo ještě náš delegát o exintours nam vlastě řek co by jsme chtěli když jsme zas tak moc za zájezd nezaplatili.No hruza pořát výmluvy a zbytečné keci absolutně nic nezařídil.A hlavně nechápu jak tam můžou mít takového delegáta který vám řekně že jste za zájezd moc nezapatili že je všechno vpořátku no nechápu......Hoteli okolo mnohem lepší i lepší přístup personálu.Jinak nádherné moře.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Petra A.
Recenzováno: 1. června 2018

Jediné plus-krásné moře, korály a ryby! Pitná voda se musí kupovat, wc a sprchy na pláži nejsou, víno jen červ.a u večeř.,animace jen pro Ukrajinu! Za 10let dovolené v Egyptě dobrá pomsta od eximu!!!!

Datum pobytu: květen 2018
1  Poděkujte uživateli 413vlasta.
Recenzováno: 30. dubna 2018

15 dní v dubnu 2018 ( 9.-23.4.) jsme prožili v hotelu n Sinajském poloostrově , kam jsme letěli poprvé. Vybrali jsme si hotel Faraana reef, neboť svoji polohou zaručoval bezvětří a moře bez větších vln. A opravdu to tak bylo. Každý den jsme šnorchlovali mezi krásnými koráli. Písčitá pláž je moc hezká, avšak chybí na pláži sprchy a WC je také dost daleko... ( záleží kde se opalujete). Za příplatek jsme byli ubytováni přímo v domě na útesu, takže jsme měli krásnou vyhlídku na moře. Ale o to zase dále do jídelny. Nám to nevadilo. Areál hotelu je moc krásný a čistý. Jídlo velmi dobré, vždy jsme si vybrali. K moři se sestupuje po schodech nebo prašnou cestou ( vlevo).
Sharm El Sheikh nás nadchnul hlavně pro svoji čistotu a možnosti procházek mimo resort.
Hotel doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Na útesu-č.262
Datum pobytu: duben 2018
2  Poděkujte uživateli Alena H.
Recenzováno: 22. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Po přečtení recenzí jsme byli zvědaví,jaký je hotel ve skutečnosti. Každý má jiné požadavky. První dojem v recepci rozporuplný. Toto jsme ještě nezažili, jeden recepční, který nestíhal ubytování hostů.
Hotel je starší v arabském stylu. Pokoje celkem čisté. Pokojský personál je vlezlý a otravný.
Všechna negativa vyváží překrásné moře s korálovým útesem a pláž. Jídlo bylo chutné, ale v poledne i večer naprosto stejné celý pobyt, o víno při večeři jsme museli prosit. Oběd se podával na pláži v restauraci,což bylo fajn.U restaurace jsou i toalety.Pití se zde nalévá do malých plastových kelímků, a to i káva a velmi ředěné alkohololické nápoje. Vodu si musíte čepovat u baru do láhve,kterou musíte přivést sebou , nebo si ji koupíte.
Tento hotel doporučuji nenáročným klientům.

Datum pobytu: listopad 2017
2  Poděkujte uživateli Alena V.
Recenzováno: 30. října 2017

Hotel nás zklamal,vrátili jsme se tam po 8mi letech a nic se nezměnilo.Jídlo opět studené a malý výběr včetně ovoce a zeleniny.Personál v jídelně bez zájmu a ochoty.Na pláži vše v pořádku,ale to není jejich zásluha.

Datum pobytu: září 2017
3  Poděkujte uživateli dancahk.